NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

kızlar eşim sabah ben kalktıktan sonra gizlice yatağımın içine yumurta koymuş ...gel gel diye beni çağırdi bak ne buldum dedi ..ben gözümü açmış dik dik bakarken yorkanı bi kaldırdı .ve ben şok geçirip bi bağırdımki .kcaman bi yumurta ..bak sonunda yumurtlamuşsın diye benimle alay etti alacaolsun hamiş oluyumda yumurta nasıl yumurtlanırmış görsün..

:roflol::roflol::roflol:

kızlar eşim sabah ben kalktıktan sonra gizlice yatağımın içine yumurta koymuş ...gel gel diye beni çağırdi bak ne buldum dedi ..ben gözümü açmış dik dik bakarken yorkanı bi kaldırdı .ve ben şok geçirip bi bağırdımki .kcaman bi yumurta ..bak sonunda yumurtlamuşsın diye benimle alay etti alacaolsun hamiş oluyumda yumurta nasıl yumurtlanırmış görsün..

Muhahahahhaha çok komikkk :roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

yumurladım sandım oan valla ödüm koptu...şimdi bende sizin gibi çok gülüyom muzur adam nolcak...

kızlar hep ikiz olsun diye dua ettim hıdırıllez gecesi heryere ikiz resmi koydum gül ağacına da tabii . istermisin hepsi tutsun dördüz mördüz olursa birer tane dağıtırım size ..

Kizlar Ben Hala Det Olmadim Belirtimde Yok... Testde Yapmadim Merakdan çatliycam... Akşam Da Olmaz şimdi,,, Adeş ölçdüm Akşam 36,7 Sabah 36,9 Olmuş...

Kizlar Ben Hala Det Olmadim Belirtimde Yok... Testde Yapmadim Merakdan çatliycam... Akşam Da Olmaz şimdi,,, Adeş ölçdüm Akşam 36,7 Sabah 36,9 Olmuş...

Canım 8 gün geçmiş. Belirtin de yok. Vücut sıcaklığın da iyi. Yapsana artık bir test. kendini boşuna harap ediyorsun. Yoksa da 1-2 gün üzülür , atlatır , önüne bakarsın.

Ama bir varsaaaaaaa , dünyalar senin olur. Kendine eziyet etme. Yap bir test lütfen canım benim. Haid kendine iyi bak. Allah göstermesin ya varsa ve bu şekilde davranarak stressle ona zarar veriyorsan. Hadi sen beni dinle ve yap bir test canım. a.s.

X