NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

8 günmü geçmiş bence istiridyem biraz geç kalmamışmısın test yapmakta. benim henüz reglime 2 var bu gün yapıcam ..sende bugün yap belirti kimisinde olmuyo..belki geç döllenmede olabilir hayırlısı canım..

Ya Ama Testim Yok . Keresteciler Sitesinde çalişiyorum Yakinda Da Eczane Yok... 8 Gün Değil Aslinda Geçen Ay Benim Adetim şaşti 5 Gün Geç Geldi.. Genelde Adet Döngümün 33günü Olurdum. Henüz 35 Günüm Bu Gün 2 Gün Geçti Daha...

kızlar benim silik çizgim var, yarn sabah da kan testi veriyorum. dua edin emi. inşallah bebişlerim gelmiştir. ayyy hep çoğul konuşuyom. galibam ikizler.

HADİ CANIM İNŞ... VARMIYDI BELİRTİLERİN ?

valla var canım. bel ağrım oluyodu yumurtlama sonrası çok şiddetli oldu. şimdi biraz azaldı yorulunca ağrıyo.

karnımda hassasiyet var, eğilip kalkınca falan bi acıma hissediyorum ama hemen geçiyo

göğüs uçlarında karıncalanma var.

bi de kokular çok şiddetli geliyor. arada bi bulantı gibi tiksinme gibi bişeyler oluyo.

bi de çok wc ye gidiyom. bide gece acıkıyorum nerdeyse 3 de falan kalkıp yemek yiycem midem kazınıyo resmen.

bööööle. :icecream:

valla var canım. bel ağrım oluyodu yumurtlama sonrası çok şiddetli oldu. şimdi biraz azaldı yorulunca ağrıyo.

karnımda hassasiyet var, eğilip kalkınca falan bi acıma hissediyorum ama hemen geçiyo

göğüs uçlarında karıncalanma var.

bi de kokular çok şiddetli geliyor. arada bi bulantı gibi tiksinme gibi bişeyler oluyo.

bi de çok wc ye gidiyom. bide gece acıkıyorum nerdeyse 3 de falan kalkıp yemek yiycem midem kazınıyo resmen.

bööööle. :icecream:

canım inş yarın buradan güzel haberini
alırız.. darısıda bize olur inşşşşşşş:) aminnn..
:dance:

kızlar benim silik çizgim var, yarn sabah da kan testi veriyorum. dua edin emi. inşallah bebişlerim gelmiştir. ayyy hep çoğul konuşuyom. galibam ikizler.

canım sen bence hamşsin..bende bu gün test yapıcam .. bende hep ikiz istiyom .hayırlısı sağlıklı olsunlarda ... bakarsın ocak anneleri oluruz...

KEDİCİK Geliyo Galiba Bebişlerin Hadi Bakalim Inşallah...sende Istirityecim Sende Hamişsindir Inşallah.....

Son düzenleme:
canım sen bence hamşsin..bende bu gün test yapıcam .. bende hep ikiz istiyom .hayırlısı sağlıklı olsunlarda ... bakarsın ocak anneleri oluruz...

sağol canım inşallah.

bende baş dönmesi yok canım. ama sersemlik ara ara oluyor. yorulunca sersem oluyorum biraz.

sen kan testi mi yapıcan idrar testi mi canım.

sağol canım inşallah.

bende baş dönmesi yok canım. ama sersemlik ara ara oluyor. yorulunca sersem oluyorum biraz.

sen kan testi mi yapıcan idrar testi mi canım.

medi smartın erken gebelik idrar testini yapcam .oda kesin belli ediyo ..dr gitmekten bıktım ..kendim yapıcam....benim de biraz gezince çabuk yoruluyorum heryerimde dökülüyo sanki...

Son düzenleme:
şimdi hazırlanıyom bir yandan canım çıkıcam da size doyum olmuyo yavvvv ..üüüüü..ben sizi çok özlerim yaaa....:çok üzgünüm:

Ayyy Ya Ne Güzel.. Ban Hamile Değilim Biliyorum... Adetim Gecikti Geçen Ayki Gibi... Kizlar Adiniza çok Sevindim Hepiniz Hamiş Olursunuz Tez Zamanda Olanlarida Allah Anali Babali Büyütsün...

X