Gebeliğe Hazırlık nisan ayini ovulasyonla gebelik planlayanlar gelin bu ay beraber bekleyelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet öyle biliyorum bende bugün akıntım var benimde
benim 3 gün önce öyleydi canim affedersin o günü degerlendirdkk ondan sonraki günüde bugün bakalim ovu testde ne cikicak ona göre ve bu ay cok cok erken oldu yumurtlamam normalde hep adetin 15-16 günü olur bu ay 10da oldu gibi hic birsey anlamadim bu ay

her ay farklı oluyormuş ama ben ilk kez yapıyorum ovulasyonu 2. Testimde gördüm yumurtlamayı

Yani adetin ilk gününü 1 sayarsak kaçıncı gün yumurtlama gördün canım?
Adetim bittikten sonraki 3. Gün teste başladım, ilk günlerinde yumurtlama olayı çok düşük çünkü, yani adetin ilk gününü 1 sayarsam 11. Gün gördüm yumurtlamayı

Kuzum benim bat 20 Nisan. Adetim yeni bitti, yarın ovulasyona başlıyorum Rabbimin izniyle
amin canim basla bencede belli olmuyor cünkü nezaman yumurtlama olacagi ben normalde 15-16 si pik olurdu simdi 10 gibi basladi bugünde galiba catlama bugünde tam pik oldu 13üncü gün bugün

amin canim basla bencede belli olmuyor cünkü nezaman yumurtlama olacagi ben normalde 15-16 si pik olurdu simdi 10 gibi basladi bugünde galiba catlama bugünde tam pik oldu 13üncü gün bugün
Şubat'ta 15 ve 16.gün yumurtlama gördüm.
Mart'ta 18.gün gördüm.
Bu ay bakalım kaçıncı gün olacak. Yarın başlıyorum hemen.

Benim bugünde boyle dun daha koyu gbydi sanki ama bugunde aşırı silikte olmayinca bugunude degerlendrcem insallah yarin ara verrm belki yada catlama olursa yarinda buyuk ihtimal bakalm Allah'ım inşallah bu ay olur

Eklentiler

• 20210326_220017.jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 36
Benim bugünde boyle dun daha koyu gbydi sanki ama bugunde aşırı silikte olmayinca bugunude degerlendrcem insallah yarin ara verrm belki yada catlama olursa yarinda buyuk ihtimal bakalm Allah'ım inşallah bu ay olur
degerlendire bildigin kadar degerlendir canim bende bugün belki bide yarin degerlendirirm galiba ayni gidiyoruz seninle senkn bat nezamandi

Herkese merhaba bende ovülasyonlarla bat bulmaya çalışanlardanım

Eklentiler

• DB0671AD-F9A5-4290-AEF8-FD0DB643267D.jpeg
    101 KB · Görüntüleme: 41
Bugünü de değerlendir canım çatlamaya başlar bugünden sonra bence

Bende deniyorum deli gibi 12.gun biraz netti bugünde tekrar koyulaştı 17.gun

Eklentiler

• A07540A9-DD89-4507-8F6C-F81CA25144EB.jpeg
    84,7 KB · Görüntüleme: 41
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…