nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

benım bugun 3.gunum bende baslasam su tarcınlıya olurmu acaba ????????

canım sen bence başla ben kaçırdım beim günüm 8gün geçmişti artık nisanda hastalanırsam öyle heeee ölçüleri kaçırmayın yazmıştım ölçüleri sen hemen başla faydası olur belki aşılama yaptırıyormusun bu ay:emir_bebek::ecrin_bebek:

kız olcusumu va bu karısımıın valla ben bugun ıraz corek otu bıraz tarcın ve balla karısım yaptım ve gıdıp gelıp yedım fazlası bırsey yaparmı

benım bugun 3.gunum bende baslasam su tarcınlıya olurmu acaba ????????

bu karışıma adetin 3. günü başlanıyor 12 gün sabah akşam bir tatlı kaşığı yiyosun bir kase balın içine bir tatlı kaşığı tarçın bir yemek kaşığı çörekotu(çekilmiş olacak yada evde de çekilebilir) tabi ben böyle biliyorum yumurtalıkların çalışmasına yardım ediyormuş

merhaba arkadaslar bu lıste cok hos gorunuyor
emınımkı cok hamıs cıkacak burdan
benıde eklermısınız 13 nısan
nısanda ayında hamıle patlaması olur ıns

KISLAR ıNCıR KÜRÜNÜ UYGULAYIN SOĞANIDA BEN DAHA ÖNCE UYGULADIM OLMUŞTU AMA TABı SONU HÜSRANDI BıDE ıLıŞKıYRE GıRMEDEN ÖNCE VıKS ı SICAK SUYA KOYUN LEĞENE ÜZERıNE ÇÖMELıN BıRAZ DURUP ıLıŞKıYE GıRıN BEN BUNU ÇOK GEÇ DENEDıM AMA KANALLARI AÇIYO FAYDASINI GÖRÜRSÜNÜZ BU AY PEK FAZLA ŞEYLER DENEYEMEDıM AMA YENı AYA DENıCEM BıDE ADACAYI YAĞI KULLANMAK ıSTıYORUM PEDE SÜRÜLÜYOMUŞ ıNTAPLARI AKITIYO KANALLARI AÇIYOMUŞ ONUDA DENıCEM BıDE BU GÜN AKTARA GıTTıM ONU ÖNERDı Bı KADININ 17 YILDR OLMUYOMUŞ DENEMıŞ OLMUŞ BıDE KARŞIMLI MACUN ÖNERDı 10 TL UYGUN ALCAM NE VARSA DENıCEM VE ÇOK ARAŞTRDIM AYRICA ALLAHÜMME MıNELSALıHıN YANı ALLAHIM HAYIRLI EVLET VER DıYE GÜZEL Bı DUA VAR AYNI ZAMANDA Bı DıNı KıTPADA OKUDUM TEMıZLENDıKTEN SONRA 3 GÜN ÖLENE YAKIN Bı ZAMANDA Bı KAĞIDA 100 DEFA BESMELE YAZIP AKŞAM BıRLıKTE OLUYOMUŞSUN BEBıŞ OLANA KADAR YANINDA TAŞICAKMIŞSIN YANı KISLAR BU AY ıY CE KAFAYI TAKMIŞTIM ARAŞTRMACI GAZETECı GıBı ÇALIŞTIM BUNLARI BULDUM NıSANA ARTIK DENıCEM HA BıDE KOCAYI KANDIRIRSAM -tatlicadiarzu-

DUNYANIN EN SABIRLI ANNE ADAYLARI

.1)psilokum.....1......NİSAN hihoyyyt

2)KARDELN.....1.....NİSANhihoyyyt

3)D.E.S.İ.R.E....1....NİSANhihoyyyt

4)MANANUR.....1.....NİSANhihoyyyt

5)sidelya_81.....2....nisanhihoyyyt

6)had.......2......nisanhihoyyyt

7)BEYAZGELINCIK....3.....NİSANhihoyyyt

8)seventh.......3......nisan...hihoyyyt

9)merseray.......4.......nisanhihoyyyt

10)NİSABEYZA....5...NİSANhihoyyyt

11)sevo81.....5.....nisanhihoyyyt

12)tektanem.......6.....nisanhihoyyyt

13)CHRİSTİAN_LOUBOUTİN......6.....NİSANhihoyyyt

14)DERYADERYA.....7......NİSANhihoyyyt

15)cıcekcık........7.........nısanhihoyyyt

16)srnrc......7......nisanhihoyyyt

17)BABYLOVE......7.......NİSANhihoyyyt

18)hamura.......7.....nisanhihoyyyt

19)eslemim....7.....nisanhihoyyyt

20)eylem eylem......8......nisanhihoyyyt

21)elifyaren.....8.....nisanhihoyyyt

22)realnese......8......nisanhihoyyyt

23)BRC1769......9......NİSANhihoyyyt

24)Dilşahım......9......nisan hihoyyyt

25)umut31.......12....nisanhihoyyyt

26)daisy84.........12.....nisanhihoyyyt

27)nagıhan.........13........nısan hihoyyyt

28)ummahan_d.......13....nisanhihoyyyt

29)prettybaby.....13......nisanhihoyyyt

30)my_lıttle......14.....nısanhihoyyyt

31)tırtıl klebek......14......nisanhihoyyyt

32)BUMUYANİ....15.....NİSANhihoyyyt

33)TUNESAR....15....NİSANhihoyyyt

34)acier......16......nisanhihoyyyt

35)der_35....18......nisanhihoyyyt

36)kuskonmaz.....18.....nisanhihoyyyt

37)nehir67.......19.....nisanhihoyyyt

38)berfe.......20......nisanhihoyyyt

39)kestane.......21......nisanhihoyyyt

40)demet_yaren......25....nisanhihoyyyt

41)GİZEMX......25......NİSAN hihoyyyt

42)white_rose23........26......nisanhihoyyyt

43)DALİA.....27.....NİSANhihoyyyt

44)hpthoney.....27.....nisanhihoyyyt

ARKADASLAR SADECE ADET TARTIHLERINIZI YAZIN BEN EKLIYORUMMMMMM

Son düzenleme:
sımdılık tam 43 en sabırlı anne adaylarımız olu umarım hepsı bende dahıl olmak uzere bebıslerımızın resımlerını de eklerız rabbım kısmet etsın ve bu sabırlı carpan yureklerımızı bosa cıkarmaz

benide eklermisiniz 7 nisan birde kızlar bu ayda adet olursam 6 aydır bebişim olmuo sizce bi doktora gidiim mi genel kontrol için kist falan olabilirmi die düşünüorum kist illaki adet gecikmesi yapıomu eğer yapıosa kist yoktur çünkü adetim hiç gecikmez bilgilendirirseniz sevinirim

canım dr ların cogunlugu 1 sene deneyın oyle gelın dıyorlar ama adetlerın duzensız se gıt tabııı

yok canım adetlerim düzensiz diil ama bazı arkadaşların genel kontrol için gittiklerini görünce bende gitsem mi die düşündüm

normalde 6 ayda bı genel kontrol ve smeer testı dogrumu yazdım bılmıyorum ama ıste yapılması gerekır gıt ıcınde kalmasın ama canım bekle benım adetlerım duzenlı olsaydı bende gıtmek zorunda kalmazdım ama evlılıgım 7.ayında adetlerım bozuldu ve pqanık yaptıgım ıcın dr gıtmek zornda kaldım cunku polıkıstık over oldugumu ogrendım hormonlarım bozulmus

sımdılık tam 43 en sabırlı anne adaylarımız olu umarım hepsı bende dahıl olmak uzere bebıslerımızın resımlerını de eklerız rabbım kısmet etsın ve bu sabırlı carpan yureklerımızı bosa cıkarmaz

insallah nisan ayi beklemede olan 43 anne adayina ugurlu gelir rabbim tez zamanda nasip etsin bizlerede bu guzel duyguyu yasatsin
cunku beklemek cok zor senağlama senağlama :çok üzgünüm:

canım duzeldımı derken normal bı adet duzenım hala yok dogum kontrolde kullanamıyorum hormon dengem bozulmus ldugundan ınsulın dırencıde adette buyuk rol oynaldıgından metformın ıcerıklı bı seker ılacvı kullanıyorum ve vıtamınlerle desteklıyorum aynı zamanda polıkıstıkoverde duzenlı bı beslenme duzenlı bı spor kısacası duzenlı bı yasam tarzının olması gerekıyo hersey etkılıyo eskıden aylarsca adet olamazken sımdı 33.gunlere ındım hatta ovuylasyon bıle oluyo kı eskıden ıgnelerle uyarıyorduk yumosları ıncırı denıyorum her ay ve bunun etkısının gercekten cok olduguna ınanıyorum dedıgım gıbı sen gıt bı gorun 6 ayda bı herkadının kadın dogucuya gıtmesı gerekıyo rutın kontrollerın yapılması gerekıyo allah hepımıze sabırı ve saglıklı bebısler versın

benide ekleyin 4 nisan daha erkende olabilir de en geçini yazayım beklemek çok zor bu ilk denememiz ve bir ay bir yıl gibi geldi bu ay hamile kalmazsam daha takip etmicem kendiliğinden olursa olsun resmen zulum ya beklemek

X