NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

ya pardon dilekcim sana yazacağıma fundaya hitaben oldu msj özür dilerim senin şırnakta geçiyor vaktin eşinin görevinden dolayımı oralardasın?

yani şimdi aranızda şu üstüne görme denen zımbırtıyı duyan yok ölemi :1no2:canlarım.napalım bende 9mayısı beklerim

fundacım birkaç gundur çok yogundum giremedim siteye o yuzden sorunu simdi goruyorum. ustune gorme olayını yasayan çok yakınımda bir ornek var benim sirketten bir arkadasım 4 ay adet gormus ve sonra ben kilomu alıyorum neden karnım sismeye basladı diye dr a gitti ve gittiginde bebegin cinsiyetini bile ogrendi idi ikinci bebegi istemiyordu esinle arası kotu idi ancak dgurmak zorunda kaldı. kader iste. ve dr a gidisnden sonra adetleri kesilmis ondan sonra olmamıs.
adetleri her zamankinden kısa olmus ve az miktarda bu arada hamile iken olanlar bir iki gun surup bitmis. umarım seninde oyledir ve hamilesindir

NİSAN LİSTEMİZ

cerez.........................22 Nisan
latifeelif......................24 Nisan
ışıl16.........................24 Nisan
nukro.........................24 Nisan
lora...........................24 Nisan
A & F........................24 Nisan
güley.........................24 Nisan
baturnuray.................24 Nisan
isranur......................24 Nisan
met.nur.13.................24 Nisan
Hatice27....................25 Nisan
ecenur.......................25 Nisan
Gamze_Yılmaz...........25 Nisan
buket-26.....................25 Nisan
ggüvercim...................25 Nisan
prenses:)....................25 Nisan
yakamoz27.................25 Nisan
bedef.........................26 Nisan
amor_amor.................26 Nisan
paparina.....................27 Nisan
bade ..........................27 Nisan
yarenkızım..................28 Nisan
pa.pat.ya....................28 Nisan
Gözek........................29 Nisan
minos.........................30 Nisan
sevvi_n........................30 Nisan
NurDer........................30 Nisan

MAYIS LİSTEMİZ

zeyno 2.....................1 Mayıs
DRAJEE...................2 Mayıs
ayzan.......................2 Mayıs
ilknuray.....................2 Mayıs
aykara2.....................2 Mayıs
dilek2682...................2 Mayıs
miniskedi...................2 Mayıs
nur82........................3 Mayıs
ilaydaa......................3 Mayıs
istiridyeyim_incimsin...4 Mayıs
eseraras.....................5 Mayıs
esrako........................5 Mayıs
edahmet.....................5 Mayıs
burcu166....................6 Mayıs
enise85......................6 Mayıs
kelebek41...................6 Mayıs
nevrosky.....................6 Mayıs
tuana3434..................6 Mayıs
Angel...Baby..............7 Mayıs
karabiberim................7 Mayıs
benssenb...................7 Mayıs
gönül_çelen................7 Mayıs
Elif26.........................7 Mayıs
mehay.......................7 Mayıs
funda72......................9 Mayıs
özlembay...................9 Mayıs
evla...........................10 Mayıs
bidibidi.......................10 Mayıs
hewal_25....................10 Mayıs
derram.......................11 Mayıs
lale_81.......................11 Mayıs
Lugesya_lin................11 Mayıs
dıptısdıptıs..................13 Mayıs
cerencim.....................14 Mayıs
giznur.........................14 Mayıs
SUDENAZ222..............15 Mayıs
ARMAĞANIM..............15 Mayıs
kurnaz.........................16 Mayıs
balımnur......................16 Mayıs
NEŞELİ:))....................16 Mayıs
zeliş82.........................17 Mayıs
xnazanx.......................18 Mayıs
kucukkkedicik..............18 Mayıs
birgül38........................20 Mayıs
mitaku.........................?? Mayıs
karakızz......................?? Mayıs
seçko..........................?? Mayıs
zynp.ZEYNEP...............?? Mayıs
zeytingözlü....................?? Mayıs
özlemsu........................?? Mayıs
papatyaaaa....................?? ?????

BEKLEMEDEKİLER

yarenur................Bekliyor
GÜLCEZA............Bekliyor
yasemennnn.........Bekliyor
kapkara................Bekliyor
Balsurat................Bekliyor (ekşın yapma kızııım ne konuştuk biz:asigim:)
bgm84..................Bekliyor
beyaz16...............Bekliyor
hayalgözlü............Bekliyor
evrimmm..............Bekliyor
duygu2008...........Bekliyor
sumeyya..............Bekliyor
nefisem................Bekliyor
nar.......................Bekliyor
BeyazBulut...........Bekliyor
ilsenim..................Bekliyor
*boncuk*...............Bekliyor
hfzhfz....................Bekliyor

Orkidem
eylül79
ayzen
ademel
ballım53
ben o ben

balımnur, SUDENAZ222, zeyno 2, kurnaz ekledim canlarım sizleridea.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
canım benim bizide listeye eklemişsin süpersin çok teşşekür ederim listenin ilk başındayım umarım benle birlikte bütün liste hamile kalır ne süper olur değilmi allah isteyen herkese versin arkadaşlarım a.s.

bende dün aklımdan neden 1 mayısda kimse yok diyordum. hehe sana kısmetmiş 1 mayısa yazılmakŞeniz bu arada aramıza hoşgeldin canım benim :teytey::dance::dance::dance:

fundacım sana ucuz ve ssk geçen bir hastaneyi siddetle onerebilirim. yani gebelik takibi için demiyorum onu bilmiyorum cihazları çok yeni değil gordugum kadarı ile ama dogum için dusunebilirsin. birbucuk sene evel ablam orda dogum yaptı ben dandik hastanedir diye dusundum ucuz etin yahnisi meselesi ama durumları yoktu takarsıda oturdugu halde oraya geldi yaptı inanılmaz memnun kaldık kattaki hemsirelerden dr umuza herkes çok ilgili guleryuzlu ve heryer tertemizdi ne zaman koridora hava almaya çıksam birileri yer siliyordu. ve ozamanannın parasi ile 400 ytl katılım payımı ne verdiler.
su andada ben orda bir docente gidiyorum yani bir kaç dr a gidiyorum:) septik bir yapım oldugu için tek kisiye asla guvenemiyorum. ssk anlasmalı oldugu için 15 ytl verip muayne olabiliyosun. dr um goztepe ssk da calısmıs daha evel klinik sefi imis fahrettin bey. dogum içinde merve hanım yapmıstı ablamın dgoumunu.
su anda ismi bolge hastanesi daha evel ilk olarak goksoydu sonra yeni dunya hast oldu simdi bolge surekli isim değisiyor nedenini bilmem ticari bir neden olsa gerek çunku hast koordinatoru hep aynı adam ve internette geçen gordum adam cep tel yazmıs bir aksaklık hastanemizde begenmediginiz birsey oldumu beni direk arayın falan diye bana bu davranıs guven verdi acıkcası. aklında olsun

canım ilgin için teşekkür ederim.nerde peki o hastane.araştırmaktan kafayı sıyırıcam.ne zor şeymiş hastane bulmak.ilk doğumumda pat diye atlasa gittim beğendim ve orda doğurdum.şimdi çıldırmak üzereyim

kızlar sonunda dr değiştirdim mutluyum. ilk defa kadın bir doktora gittim. çok anlayışlı ve nazik bir bayan sengözlerimebaksanab hayret ettim doğrusu. neyse testlerimi verdim. baktı bunları daha önceki dr mi yaptırdı dedi. başladım anlatmaya. 2 kurcaladı alttan tamam 1 sene deneyin gelin dedi dedim. bende araştırdım bu testleri yaptırdım kendi başıma dedim. aferin dedi çok iyi yapmışsın çünkü bunların bakılması lazımdı dedi. yanlız eksik bir kaç test daha varmış. LH, E2, total testosteron ve progesteron. bunlar içinde kan aldılar. perşembe günü belli olacak sonuç. doktorum bunlar temiz çıkarsa bir kaç ay daha deneyin eğer olmazsa o zamanda kanallarına bakmak için rahim filmi çektiririz dedi. beni bir güzel sakinleştirdi muhabbet etti :dance: umarım sonuçlar temiz çıkar Şeniz

çok haklısın ya pardon hast adı vermisim ama semtini yazmamısım:) maltepe minibus yolu uzerinde maltepe merkezi kartal yonune dogru biraz geçince solda hemen ana caddede. ben ilk d ogumumu kozyatagı central hospitalda yapmıstım ama tabi bundan 8 sene evel çok sey değismistir daha olumluda olabilir olumsuzda. 8 sene evel epidural dogum için 1080 ytl odemistim. zamana gore epey yuksekmis simdi fiyatlar sanki eskiye gore daha uygun saglık sektorunde. çunku o donem bu hastane orta ayar bir fiyatda idi çok luks hastane sınıfında değil zaten orta ayar.

salı pazarının altını üstüne getirdim yok.en sonunda LCWde buldum.aklımda sizde kaldı.hastalık oldu bende kk.sizlerle sohbet edicem illa.bulaşıcımdır nedirCADIARZU

yeni bir dr a gitmekle çok iyi yapmıssın dipdis valla. içinin rahatlaması en onemli sonra tibbi bilgi onemli tabi.
bende yarın 4. dr gorusmemi yapacagım. ilk olarak yeditepe hast petek hn a gittim obeni tatmin etmedi ozel muaynane li bir dr a gittim 120 ytl ustelikmuaynesi hsg yi o istedi benden sonuçuna bakıp tek tup tıkalı dedi ama ben yine içime sinmedi baska bir hast az once funda ya yazdıgım bolge hast gittim ki o ay yumurta takibi yaptırayım diye gitmistim çunku iki dr da bekle birkaç ay dedi yumurta takibi yaptırmak istedigim halde parasını verceğim halde gerek yokseklinde konustular bende yeni dr a gittim. ablamın dogumunu yapan bayan dr çok tatlı idi ona diye gittim o sezaryanda imis docent bir dr çıktı karsıma hadi dedim tanımam ama buna gideyim sans her iste bir hayır vardır. adam hsg me bakıp iste enffeksiyon var muaynede bunu dogrularız dedi ve gercekten sol tarafım inanılmaz agrıdı muaynede karından bastırıyorlar ya . ve iste kader diorum ya bu vesile ile bu dr a gorunmus oldum 7 gun igne oludm ctesi yine gtim elle muaynede hiç bir agrı sızı yasamadım geçmis enfeksiyon super dedi. bu bulguyu 120 ytl lik ozel muaynaneli dr goremedi isin ilginci. neyse ama yumurtam yine sagda yani tıkalı tupun oldugu yerde ama onemli değil dolaylıyoldanda olsa karıniçinden yumurta diger tupe gelebilir dedi ama yani uzun is sans dahada azalıyor. bu dr da bana altı ay bekleyelim olmassa yeni bir hsg sonra laproskopi sonra bakcaz dedi ben yarın bir arkadasımın dr una gitcem. kendisi muaynaneside varmıs ama ben netten tel ini ararken tup bebek merkezi çıktı karsıma adam orda muayne ed iyor sandım durumumu teldeki bayana anlattım gorusme yazalım size dedi gorusmeler ucretsizmis
zaten benim muayne olmak alttan tekrar elenmek gibi bir isteğim yok kac dr a gittim. tahlillerimi onune koyup bir çocuguk dogurdugum vs anlatıp durumumda ne yapılmalı onu sorcam. tup bebekm erkezi daha iyi diye bir arkadas yazmıs az evel okudum umarım oyledir.

tamam esrakocum araştırıcam orayı.gene aklında olsun kadiköy hasanpaşaya yakın fiyatı uygun iyi bir hastane duyarsan haberleşelima.s.

kızlar My Mood bölümünü gördünüzmü :roflol: yeni yeni şeyler çıkardılar. yukarda solda welcome yazan yerde üye adınızın altında süper :roflol:

ben yazmıştım esrako bende tüp bebek merkezine gidecektim bu ay ama karşıma bu dr çıktı. herşeyden önce anlayışlı ve beni dinleyen biri karşıma çıkınca çok sevindim. ama rahim filmi aklıma gelince yusuf yusuf oluyorum :roflol: umarım gerek kalmaz. sende inşallah bebeğine kavuşursun. Allah kimseyi aratmasın ve evlatla sınamasın bu dünyada

dıptıscım bencede iyi yapmışsın.bu doktorlar neden böyle anlamadım.çoğu uyduruktan bi muayene edip başından savıyor.benim doktorum çok şeker ama hiç tahlil istemedi.acaba 2.bebişi istediğimiz içinmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…