NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

bırakma kız bırakma ..belki çocun olur işte.. ilk evlendiğin gün gece gerdekten önce doğurgan olsun diye kaynanalar gelinlerinn kucağına çocuk verirler bizim orda adettir ..sen almadın demekki şimdi alda zararın neresinden dönsen kardır..heeeee..:emir_bebek:

canimcim unuttun galiba.. biz hemseriyiz.. siz oralar bizim oralar :roflol:
bizdede gelinin yataginin üzerinde bebek yuvarlarlar..
gelin koca evine geldimi arabadan iner inmez önce eline kuran verirler sonra bebek..

verdiler yani verdiler..

ama bunu yinede kucagimdan birakmiyorum.. cift dikis daha garanti
:roflol:

canimcim unuttun galiba.. biz hemseriyiz.. siz oralar bizim oralar :roflol:
bizdede gelinin yataginin üzerinde bebek yuvarlarlar..
gelin koca evine geldimi arabadan iner inmez önce eline kuran verirler sonra bebek..

verdiler yani verdiler..

ama bunu yinede kucagimdan birakmiyorum.. cift dikis daha garanti

kız benimki ne çift nede beş dkiş belki 100 dikiş olmuştur ..ecz ye gelen çocukları hep mıncıklıyom hepsi biliyolar artık beni . inşallah işe yara ama bende çocukları çok seviyom ..benim yerime öp kız...Şeniz

kız benimki ne çift nede beş dkiş belki 100 dikiş olmuştur ..ecz ye gelen çocukları hep mıncıklıyom hepsi biliyolar artık beni . inşallah işe yara ama bende çocukları çok seviyom ..benim yerime öp kız...Şeniz

islak islak öptüm bitanem ŞenizŞenizŞeniz

kız bu funda cimcimesi bizi ekdi görür o gününü ilk iğneyi ona batırcam..
hemsirelv0.gif

kızlarrrr profilimizde iletişim ağı / kontaklar-arkadaşlar diye bi yer var oradan ben aklıma gelen arkadaşları ekledim ne olcak şimdi ne işe yarıyor o....

cerez canım senden gördüm ama sen beni eklemişsin herhal bişey çıktı böle ekranda bende oraya girdim a.s

kızlarrrr profilimizde iletişim ağı / kontaklar-arkadaşlar diye bi yer var oradan ben aklıma gelen arkadaşları ekledim ne olcak şimdi ne işe yarıyor o....

cerez canım senden gördüm ama sen beni eklemişsin herhal bişey çıktı böle ekranda bende oraya girdim a.s

gir canım gir ekle herkessi.kabul edince karşı taraf bi sürü arkadaş listen oluyo benim gibi kime ne gönderdim şaşırıyom bazen kafamçokkarıştı

nankör bir insan var çevrende ona dikkat et derim.çünkü nankörlük yapan insan kötü arkadaş ve çevreye sahiptir.bir muradın var olacak.sarı bir ışığın var.yani dileğin olacak.ama bu arada birisinden soğuk yüz göreceksin ve canın sıkılacak.bu nedenle davranışlarında biraz dikkatli ol.çünkü sevdiğin birisini kırabilirsin.mutluluklar.

kiskananlar catlasin naniknanik
6.His ben cevabimi aldim

yazdım bende ama online değil bide baya çok yazan var.. sen hadi iyisin çerez demek muradın olcakmış ..

X