Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkese selamlar bende nisan ayinda hamile olmak istiyorum bat tarihim 10 nisan. Hepimize insallah saglikli bebisler nasip olsunn adet sonrasinda beraber olduk ilk gunler cok bulamtilarim oldu ama gecti sonra. Ara ara adet agrilarim gibi agrilar oldu. Su araysa akintilarim cogaldi eskisi gibi yapiskan degil ama daha cok islaklik var su gibi. 2yildir korunuyorduk o yuzden pek umudum da yok.. hayirlisi bakalim

Bende sorma canm duygusallaştm ama o hissi yaşamak istedm inş yaşarz canm ya bugunu saymazsam 9 gün kaldı senn bir hafta kalmş kuz daha az belrtn yok mu kuzum:)
8gun kiz 1hafta degil:-)yok kuzum bende oburunde sabahlar kalkip tuvalete giderdim bide adet agrisi gibi sancim oldu...ama bu o demek degilki bu seferde aynisi olmali:mad:bakalim inshAllah:KK66:sende nevar neyok?

Herkese selamlar bende nisan ayinda hamile olmak istiyorum bat tarihim 10 nisan. Hepimize insallah saglikli bebisler nasip olsunn adet sonrasinda beraber olduk ilk gunler cok bulamtilarim oldu ama gecti sonra. Ara ara adet agrilarim gibi agrilar oldu. Su araysa akintilarim cogaldi eskisi gibi yapiskan degil ama daha cok islaklik var su gibi. 2yildir korunuyorduk o yuzden pek umudum da yok.. hayirlisi bakalim
Insan ister ister olmayinca umutsuzlashir:)))amaaaaa bi tikda olsa umut var icimizde:)inshAllah bu ay tutar :)

8gun kiz 1hafta degil:-)yok kuzum bende oburunde sabahlar kalkip tuvalete giderdim bide adet agrisi gibi sancim oldu...ama bu o demek degilki bu seferde aynisi olmali:mad:bakalim inshAllah:KK66:sende nevar neyok?
Sana birşey diyim mi benmde öle senn gibi geçen ay benmde bu zamanlar hafif ağrılarım oluyordu şimdi yok tutmadı galiba kız bu sefer :KK43:

Ben şunu duymuştum ilk hamilelikle diğer hamilelikte belirtiler farklı olabiliyormş brşki öledir mesala benim kaynanam hamile oldfugunda hiç belirti taşamıyormuş sonışiçta kökünü kaynanadanda alıyrz :KK70: acaba ona mı çektm ondan mı yok belirti çözemedim:)

Insan ister ister olmayinca umutsuzlashir:)))amaaaaa bi tikda olsa umut var icimizde:)inshAllah bu ay tutar :)
İnsallah canimm en ufak seyleri bile istemsiz ona yorup sonrasinda tabiki de o degil diye dusunmeyle gecio zamanlar umarim guzel haberlerimizi buradan paylasiriz hep beraber :))

Sana birşey diyim mi benmde öle senn gibi geçen ay benmde bu zamanlar hafif ağrılarım oluyordu şimdi yok tutmadı galiba kız bu sefer :KK43:

Ben şunu duymuştum ilk hamilelikle diğer hamilelikte belirtiler farklı olabiliyormş brşki öledir mesala benim kaynanam hamile oldfugunda hiç belirti taşamıyormuş sonışiçta kökünü kaynanadanda alıyrz :KK70: acaba ona mı çektm ondan mı yok belirti çözemedim:)
Benim hamileligin 5.ayinda doktorda tesadufen hamile oldugunu ogrenen arkadasim var. Kinasinda 7aylik hamileydi ve benim gunluk gobekli halim kadardi gobegi bile:)))

Merhaba:KK200:Nisana:anneadayı: isteyenler bir yerde bekliyelim:emir_bebek::anne:her kes bat gununu yazsin:süslü:inshAllah bu ay mucizelerimizi Allah gonderecekdir:dua::KK56:

ANNE adaylarimiz:anne:
@masalperisi666 :anneadayı:

Hamish adaylarimizin batlari:KK200:
@Nurbanu34 1 nisan:dua:
@Misalllmm 2 nisan:dua:
@Blueangel34 2 nisan:dua:
@mesrefff 2 nisan:dua:
@Buecriy 3 nisan:dua:
@teacheralla 3 nisan:dua:
@Bellabells 4 nisan:dua:
@Neic 5 nisan:dua:
@Bayanaztech 6 nisan:dua:
@Selinselinselin30 6 nisan:dua:
@Svltr 6 nisan:dua:
@gzlgln 7 nisan:dua:
@prensespinar 8 nisan:dua:
minik_prince minik_prince 9 nisan:dua:
@smaakf 9 nisan:dua:
@nejlaa 86 9 nisan:dua:
Sezerbusra21 Sezerbusra21 10 nisan:dua:
@ttyesilelma 10 nisan:dua:
@Minkkalpp 10 nisan:dua:
bsebse bsebse 10 nisan:dua:
@Judy_K 13 nisan:dua:
@Yarenimm7914 13 nisan:dua:
@hande_aks 13 nisan:dua:
@srplmtmtk 14 nisan:dua:
@kubra5505 15 nisan:dua:
@balkanli42 18 nisan:dua:
@pembehayaller06 18 nisan:dua:
@saribaykus 18 nisan:dua:
@ddenizyildizii 18 nisan:dua:
@Seda 02 18 nisan:dua:
@Missly 18 mart:dua:
@HerSey_Guzel_Olucak 21 nisan:dua:
@Sevdalikelebek 21 nisan:dua:
Y yasam33 25 nisan:dua:
@pelinimben 25 mart:dua:
@Havinn63 26 mart:duduk::dua:
@Liya90 26 mart:duduk::dua:
@padilican 27 mart:dua:
@Mrvtanesi 29 mart:dua:
@acem55 30 mart:dua:

3 nisannnnnnn

BAT 9 Nisan :KK200: ayrıca eşimle ilk sevgili olduğumuz tarih ,
Canım benim belirti olur mu olmaz mı psıkolojık mı kafam cok karısıyor.Akıntım var düzenli olarak suan şeffafımsı her wc de oluyo ıslaklık yani. yumurtlamadan sonra 2 gün bi agrı batma falan oldu ama işte :)) Bide ateşimi ölçmeye başladım bu günlerde ordan da kendime bakıyorum

Benim hamileligin 5.ayinda doktorda tesadufen hamile oldugunu ogrenen arkadasim var. Kinasinda 7aylik hamileydi ve benim gunluk gobekli halim kadardi gobegi bile:)))
Aynen canm bazılrı anlamıyor ya tek adetin gecikince anlıyorsun ya hem duydum ilk hamileliğin düşük olsada ikinci hamile kaldgnda belirtiler farklı olabiliyormuş

Canım benim belirti olur mu olmaz mı psıkolojık mı kafam cok karısıyor.Akıntım var düzenli olarak suan şeffafımsı her wc de oluyo ıslaklık yani. yumurtlamadan sonra 2 gün bi agrı batma falan oldu ama işte :)) Bide ateşimi ölçmeye başladım bu günlerde ordan da kendime bakıyorum
Ay allah seni
Boş Şeylere Takılmayalım :işsiz:

Bilmiyorumki kuzum benimde kafam ondan karishti ilk gebeliyimde 1hafta kala bayaa belirtim vardi:)))tutmazsa tutmasin yaaa Allah ne zaman kismet ederse artik bekleriz:)))bosh ver dushunme daha bende dushunmiyecem:)belki surpriz olur :))

Ayyy tutsa cok guzel bir surpriz yaparsin eshine:)))))))))bendede senin dediyin gibi 2gun agri oldu kesildi bende anlamadim noldu nolacak:)))

X