Gebeliğe Hazırlık nisan ayini ovulasyonla gebelik planlayanlar gelin bu ay beraber bekleyelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şu an lekelenmem var adet olucam yine sanırım. Bu adette doktora gidip muayene olurum ya da sığan kürü yaparım bilmiyorum. Söylediğiniz sayfanın linkini atabilir misiniz ?
Doktora yinede git canm bencede. Tabi sayfanin linki bu zaten gebelik seti yazar o setteki urunleri sayfada tek tek bulup faydalarina bakarsan daha aciklayici olur canm insallah en kisa zamanda hayirli haberlern olurLogin • Instagram

selam kizlar ben ümidimi kesmistim bu konuyu actiktan sonra kimse yazmaz diye bu arada insallah rabbim hepinize hayirli saglikli evlat nasip eder benimde bat 12 nisan benim aldigim ovu testleri farkli almanyada yasiyorum bendeni testler pik oldugu zaman gülen yüz cikiyor öyle anliyorum fakat bu ay daha farkli bir test aldim bu pikten önceki günleride gösterior cok farkli birsey kafam karisik vallah bakalim dün haric ondan önceki 2 günü degerlendirdik bugünüde degerlendiricez bakalim testi ne cikicak bugün

Bugun sabah ve aksam testlerim yumurtlamayi gordum bugun ilk defa t cizgisi bu kadar koyu cikti sanirim yedigim corekotu bal tarcin macunundan kaynakli bakalim bat 8nisan sabirsizlikla bekliyorum
Evet benimde dün testim öyle çıktıı T daha koyu pik olmuş diyorlar
dün ve bugün değerlendirmek gerek

Eklentiler

• 6D2326D6-497D-40CD-BD7D-5622B35FFF3A.jpeg
    131 KB · Görüntüleme: 18
Benimde bat 9 nisan dün yumurtlama gördüm T daha koyuydu inşallah bu ay güzel haberler alırız

Bugun sabah ve aksam testlerim yumurtlamayi gordum bugun ilk defa t cizgisi bu kadar koyu cikti sanirim yedigim corekotu bal tarcin macunundan kaynakli bakalim bat 8nisan sabirsizlikla bekliyorum
Senin Silik olan testin bugünün mü ? Yoksa yumrtlamadan önceki gün mü

Senin Silik olan testin bugünün mü ? Yoksa yumrtlamadan önceki gün mü
Ben dün sabah yaptım silik olanı akşam da kasıklarima az bisey agri geldi dedim 1 test daha yapim pik olmustu sabahtan aksama simdi tekrar yaptim siliklesti

Ben dün sabah yaptım silik olanı akşam da kasıklarima az bisey agri geldi dedim 1 test daha yapim pik olmustu sabahtan aksama simdi tekrar yaptim siliklesti
Dün değerlendirmeniz gerekiyordu yani demi? Bugün de çatlamış oluyor demek ki yumurtanız ,
Bende t çizgisi koyu çıkınca korkmuştum acaba önceki günmüydü yumurtlamam diye, ama T koyu olunca pik oluyor yazmışlar sevindim

Evet t cizgisi cden koyu olursa pik oluyor 24 saat icinde yumurtlama gerceklesiyor benim bildigim t cizgisi aciklasirsa da catlama gerceklesiyor

Evet t cizgisi cden koyu olursa pik oluyor 24 saat icinde yumurtlama gerceklesiyor benim bildigim t cizgisi aciklasirsa da catlama gerceklesiyor
Anlaşılan Benim bugün de pik gözüküyor canım c silik T daha belirgin

Eklentiler

• 01CF049F-104E-4731-BD74-0E2613386C8A.jpeg
    136,3 KB · Görüntüleme: 31
Anlaşılan Benim bugün de pik gözüküyor canım c silik T daha belirgin
Evet bugun de yumurtlama goruyorsunuz yarin catlama olur bence benim testimin rengi acilmis bayagi yanlis gormuyorsam degil mi

Eklentiler

• 20210326_115532.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 25
kizlar bide sey sorcaktim beyaz sümüksü akinti geldigi zaman o gün yumurtluyor mu oluyorum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…