NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

sIkmayin caninizi noooooolur.. en azindan regl oluyoruz.. buda iyi bi isaret.. cogu arkadasimiz regl olamadigi icin önce bunu düzene sokmaya calisiyorlar sonrada hammile kalmaya.. en azindan öyle bi sorunumuz yok cok sükür..
gerisininde zamana ihtiyaci var.. ama
ya olucak ya olucak !!

evet onada şükr elbet..ama benimde sağ tarafım da şansım yok.. tek taraflıyım.. oda olmuyormu bilmiyorum. ben acaba soldan yumurtlayamıyommu.. çok kafama takılmaya başladı benim ya::KK43: bu ay dr a gideceğim.. sıkıldım artık.. uğraşmaktan yoruldummmmmmmmmm..senağlama

slm cerezler çıtırlar şekerler kuşlaaar nasısınızz....?
çalışmalar nasıl gidiyor bakalım... ateş ölçen varmı aranızda

hosgeldin.. calismalar dolu dizgin devam ediyor :roflol:

ben sahsen ates ölcme yöntemine her ay karar verip.. erindiginden yapmayanlardanim malesef
:1no2:

kızlaaar bişe sorucam benim profilimde ( konuyu başlatan çerez ) yazıyor ve 3 tecrübe puanı diyor... nedir bu anlamadım bişeycik... cerezcim bana hediyemi gönderdin

kızlaaar bişe sorucam benim profilimde ( konuyu başlatan çerez ) yazıyor ve 3 tecrübe puanı diyor... nedir bu anlamadım bişeycik... cerezcim bana hediyemi gönderdin

evet canimcim..sana rep yolladim. hani su kötü icerik yazan sey varya.. onun yanindada terazi var.. ona basinca oluy.. öyle iste..

Kizlar Ben Birazdan çikicam Oğluşumun Anneler Günü Gösterisi Var Ona Gidicem...çok Mutluyum Ilk Defa Gösteri Yapicak Oğluşum....

X