NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

Kızlar yaa benim bu göğüs acıları ne olabilir adet bitiminde beri hala devam ediyor.bugün adetimden sayarsak 20.gün oldu

bu sabah itibariyle 54,900 idim balkalım bi 53 veye aşağısına kadar düşersem iyi olucak..oturunca önümde göbişim çıkıyo....:1closedeyes:

al benden de o kadar canım.benimde tek derdim göbüşş..bende 52,5 kiloyum.. ama senelerdir hep 50 liyim.. 3 kiloya yakın fazlma var..ç hamişlik sevdasıan ye babam yii:))şimdi verme zamanıı.

kızlar dün beni eşim makaraya almıştı dalga geçio benimle ne yaptını söliyemdi gülün..

kızlar eşim sabah ben kalktıktan sonra gizlice yatağımın içine yumurta koymuş ...gel gel diye beni çağırdi bak ne buldum dedi ..ben gözümü açmış dik dik bakarken yorkanı bi kaldırdı .ve ben şok geçirip bi bağırdımki .kcaman bi yumurta ..bak sonunda yumurtlamuşsın diye benimle alay etti alacaolsun hamiş oluyumda yumurta nasıl yumurtlanırmış görsün..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…