NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

mesaj alinmistir.. emir yerine getirilecektir.. tamam
:teytey:

SLM KIZLAAAAR....
cerezcim biz seninle aynı gün yumyurtluyoruz demekki bende aynı durumdayım.... heeeey duydunuzmu sıkı tutunun duvarlara bugünlerde almanyada ve bursada deprem varrr....:dance::dance::dance:

benimde bugün acaip bi akıntım oldu.tam tuvalete gittim.bişeyin aktığını hissettim.baktım.yumurta akı gibi şeffaf bişey akıyo.nekine bu yumurtladımmı acep.fisfisfis bide ateşim dün 36,1 di .bu sabah ölçtüğümde 36,4 e fırlamış.

fundacım sende bizdensin HOPAAAA:dance:
BENİMDE BU SABAH ATEŞİM 36,4 ÇIKTI... gıd gıd gıdaaaak yumurtam sıcaaaak :roflol:

benimde bugün acaip bi akıntım oldu.tam tuvalete gittim.bişeyin aktığını hissettim.baktım.yumurta akı gibi şeffaf bişey akıyo.nekine bu yumurtladımmı acep.fisfisfis bide ateşim dün 36,1 di .bu sabah ölçtüğümde 36,4 e fırlamış.

canım kesin sen dün yada bugün yumurtluyorsun..inş değerlendirmişsindir. hadi hayırlısı:)

Kizlar Sitede Bişey Var Sanirim... Ben Bir Mesaja Cevap Yaziyorum Alinti Yaparak... Sonra Benim Mesajim Okuduğum Mesajlardan Geride Kaliyor... Okuma Sirasini Kariştirmaya Başladim Yaaaaaaaaaaaaa........

benim reglim 7 mayısta geldi.10mayısta bitti. daha önce doktora gittiğimde regli olduğum tarihten itibaren sayarsam 8.gündü.doktora kasıklarım çok ağrıyo neden dedim.ultrasonla bana kese gibi bişey gösterdi.bak bikaç güne kadar yumurtlayacaksın ondan ağrın var dedi.

benim reglim 7 mayısta geldi.10mayısta bitti. daha önce doktora gittiğimde regli olduğum tarihten itibaren sayarsam 8.gündü.doktora kasıklarım çok ağrıyo neden dedim.ultrasonla bana kese gibi bişey gösterdi.bak bikaç güne kadar yumurtlayacaksın ondan ağrın var dedi.

aman ha bos gecirme.. gün asiri kocisini bi gör sen :roflol:

X