nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

ya arkadaşalr var ya anlatmışsınız ya göğüslerim hassaslaştı kasıklarımda ağrı var diye iki gündür benimde aynı belirtiler var bakalım hayırlısı test yapmak istemiyorum çünkü tek çizgiyi gördüğümde üzülüyorum o yüzden reglimi beklicem :CüvCüv:

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım,galiba bende hamileyim.reglim 2 gün geçti bugün 2 kez test yaptım ikiside pozitif çıktı.çizgiler çok belirgin değil ama yinede baya belli oluyo..benim bu ay 4. korunmasız ayımdı.3,5 yıllık evliyim çalışmalara ocak ayında başlamıştık..3 ay dır benimde çok moralim bozulmuştu,bu ay taşınma telaşı ev toplama derdiyle çok yoğun geçti yani hiç kafama takacak zamanım olmadı vee büyük ihtimalle hamileyim:dance: yarın kan testi yaptırıcam sonucu yazarım..allah hepinizin gönlüne göre versin ..sizde lütfen kendinizi üzmeyin ,kafanıza takmayın..psikolojilerimiz de etkiliyo biliyosunuz..hepinizi öpüyorum

tebrık ederim cnm kendıne bu aralar çok dikkat et ... evet en çok psikoloji engelliyo bir onu halledebilsek herşey olcak ...

tebrik ederim canim hayirli olsun
keske becerebilsek kafaya takmamaya belki daha kolay olurdu ama olmuyor iste
darisi bizlere insallah

slm arkadaşlar.. dün adet tarihimdi ama olmadım. cuma günü kan testinde beta hcg 18 di dün 7 olmuş maalesef yine umutlarım başka zamanlara kaldı.. zamanla düşermiş bu değer. tam düştüğünde adet olurum o yüzden yeni tarihimi bilmiyorum..

Tebrik ederim canım hayırlı olsun inş. allah sağ salim meleğini kucağına almmayı nasip etin Rabbim dileyen herkese meleğini göndersin hayırlısıyla :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Herşeyde bir hayır vardır üzme kendini sakın allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kıslarrr benimde aslında 26 sıydı bu ay hamiş olamıcam diye listeden sildirmiştim kendimi çünkü 3 kez korunmasız oldu ve ben kasık ağrısından duramayıp dr gittim enfeksiyon kapmıştım ilaç verdi mayısta kulancam die kullanmadım çünkü dr korunmasız olmuşsan istersen kullanma dedi ve neticede kasık ağrılarım geçti 3 gündrde regli tarihim geçiyo hastalanmadım rabbim mucize istiyorum senden dedim bu gidişle sanırım göndercek ayrıca kafayı bu ay olmaz diye takmadım ayyyyyyy hamişmiyim acaba gece uyuyamadım ve buara iyce yoğunum bugün iş görüşmem yarın istanbulda alman konsolostluğunda randevum derken bide bu koşuşturmada süpriz oluyomuş ne güsel olurdu

DUNYANIN EN SABIRLI ANNE ADAYLARI

****pringles....:CüvCüv:

****sessizdeniz.....:CüvCüv:

******nehır67......:CüvCüv:

****sevo81.......:CüvCüv:

****nisabeyza....:CüvCüv:

*****christian_loubouti ....:CüvCüv:

*****nisa3..........:CüvCüv:

****eslemim7.........:CüvCüv:

****estrlm.........:CüvCüv:

*****realnese........:CüvCüv:

******gulay30...........:CüvCüv:

**********prettybaby.....:CüvCüv:

******ozgunuz.....:CüvCüv:

*****KESTANE....:CüvCüv:

14)abyosun...27..nisan..hihoyyt

15)beril.....18....nisanhihoyyyt

16)sugıbıyım....29.....nisanhihoyyyt

17)srnrc.....29......nisanhihoyyyt

18)alaren....31..nisan...hihoyyt

ArADASLAR SADECE ADET TARTIHLERINIZI YAZIN BEN EKLIYORU

canım arasıra buraya girip senin durumuna bakıyordum.sonuç inşallah güzel olur.merakla bekliyorum.

canım arasıra buraya girip senin durumuna bakıyordum.sonuç inşallah güzel olur.merakla bekliyorum.

canım benim allah razı olsun valla kafayı fazla taktım bi ara kendime söz verdim fazla aklıma gelmesin die girmiyodum çoğu zamn iyide oldu ohh bee inşşal canım ya olur ama fazla yinede ümitlenmek istemem çünkü üzülürüm :1hug::teselli:kaydirigubbakcemile5

karnım ağrıyooo(

Herşeyde bir hayır vardır üzme kendini sakın allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

sağolasın canım.. eşim çok üzüldü ama sonra kabullendi. kimyasal gebelik dedikleri şey bu işte.. yarın yine beta hcg baktıracağım. halen adet olmadım..

hamileliğim kesinleşti kızlar 4 haftalık hamişim..:) allah isteyen herkeze sağlıklı,tatlı bebişler versin inşallah...:CüvCüv:

kızlar ben listedeydim bugun test yaptım hamileyimmmmmmm..darısı başına inş.eyup sultanda herkese dua ettim.inş.rabbim hepinize saglıklı evlatlar nasip etsin en en kısa zamanda...

kızlar ben listedeydim bugun test yaptım hamileyimmmmmmm..darısı başına inş.eyup sultanda herkese dua ettim.inş.rabbim hepinize saglıklı evlatlar nasip etsin en en kısa zamanda...

canım tebrikler çok sevindimbabayıda tebrik ediyorum:CüvCüv:allah kucağına kavuştursun hayırlı evlat nasip etsin sağlıklı :teytey::teytey::CüvCüv:

hamileliğim kesinleşti kızlar 4 haftalık hamişim..:) allah isteyen herkeze sağlıklı,tatlı bebişler versin inşallah...:CüvCüv:

ay bugün negüzel hamileler var canım senide tebrikediyorum babayıda :CüvCüv:allah kucağına almak nasip etsin sağlıklı şekilde:teytey::teytey::CüvCüv:

COLOR="Red"]DUNYANIN EN SABIRLI ANNE ADAYLARI[/COLOR]

1)KTG.....1.....MAYIShihoyyyt

2)sena10.......2....mayıs.....hihoyytt

3)kedersız....2....mayıs....hihoyyt

4)prettyteacher83.......3......mayıshihoyyyt

5)sumifer....3...mayıs...hihoyyt

5)derya derya....4....mayıs...hihoyyt

6)EZGI...13...MAYIS....hihoyyt

7)babylove.......4.....mayıs..... hihoyyyt

8)sanmur06....4....mayıs...hihoyyyt
8)BABYGAME......7......MAYIS...hihoyyyt

9)BTRKLC.....9....MAYIShihoyyyt

10)GULSıMA.....9.....MAYIS...hihoyyyt

11)ayca_can....9...mayıs....hihoyyt

12)TEKTANEM........11.......MAYIS....hihoyyyt

13)TRAMıSSU1986......11.....MAYIS...hihoyyyt

14)samyelım......11....mayıs.....hihoyyt

15)lanena......12.....mayıs....hihoyyyt

16)SAMYELIM......11....MAYIS.....hihoyyyt

17)my_lıttle.....12.....mayıs.....hihoyyt

18)SWETBABY.....12....MAYIS.....hihoyyt

19)nagıhan......13.....mayıs....hihoyyyt

20)dilsahım....13...mayıs....hihoyyt

21)sekerkız67.....14....mayıs....hihoyyyt

22)der35....14...mayıs.....hihoyyt

23)demet_yaren....17...mayıs....hihoyyyt

24)whoareyoupeople.....22.....mayıs...hihoyyt

25)akasya123....22...mayıs...hıhoyyt

26)beyazgelincik....22....mayıs

27)dalia....24...mayıs....hihoyyt

28)bozturk15...27...mayıshihoyyyt

29)alaren.......31...mayıs....hihoyyyt

MAYIS LISTESINIDE BURAYA TASIDIM ARKADASLAR BIZIM GRUP ADET OLMAZSINIZ INSALLAH AMA OLURSANIZDA BU TOPIKTE DEVAM EDERIZ NISAN LISTESIYLE IKISNI AYNI YERE EKLIYORUMMMMM

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…