nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

Canım gittim.Kasık ağrılarım ara ara lekelenmelerim oluyodu.Doktora çocuğum olmadığını felan söyledim.Testler felan yaptı.Dediki hiç bişeyin yok.Hatta bunun sebebi yumurta çatlaması bu senin doğurganlığını gösterir.Eşin görünsün bi doktora dedi.Eşim gitti.Doktor varikosel dedi.Ameliyat olman gerekiyor dedi.Eşim ameliyat oldu 5 ay önce.Ameliyattan 3 ay sonra doktora kontrole gitti.Sperm sayıların çok az bi artış olmuş.İlaç tedavisi verdi.Bunları 3 ay kullan olmassa aşılama ve tüp bebek denemeleri yaparız demiş.Bizde ilaç felan kullanıyoruz yanısra çakşır suyu kullanıyor keçi boynuzu kürü felan kullandı.Ama şuan hala bişey yok.Stres yapmamaya özen gösteriyordum.Ama bu aralar yine stres olmaya başladım.Evet öyle bi kaç yazı okudum.Bugün öyle çok ağlayınca o da kötü oldu.Kendini çok suçlu hissetti.Of bide ona üzüldüm.Hiç belli etmemeye çalışırdım ama bugün patlama oldu sanırım...senağlama

Canım bu ameliyatı olanları okudum ben de bu sitede.Sonuç alıyorlar sanırım ameliyattan.Hem o ameliyatı olmaya hazırlanırken bile bebek sahibi olanlar var.Eşine keçiboynuzunu içirmeye devam et canım.Baktın bir kaç ay daha olmazsa aşılama yada tüp bebeğe geçersiniz siz de.Bana da dr. 6ay olmazsa eşinin spermlerine baktıracaz ona göre aşılama ,yada tüp bebeğe gönderecez sizi dedi.Ben yumurtalıklarımdan sorunluyum geçen sene kist ameliyatı oldum ve tekrarlama ihtimali yüksek ozaman da yumurtalıklar tehlikeye giriyorSen de hiç birsorun yok ne güzel maş.Eşin de ameliyat olmuş üzme kendini canım hiçbir sorunu olmayan çiftlerin bile 1sene bebeği olmayabiliyormuş.Hem sen üzülünce eşin de dha çok üzülür,kendini suçlar:teselli:

Canim bu akan gozyaşlarini Rabbim gorsun dualarini duysun kaderimizi Allah'tan baska kimse bilemez canim senin de kaderin birgun degisebilir sen umudunu yitirme ve hep dua ile iste.İnşallah Rabbim dualarımızı kabul edecek bize de evlatlarimizi gonderecek canim..:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:.

İçirmeye devam ediyorumda artık koca göbekli bi eşim var karşımda :)Canım allah razı olsun..Çok iyi geldi seninle konuşmak çok rahatlattın beni.rABBİM tez zamanda seninde kucağına hayırlı bi evlat nasip etsin.İnş bi dahaki ay beraber veririz burdaki arkadaşlara müjdeyi..Sende kendine çok dikkat et.Soğan kürü uygulaması yapsana.Benim bi arkadaşımın çikolata kisti vardı.Ameliyat oldu aldırdı.Sonra yine oldu.Soğan kürünü yaptı inanılmaz derecede küçülmüştü kisti.Doktor şok olmuştu.Devam edersen yok olur demişti.Sonrasını bilmiyorum.Henüz haberleşemedim.Sende onu mutlaka dene.Nette heryerde soğan kürü yazıyo bi bak istersen...:1hug:

Canım benim. amin Allah ebeden razı olsun.Seninde mi eşinde varikosel var..

Benim eşim zaten göbüklü onu da içmeye başladı bilmiyorum ne olacakkaydirigubbakcemile3 Seninle konuşmak da bana iyi geldi canım:1hug:İnş. ikimiz de en kısa zamanda verecez burdan müjdemizi.Canım arısütü polen bal karışımları var aktarlarda,büyük marketlerde de var.Her sabah açkarna sen ve eşin yiyin bir çay kaşığı ama plastik yada tahta kaşıkla yenmesi gerekiyor.Nette ara istersen çocuk sahibi olmak isteyenlerin mutlaka denemesi gerekn birşey arısütü ve polen öyle yazıyor.ben geçen ay yedim fsh hormonumu normale indirdi.Bu ay tam yemedim bebiş olmazsa birdahaki ay tekrar yiyecem.Soğan kürünü denedim canım yapamadım yutamadım boğazımdan geçmedi çok kötü birşey o:bbo: hadi bakalım çalışmalara devam. hemen al arısütü polen bal karışımını hemen yemeye başlayın eşinle:1hug:

Canım benim. amin Allah ebeden razı olsun.Seninde mi eşinde varikosel var..

bende ve esimde cok sukur bir sorun yok ama iki yil oldu bir turlu olmuyor her ay beklemek cok zor hele bir de uzun suredir istiyosan her adet oldugumda evim cenaze evine donuyor gozlerim aglamaktan sisiyor ama Rabbimin ol demesini beklemekten baska yapacak birseyimiz yok malesef
insallah Rabbim bizlerede yasatir o guzel duyguyu:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Almammı.Hemen alırım.Ama desene göbekli kocanın yanına bide göbekli hanım eklenecek.Kiloda aldırır o...Dalia Allah yardımcın olsun.Ama bak ne güzel teslim olmuşsun Allaha.Keşke o teslimiyet birazck bendede olsa.Rabbim kimseyi evlat yoksunluğuyla imtihan etmesin...:1hug:

:1shok:sorma geçen gören kilo almışsın dedi bana:dilcikar: aldım aldım 2-3 kilo aldım kime ne ayoll:dilcikar:

:1shok:sorma geçen gören kilo almışsın dedi bana:dilcikar: aldım aldım 2-3 kilo aldım kime ne ayoll:dilcikar:

He bak bide o dert var.Kilo aldın mı hamilemisin yoksa söylemiyorsun.La havle diyorum.Niye söylemeyeyim.Yok kilo o yağ diyorum .Bi laz komşu var inandırmadım hamile olmadığıma .En son böyle yaptı.Ne yapayım sakla 9 ay sonra çıkmayacakmı meydana demezmi.Deli oldum.o yüzden sıkı diyetteyim.4 kilo verdim.Bakalım...
Arkadaşlar ben çıkıyorum çok ağrım var.Biraz bişeyler içeyim de yatayım...Hepinizi öpüyorum...Çok dua edelim ismen birbirimize...Kendimi elhamdülillah iyi hissediyorum.Sizleri ve bu siteyi çok seviyorum.BY...yerimsenibena.s.

Tebrikler canim hayirli olsunhihoyyythihoyyyt:teytey::teytey:
Allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin
insallah kan testi sonucunda yuksek cikar dualarim seninle
Darisi bizlere insallah:Saruboceq::Saruboceq:

sonuç 8,02 çıktı. ne olduğunu anlamadım hamie olmayan brinde 0 ile 5 arasında olurmuş. 10un üzrindeyse hamie anamına geiyomuş ikiside değil. testi adıktan sonra tanıdık bi aoranta gösterdim. testen teste değişir dedi. bu test için değer 4, 4 ten yüksek oduğu için hamilesin dedi. kesin dedi ama ben yinede inanamıyorum. pazartesini bekeyip bir test daha yaptıracağım.

kızlar çok kötüyüm o gün test sonucu negatıf çıktı ve ıkı gün sonra 3 4damla çok açık renkte pembe kanama geldı durdu daha kanamam olmadı sızce ne olabılır

arkadasim burada okuduklarimdan 5 uzeri hamilelik diye biliyorum bu arada adet tarihine daha 4 gun var belki daha cok yenidir o yuzden dusuk cikmistir insallah pazartesi gunu yukselir degerlerin hayirli haberlerini bekliyoruz
dualarim seninle canim

kızlar çok kötüyüm o gün test sonucu negatıf çıktı ve ıkı gün sonra 3 4damla çok açık renkte pembe kanama geldı durdu daha kanamam olmadı sızce ne olabılır

canim insallah gec dollenmedir bir kac gune kadar adetin gelmesse testi tekrarlarsin olmassada üzülme Rabbim en kisa zamanda vericektir hayirlisiyla insallah
dualarim seninle

aynen canım bende senin gibiyim ağlıyorum eşimolursa ovarken hastalanın daha çok ağlıyorum çünki çok istiyor belli etmiyor beni üzülmesin diye dediğin gibi allah olderse olur bakalım buay neolacak incir içiyorum bal tarçın çörek otu yiyorum hayırlısı çatlama iğnesi vurulmuş gibi kasıklarım ağrıyorsenağlamasenağlama

Allah isteyen herkese versin yavrusunu gercekten cok zor bi durum stres, heyecan, korku ve ozlem
insallah bizlerde yasariz bu guzel duyguyu ve bir an once meleklerimize kavusuruz

DUNYANIN EN SABIRLI ANNE ADAYLARI

****sevo81.......:CüvCüv:

****nisabeyza....:CüvCüv:

*****christian_loubouti ....:CüvCüv:

*****nisa3..........:CüvCüv:

****eslemim7.........:CüvCüv:

****estrlm.........:CüvCüv:

*****realnese........:CüvCüv:

******gulay30...........:CüvCüv:

**********prettybaby.....:CüvCüv:

******ozgunuz.....:CüvCüv:

1)hulya80.......7......nisan ???

2)elifyaren.....8.....nisan ???

3)BRC1769......9......NİSAN ???

5)duygudb....10....nisan???

6)cancan.....11....nisan???

7)aslı_ist.......12......nisan....hihoyyyt

8)umut31.......12....nisanhihoyyyt

9)daisy84.........12.....nisanhihoyyyt

10)telsin......12......nisanhihoyyythihoyyyt

12)ummahan_d.......13....nisanhihoyyyt

15)tırtıl klebek......14......nisanhihoyyyt

16)samyelım......14.....nisanhihoyyyt

17)BUMUYANİ....15.....NİSANhihoyyyt

18)TUNESAR....15....NİSANhihoyyyt

20)ezgi.....15.....nisanhihoyyyt

22)acier......16......nisanhihoyyyt

24)kuskonmaz.....18.....nisanhihoyyyt

25)nehir67.......19.....nisanhihoyyyt

26)arya....19.....nisanhihoyyyt

27)panati.....19....nisan....hihoyyyt
27)bonus55.....20......nisanhihoyyyt

28)berfe.......20......nisanhihoyyyt

29)whoareyoupeople.....20......nisanhihoyyyt

31)kestane.......21......nisanhihoyyyt

32)fatmazehra......21.....nisanhihoyyyt

33)muzurperi.....22....nisanhihoyyyt

34)sessizdeniz.....23.....nisanhihoyyyt

35)ecrin1001.....23.....nisanhihoyyyt

36)akasya123.....23.....nisanhihoyyyt

37)CİKOLATA86.....23....NİSANhihoyyt

37)sweet33......24.....nisanhihoyyyt

38)womarch....24....nisanhihoyyyt

39)bırkan......24....nısanhihoyyyt

40)minigim79......24......nisan....

42)GİZEMX......25......NİSAN hihoyyyt

43)carides......25.....nisan

44)white_rose23........26......nisanhihoyyyt

45)DALİA.....27.....NİSANhihoyyyt

46)hpthoney.....27.....nisanhihoyyyt

47)pslokum.......27.....nisanhihoyyyt

48)beyazgelıncık.....28.....nisanhihoyyyt

49)beril.....18....nisanhihoyyyt

50)sugıbıyım....29.....nisanhihoyyyt

51)srnrc.....29......nisanhihoyyyt

ARKADASLAR SADECE ADET TARTIHLERINIZI YAZIN BEN EKLIYORU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…