Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Dümdüz negatif kıpkırmızı tek çizgi miydi
Evet hatta burada testi ayırıp bakanları görmüştüm o şekilde ayırdım baktım tek çizgiydi bugün uyandığımda denedim ve silik çıktı.Yumurta takibi yapmadım ama kullandığım uygulamada 20 si görünüyordu benim 19 unda pembe bi leke oldu o gün yumurtamın çatladığını düşünüyorum

Evet hatta burada testi ayırıp bakanları görmüştüm o şekilde ayırdım baktım tek çizgiydi bugün uyandığımda denedim ve silik çıktı.Yumurta takibi yapmadım ama kullandığım uygulamada 20 si görünüyordu benim 19 unda pembe bi leke oldu o gün yumurtamın çatladığını düşünüyorum
İlk idrarla denediniz dimi ya acaba gün içinde olan idrarla sabah ki idrar fark ettiriyormu

Yumurtlamanın 11 günü erken gebelik testi kocaman bir negatif

Eklentiler

• IMG_20240430_171336.jpg
    IMG_20240430_171336.jpg
    87,3 KB · Görüntüleme: 18
Hoş bulduk canım güzel dileğin icin çok teşekkür ederim aslında bu ay ilk denememizdi 4 sene korunduk şimdi hemen olcak gibi düşündüm hep sonucta negatif çıkınca bi hayal kırıklıgı yaşadım
Zihin bu kadar etkiler mi bilmiyorum ama biz de tam tersi nasılsa hemen olmaz hamile kalmak kolay değil diye düşünmüştük ilk aydan hamile kalmıştım (sonrasında kimyasala döndüğü için düşük yaptım)
O yüzden ben yine aynı bakış açısıyla, “Hadi çocuk yapıyoruz ona göre plan program yapalım, ona göre yiyelim, ona göre birlikte olalım” kafasına girmeden bu süreçten keyif almaya çalışıyorum 🤗 Yoksa kendimi biliyorum kafama çok takılır. Doğru bir zamanı vardır elbet, sağlıkla gelsin bebişlerimiz 🙏🏼

Zihin bu kadar etkiler mi bilmiyorum ama biz de tam tersi nasılsa hemen olmaz hamile kalmak kolay değil diye düşünmüştük ilk aydan hamile kalmıştım (sonrasında kimyasala döndüğü için düşük yaptım)
O yüzden ben yine aynı bakış açısıyla, “Hadi çocuk yapıyoruz ona göre plan program yapalım, ona göre yiyelim, ona göre birlikte olalım” kafasına girmeden bu süreçten keyif almaya çalışıyorum 🤗 Yoksa kendimi biliyorum kafama çok takılır. Doğru bir zamanı vardır elbet, sağlıkla gelsin bebişlerimiz 🙏🏼
İster istemez beklenti içerisine giriyoruz bende oğluma hamileyken okadar cok kafaya takmamıstım akısına bırakmıstım adet gününden iki gün önce test silik çıkmıstı hatta yok felan sanmıstım sonradan öğrendim hamile olduğumu sağlıkla kavusalım bebislere

İster istemez beklenti içerisine giriyoruz bende oğluma hamileyken okadar cok kafaya takmamıstım akısına bırakmıstım adet gününden iki gün önce test silik çıkmıstı hatta yok felan sanmıstım sonradan öğrendim hamile olduğumu sağlıkla kavusalım bebislere
İnşallah sağlıkla kavuşursunuz evladınıza🙏🏼 her gün yazılanları okuyorum güzel haberler görmek için, hepimiz için dua ediyorum ☺️

İnşallah sağlıkla kavuşursunuz evladınıza🙏🏼 her gün yazılanları okuyorum güzel haberler görmek için, hepimiz için dua ediyorum ☺️
Allahım isteyen herkese nasip etsin evlat gerçekten dünyanın 7 harikasından daha güzel en güzel şey kimseyi evlat acısıyla sınamasın rabbim inşallah sağlıklı günlere bebislerimizle❤️

Ben dün de yapmıştım adete 5 gün vardı negatif çıkmıştı bugün yine dayanamadım yaptım silik çıktı nasıl ilerler bilmiyorum ama erken öğrenmek de stresli oluyor
Hayırlı olsun rabbim kucağına almayı nasip etsin 🙏
Öyle de benim endişem iki kaybım var hemen doktora gitmek için

tebrik edenlere çok tesekkür ederim kızlar 🌸☺️hepimizin inşallah rabbim kucağını boş bırakmayacak 🙏darısı en en en kısa zamanda sizlere olsun ❤️ tek tek isim yazamadım baya sayfa okudum ☺️bu grip beni mahvediyor özellikle öksürük bütün organlarım oynuyor. şu afrikadan mıdır nedir gelen toz ciğerlerimi mahvetti umarım bebeğim bu düşük bağışıklığa yenilmez 🥺 diken üstündeyim resmen rahat olmaya çalışıyorum ama o kadar kötü bir öksürük ve burun akıntısı ki beni çok korkutuyor 8 gün den buyana devam ediyor haliyle ilaçda alamıyorum büyük bir savaşın içindeyim resmen dualarınıza talibim 🙏♥️🌸

X