Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ilişki sonrası gelen kanla ilgili bişey okumuştum mutlaka doktora gözünün diyordu arkadaşım
geçen ay gittim canım koku ve kaşımtı için ilişki esnasında acı için ama doktor alttan muayene etti ultrasonla ve elle muayene etti hiçbir sorun yok dedi sadece az iltihap var dedi fitil verdi kullanınca geçti başka sorunun yok bu da korkulcak bişey değil korkma dedi

Keşke sende ilk bi doktora gitseydim ne güzel herşeyine bakıyorlar yum kontrollerini yapıyolar , doktora gitmek için illa bişeyin olmasına gerek yok bence bazı insanlar acizlik olarak goruyo ay ne yani benim olur çocuğum ne gerek var fala diye bence bu da gebelik sürecinin en en ilk basamagi
aynen öyle canım ben 3 aylık evliyim ama geçen ay gittik eşimle kontrole çok şükür bişey cıkmadı

saat akşam 4 e doğru bi eczaneye gidesim gelio ..şu erken gebelik testlerınden bana 10 tane sar diyesım gelio :halay::halay:ama yapmıyorum direne direne kazanacağız.bide başka formda bi arkadasın hamile oldugunu gördm bat a 4 gün kala iyice heves ettm .
Onlar sansli olanlar biz afetten 5 6gun sonra anca belli oluruz ,:))

saat akşam 4 e doğru bi eczaneye gidesim gelio ..şu erken gebelik testlerınden bana 10 tane sar diyesım gelio :halay::halay:ama yapmıyorum direne direne kazanacağız.bide başka formda bi arkadasın hamile oldugunu gördm bat a 4 gün kala iyice heves ettm .
Benimki belli olmuyor alsam da boş bilsemki hamileyim çifter çifter alırım :KK70:

Ayyy kizlar hepinizin yazdiklarini okudum tek tek cvb yazamiyorum:KK70:ama hepinizin fikirlerine katiliyorum yyaaaa bende deli sheytan diyor al yap sora kendi kendimi firenliyorum:mad:

X