NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

ben daha cok nasreddin hocaya yakinim ama.. konyanin aksehir ilcesindenim cünkü.. anlican hem mevlana, hem nasreddin hoca torunuyum jeyyar

ondan demekki esprilisin.nasrettin hocadan gelen bişey var yani.bak şimdi daha çok kanım kaynadı sana.eşin nereli?

e peki almanyaya nasıl gittiniz?amma meraklıyım bendejeyyar

annem babam konyali.. dedem calismaya almanyaya gelmis.. babaannemi ve babami getirmis.. babamda annemle evlenmis.. onu almanyaya getirmis.. ben olmusum.. ben esimle tr de tanistim.. evlendik.. almanyada yasiyorum hala.. yani kocacim trden almanyaya geldi..şakkıdı

bende 9 unu bekliyorum.inşallah olmam kızlar dua edin bana.yaş kemale erdi biran önce hamile kalmam lazım

annem babam konyali.. dedem calismaya almanyaya gelmis.. babaannemi ve babami getirmis.. babamda annemle evlenmis.. onu almanyaya getirmis.. ben olmusum.. ben esimle tr de tanistim.. evlendik.. almanyada yasiyorum hala.. yani kocacim trden almanyaya geldi..şakkıdı

hııııı şimdi anladım.peki orası nasıl güzelmi?gelmek isterdim.

türkiyem kadar olmasada güzel.. ama ... amasi var iste.. insanin icinde her zaman hic eksilmeyen bi özlem var..

keske gelsen.. gezdirirdim seni.. misafir ederdim.. ay ay

keşke.maddi durumumuz çok iyi olunca ancak.o da çoooook uzak bi ihtimal gibi gözüküyo.rabbim birazda bize verse.bir sürü şans oyunu oynuyorum yok anacım tık yok.anca kendi yağımızla kavruluyoruz.inşallah daha da iyi duruma geliriz.

X