NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

arkadaşlar bende bu doktor konusuyla ilgili bişeyler söylemek istiyorum ben buzamana kadar hep sağlık ocağına gittim adet olamıyordum bana vajinal ultrasyonla bakıp küçük küçük kistlerin var ve bu bizim polistik over dediğimiz bir hastalık dedi yani tahlil istemeden ultrasyonla pko teşhisi konabilirmi ben bunu merak ediyorum sonra sende hormon bozukluğu var dedi tamam ben yıllardır evlenmeden önce dahil hormon bozukluğu nedeniyle adet düzensizliği çok yaşadım ama hormon bozukluğuyla pko aynı şeymi sadece progestan verdi 3 ay kullan hamile kalamzsan gel dedi benim içim pek rahat değil bu ay kısmetse arkadaşımın doktoruna gideceğiz erkek doktor biraz çekiniyorum ama oturup konuşuyor açıklama yapıyor en azından bana ne var ne yok anlatır pkomuyum değilmiyim biraz uzun oldu kusura bakmayın

canım benim bildiğim pko tahlille belli olur....bide sağlık ocaklarında öyle muayene yapıldığını ilk senden duydum..erkek doktora sıra gelince ben erkeğe gidiyorum oranla hiç ilgilenmiyo merak etme hatta kadın doktorlardan az bakıyolar..senin için öncelik iyi bir doktor olması olsun ..inanki onu bulmak çok zor

kızlar ben kapatıyorum kızım tepeme dikildi gene yarın görüşürüüüüüüüüüüüüüüüzyerimseniben

canım benim bildiğim pko tahlille belli olur....bide sağlık ocaklarında öyle muayene yapıldığını ilk senden duydum..erkek doktora sıra gelince ben erkeğe gidiyorum oranla hiç ilgilenmiyo merak etme hatta kadın doktorlardan az bakıyolar..senin için öncelik iyi bir doktor olması olsun ..inanki onu bulmak çok zor

evet haklısın bakalım ilk defa gidicem daha önce arkadaşım hamileydi onunla gitmiştim ilgili gözüküyo ama bana nasıl davranır bilmiyorum benim için önemli olan bana açıklama yapması oldu bittiye getirip ilaç kullanmak ve gereksiz bir tedavi görmek istemiyorum anlıyacağım dilde anlatması lazım gidip görücez artık cevabın için teşekkürlera.s.

anadolu yakasında göztepe hastanesinde çalışıyor bildiğim kadarıyla adı gökmen soyadını bilmiyorum malesef duydunuzmu hiç:sm_confused: yada türkiye hastanesinin kadın doğumuna giden varmı çevremde kimse yok bana ssk geçen hastanede çalışan bir doktor lazım :çok üzgünüm:

NİSAN LİSTEMİZ

yarenur......................18 Nisan
GÜLCEZA..................18 Nisan
yasemennnn................19 Nisan
kapkara.....................19 Nisan
Balsurat.....................20 Nisan
bgm84.......................20 Nisan
beyaz16.....................20 Nisan
hayalgözlü..................20 Nisan
SUDENAZ222.............20 Nisan
zeytingözlü.................20 Nisan
cerez.........................22 Nisan
ARMAĞANIM.............22 Nisan
ışıl16.........................24 Nisan
nukro.........................24 Nisan
lora...........................24 Nisan
A & F........................24 Nisan
güley.........................24 Nisan
baturnuray.................24 Nisan
isranur......................24 Nisan
met.nur.13.................24 Nisan
ecenur.......................25 Nisan
Gamze_Yılmaz...........25 Nisan
buket-26.....................25 Nisan
ggüvercim...................25 Nisan
prenses:)....................25 Nisan
yakamoz27.................25 Nisan
bedef.........................26 Nisan
amor_amor.................26 Nisan
paparina.....................27 Nisan
bade ..........................27 Nisan
pa.pat.ya....................28 Nisan
Gözek........................29 Nisan
minos.........................30 Nisan
sevvi_n........................30 Nisan
NurDer........................30 Nisan

MAYIS LİSTEMİZ

ilknuray.....................2 Mayıs
aykara2.....................2 Mayıs
dilek2682...................2 Mayıs
miniskedi...................2 Mayıs
nur82........................3 Mayıs
ilaydaa......................3 Mayıs
istiridyeyim_incimsin...4 Mayıs
eseraras.....................5 Mayıs
esrako........................5 Mayıs
edahmet.....................5 Mayıs
burcu166....................6 Mayıs
enise85......................6 Mayıs
kelebek41...................6 Mayıs
nevrosky.....................6 Mayıs
tuana3434..................6 Mayıs
benssenb...................7 Mayıs
gönül_çelen................7 Mayıs
Elif26.........................7 Mayıs
mehay.......................7 Mayıs
funda72......................9 Mayıs
özlembay...................9 Mayıs
evla...........................10 Mayıs
bidibidi.......................10 Mayıs
hewal_25....................10 Mayıs
derram.......................11 Mayıs
lale_81.......................11 Mayıs
Lugesya_lin................11 Mayıs
dıptısdıptıs..................13 Mayıs
cerencim.....................14 Mayıs
giznur.........................14 Mayıs
NEŞELİ:))...................16 Mayıs
zeliş82.........................17 Mayıs
xnazanx......................18 Mayıs
kucukkkedicik.............18 Mayıs
birgül38.........................20 Mayıs
mitaku........................?? Mayıs
karakızz......................?? Mayıs
seçko..........................?? Mayıs
zynp.ZEYNEP...............?? Mayıs

BEKLEMEDEKİLER

evrimmm..............Bekliyor (bekle kızım bekle 9 ay olma inşallah)
duygu2008...........Bekliyor
sumeyya..............Bekliyor
nefisem................Bekliyor
nar.......................Bekliyor
BeyazBulut...........Bekliyor
ilsenim..................Bekliyor
*boncuk*...............Bekliyor
hfzhfz....................Bekliyor

H.gif
A.gif
M.gif
I_.gif
S_.gif
L.gif
E.gif
R.gif

Orkidem
eylül79
ayzen
ademel
ballım53
ben o ben

kızlar listeyi yeniledim gerilerde kalmış a.s.

Cım inşallah hayırlıysıyla aşılamaya gerek kalmadan bu ay hamiş kalırsın..aminnnnnnnnnnnnnnnn...
.dk um banada bu aşılamayı yapalım tutmazsa senden yine rahim filmi isteyecem dedi çok korktum ya benim ilkinde canım çok yanmıştı bana narkoz verin o zaman çektiririm dedim korkma bişey olmayacak dedi bende bu sözü bir yerden bir kere daha duymuştum ama neyse dedimsırnaşık şey.

ya inşallah bende iğne daha iyi duymuştum öyle istiyordum bide bu benim ilk aşlımam yapmaz dediler iğneli ama dk iğneli yaptı:dance:
inşallah rabbim isteyen herkese hayırlı evlat verir canım:1hug:a.s.
Canımmm çok teşekkür ederimmm.Hepimiz hamiş oluruz işallahhh....
Bi dahamı çektirecekmiş :1shok: Neden ki??Umarım gerek kalmazda hamiş olursun arkadaşım :emir_bebek:Bakalım bu ay ilk defa iğne kullanıcam bende!Umarım aşılama olabilirimm!

ayy kıslar..bu ay yumurta gelişimim olmadı.11 mm de kaldı..doktorum geçen ay yaşadığını düşükten olabilir dedi.ne ilaç verdi ne başka bişey.sadece 21.günümde progesteron tahlili istedi oda zaten 0.83 çıktı.durum belliydi doktoru hklıydı.bugün adetimin 37.günü daha adet olmadım..belirtide yok...napayım bekliyimmi biraz daha yoksa arasammı doktorumu....?????bana bi akıl verin arkadaşlar yaff....bişey olmayacağını bile bile beklemek de ne kadar zor yaaa..Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

ayy kıslar..bu ay yumurta gelişimim olmadı.11 mm de kaldı..doktorum geçen ay yaşadığını düşükten olabilir dedi.ne ilaç verdi ne başka bişey.sadece 21.günümde progesteron tahlili istedi oda zaten 0.83 çıktı.durum belliydi doktoru hklıydı.bugün adetimin 37.günü daha adet olmadım..belirtide yok...napayım bekliyimmi biraz daha yoksa arasammı doktorumu....?????bana bi akıl verin arkadaşlar yaff....bişey olmayacağını bile bile beklemek de ne kadar zor yaaa..Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

Evrimcim merhaba!Benimde 2 aydır yumurta gelişimim olmuyor ne yazık ki senağlama
Ve bu nedenle adetlerim de hep geç kalıyor!Adetinin gecikmesi büyük ihtimalle yumurtlaman olmadığı içindir canım!Endişelenme benim 8-10 gün kadar geciktiği oldu! a.s.

walla gelecekse bir an önce gelse de bende iğne tedavisine başlayacam bu ay ona başlasam...gelsin diye gözünün içine bakıyom gelmesin diye bakınca da gelmşyo..ne iş bu walla ya......

kısssssssss dıptısssssss uyudun mu erkenden nerdesinnnnnnnnnnnnnnnn????kalk çabuk....

:eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

ne bileyim ortalarda göremeyince nere gittin diye merka etmmi yaff...sesin çıkmadıda

hahahahahaha......telaşlandın mı ????

:)))))))))))))))))))))))))))))

dıptıscımmm iğne tadvisi ve aşılama hakkında bilgin varmı??? aklıma gelmişken sorayım...

dıptıscımmm iğne tadvisi ve aşılama hakkında bilgin varmı??? aklıma gelmişken sorayım...

yok malesef canım yaa daha ben o aşamaya gelemedim ama gelsem mutlaka tez yazacak bilgiyi edinirim. :roflol: zaten bu bebek işi yüzünden araştırmadığım şey kalmadı. geçende sohbette kızlara birşeyler anlattım. bana doktormusun dediler :roflol::roflol: bu arada bugün misafirlerim vardı ondan fazla takılamadım :eek: tamda çalışmamız gereken zamanlar :eek: neyse sorun değil. günler bizim nasılsa :roflol:

günaydın arkadaşlar biraz önce test yaptım adetim geçeli 4 gün oldu tahmin etdiğim gibi negatif bir hafta sonra doktora gideceğim ozaman anlıyacağız neymiş sorunum beni şimdilik silin listeden allahım işşlallh tez zamanda hepimize sağlıklı bebişler verir

canım üzülme ne yapalım bizim kaderimiz bu..benimde bu ay gecikti hala bekliyorum gelse diye ama teşrif edicekleri yok...

yok malesef canım yaa daha ben o aşamaya gelemedim ama gelsem mutlaka tez yazacak bilgiyi edinirim. :roflol: zaten bu bebek işi yüzünden araştırmadığım şey kalmadı. geçende sohbette kızlara birşeyler anlattım. bana doktormusun dediler :roflol::roflol: bu arada bugün misafirlerim vardı ondan fazla takılamadım :eek: tamda çalışmamız gereken zamanlar :eek: neyse sorun değil. günler bizim nasılsa :roflol:

sorma doktorlarıda geçtik ben bu dalda sınavamı girsem diyom ha nedersin . ben bi dr a gittiğimde hamileyken uyuyamıyodum bana ada çayı iç dedi .böyle bi hatayı dr nasıl yapabilir. :sm_confused: hamileyken düşük yaptırabileceğini bile bilmiyodu. sen olsan bidaha ona güvenip gidermiydin.? ben eğer bi görev yapıosam hele bide sağlıksa hata yapmamalıyım .dimi ama . neyse boş ver başını şişirmeyimde bu arada kedine bayıldım kız one tatlı şey adi ne?laelaelaelaelae

X