nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

COLOR="Red"]DUNYANIN EN SABIRLI ANNE ADAYLARI[/COLOR]

24)whoareyoupeople.....22.....mayıs...hihoyyt

25)akasya123....22...mayıs...hıhoyyt

26)beyazgelincik....22....mayıs

27)dalia....24...mayıs....hihoyyt

28)DEMET_YAREN.....26...MAYIS....hihoyyt

29)bozturk15...27...mayıshihoyyyt

30hpt_honey.....30...mayıs

31)alaren.......31...mayıs....hihoyyyt

MAYIS LISTESINIDE BURAYA TASIDIM ARKADASLAR BIZIM GRUP ADET OLMAZSINIZ INSALLAH AMA OLURSANIZDA BU TOPIKTE DEVAM EDERIZ NISAN LISTESIYLE IKISNI AYNI YERE EKLIYORUMMMMM

Son düzenleme:
bak lısteyı bos bıraktım kımse hamıs haberı yazmadı tekrar el atıyorum lıstemıze hadı kızlar umut yolculugumuzu bırakmayalımmmm

hoşgeldın demet sen olmayınca bu topiğin tadı yoktu? birde nagihandan haberın varmı haftalardır yok! sen nasılsın ? inş. bu ay en başa hamiş adımı yazdırıcam...

demetcim beni buayki listeden de sil malesef budefada tuturamadık 5gün önce geldi incirde işeyaramadı senden nehaber sen de yokmuşsun galiba burda bende buakşam geldim hemen açtım

kızlar hamileyimmmm geçen ay bende bu listede kayıtlıydım ama bu ay yıne uzulmıyım ümütlenmiyim diye ekletmedim kendimi allah herkeze nasip etsin bu duyguyu.

eylemcim bende senin gibi ekletmedim çünkü hep hayal kırıklıgına uğruyorum. adet olmama 3 gün var hep umutla bekliyorum ama inşallah bende senin gibi bu ay mutlulugu yakalarım..allah inşallah hepimize nasip etsin...valla artık başka şey düşünemez hala geldik..

kızlar ben bebeyımı kaybettım olmadı demetcıgım benı sılermısın görünce üzülüyorum

canım geçmişolsun ya çok üzüldüm nasıl sevinmiştik niye kaybettin birşeymi kaldırdın farkında olmadan oooooooofff yaaaa inşallah tekrar hamile kalırsın kısa zamanda

slm yenı uye oldum bende cocuk sahıbı olmak ıstıyorum ıkı aydır denıyoruz olmadı 20 mayıs adet gunum benıde eklersenız sevınırım allah herkezın gonlune gore versın ınsallah

kızlar ben bebeyımı kaybettım olmadı demetcıgım benı sılermısın görünce üzülüyorum

canım çok geçmiş olsun allah yeniden sağlıklı bir gebelik nasip etsin inşallah.. :Saruboceq:

bende hamileyim demek için girmiştim foruma mutlulugumu paylaşmak istemiştim sizlerle ama senin acın hepimizin acısı tekrar geçmiş olsun canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…