Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya bak iste genelde boyle herkesin döngüsüne göre değişiyor tabi.benim 13.gün oldu yumurtlama ve biyerde okuduguma göre 14 gün sonra adet olunulur yaziyodu.ama benim takvim gecen subatta kimyasal yasadigim icin biraz tuhaflasti.mesela senin yumurtlaman 12.gün 12+14=26 .herkeste bu böyledir diye biliyorum
canım tabıkı herkesınki farklı .bende emın değilim yumurtlamamın ne zaman oldugundan .takvim indirdim telefonuma adetımde düzenli oldugu için tahmını yumurtlama günlerdnde beraber olduk. onun dısında bir gün arayla birlikte olursan tutma ihtimali çok yüksek diye biliyorum.genelde doktorlar bunu öneriyor. mesela 30 günde bir adet olunan yumurtlaması tahmını 16,gün diolar 28 günde bir adet olana yurtlaması tahmını 14,gün diyolar

Bana sanki her ay ki belirtilerim gibi geliyo canim ya farklilij hissetmiyorum. Hayirlisi artik :)
bakalım hayırlısı. bende geçen ay senin hissettiklerini hissettim malesef ki bende hasta olum. ama bu ay hiç bi belirti yok normalde başlaması lazım dı ama olsun canımızı sıkmıyor morel bozmuyoruz :)

bakalım hayırlısı. bende geçen ay senin hissettiklerini hissettim malesef ki bende hasta olum. ama bu ay hiç bi belirti yok normalde başlaması lazım dı ama olsun canımızı sıkmıyor morel bozmuyoruz :)
Aynen canim moral bozmak yok yola devam ediyoruz :)) hayirlisiyla gelsin de insallah

peki o koku için gittin mi doktora normal bişey mi
Ya oyle cok kotu veya agir bi koku degil adet oncesi hafif bi koku gelio ona ait olunca gecio zaten. Kendimi bildim bileli boyle. Bide ben hep duzensizdim evlendikten sonra duzene girdim adetlerde biraz. Kist vardi bende. Valla iyi bisey dehil ama 5yildir hic doktora gtmedim :KK43:

eşler hep aynı ya.ben de erken gebelik testi yaptığımı söylemedim bile.kan verdiğimi de sölemicem.umutlanıyolar ve daha çok üzülüyolar.
canım birde çok affedersin iki gün önce eşimle birlikte olduk ve çok az lekenle tarzı kanam geldi sonra geçti devamı olmadı :KK43:

X