nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

adet tarihime 4 gün olmasına rağmen dayanamayıp bugün test yaptım . ikinci çizgi silik çok silik çıktı. hemen gidip kan testi yaptırdım sonucu yarın alacağım. galiba hamileyim ama kendimi kaptırmakta istemiyorum. yarın kesin sonucu alınca yazarım.

Tebrikler canim hayirli olsunhihoyyythihoyyyt:teytey::teytey:
Allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin
insallah kan testi sonucunda yuksek cikar dualarim seninle
Darisi bizlere insallah:Saruboceq::Saruboceq:

demet yaren inşş hamişsindir.pringles umarım hasta olmamışsındır inşş seninde olur.belirtileriniz varmı.bende bekliyorum son 7.

kızlar benım lekelenmelerım buun arttı anlamaıyorum sanırm ben hastalandım tam tanıyı yarın dr koyacak yarın dr sabah erkenden gıdıyorum bakalım bu kanama nedemekmıs

demetcim inş bugün güzel haberlerle gelirsin canım dualarım seninle senide artık listeye biz ekleriz inşşş .canım bende lekelenmelerle hamile kaldım inş seninde öyle olurr...

Yoruldum artık.Heray acaba acaba demekten.Gelmiyor bebeğim.Sabah hasta oldum.Saatlerce ağladım.Yine yoksun bebeğim dedim.Hiçbişey işe yaramıyor.Ne eşimin kullandığı ilaçlar ne keçiboynuzu kürü nede çakşır suları.Sanırım ben anne olamayacağım.Hiç bi zaman bi bebeğin sıcak gülümsemesini göremeyeceğim.Offffff neyse beni silin listeden...Rabbim sen görüyor içimdeki arzuyu bi tek sen biliyorsun...

Allah'ım bize dünyanın en güzel duygusunu, anneliği tattır, yaradılıştan getirdiğimiz bu hissimizi yaşamamıza izin ver,kendimizden ve kendimizden de çok sevdiğimizden eşlerimizden olan,ikimizin karışımı,canı olan bebeğimizi bu dünyada gözümüzden de sakınarak,sevgiyle, emekle büyütmemizi nasip et, sen istersen her şey olur, senin her şeye gücün yeter :Saruboceq::Saruboceq:

Allah'ım bize dünyanın en güzel duygusunu, anneliği tattır, yaradılıştan getirdiğimiz bu hissimizi yaşamamıza izin ver,kendimizden ve kendimizden de çok sevdiğimizden eşlerimizden olan,ikimizin karışımı,canı olan bebeğimizi bu dünyada gözümüzden de sakınarak,sevgiyle, emekle büyütmemizi nasip et, sen istersen her şey olur, senin her şeye gücün yeter :Saruboceq::Saruboceq:

AMİN...AMİN...AMİN...senağlamasenağlamasenağlama

Canım benim.Ağlama demem ağla boşalt içini...Ama şunuda unutmaki ağlamak hiç bişeyi çözmüyor.Ben sabahtan beri ağlıyorum ama bak hala herşey aynı...:1no2:

Canıım benden önce yazdığını yeni gördüm.Seni daha da üzdüm kusura bakma:çok üzgünüm: Ama üzülme aslında umarım gelecek meleklerimiz.biliyorum üzülme demek boş geliyor şuanda sana.benmde pazar günü adet günüm büyük ihtimalle de olacağım adet.adet ağrım var 2-3gündür biliyorum o ağrıyı.Herşey allahtan.Yeni bir yumurtlama dönemi kapında ona konsantre ol.hem yeni bir yıla denk gelecek bundan sonra hamile kalırsanyerimseniben ne kadardır istiyorsun bebeği? benm daha 2.ayım. ama kist sorunlarım nedeniyle biranönce bebek sahibi olmam gerekiyor.bak dua edelim bugün cuma,Allah ellerimizi boş çevirmez en güzel zamanda yollayacak bebeğimizi eminim:Saruboceq::1hug:

Canıım benden önce yazdığını yeni gördüm.Seni daha da üzdüm kusura bakma:çok üzgünüm: Ama üzülme aslında umarım gelecek meleklerimiz.biliyorum üzülme demek boş geliyor şuanda sana.benmde pazar günü adet günüm büyük ihtimalle de olacağım adet.adet ağrım var 2-3gündür biliyorum o ağrıyı.Herşey allahtan.Yeni bir yumurtlama dönemi kapında ona konsantre ol.hem yeni bir yıla denk gelecek bundan sonra hamile kalırsanyerimseniben ne kadardır istiyorsun bebeği? benm daha 2.ayım. ama kist sorunlarım nedeniyle biranönce bebek sahibi olmam gerekiyor.bak dua edelim bugün cuma,Allah ellerimizi boş çevirmez en güzel zamanda yollayacak bebeğimizi eminim:Saruboceq::1hug:

Her adet olduğumda olsun bi daha ay belki derdim.Ama böyle diye diye ikinci yılımıza yaklaştık.21 aydır anne olmak istiyorum ama yine ellerim boş...Artık çevremdekilerin soruları ile dahada yıpranıyorum.Artık herkes olmuyor gözüyle bakıyor.Takmamaya çalışsamda etkiliyor.Benden sonra evlenen bütün arkadaşlarımın hatta bi iki tanesi istemediği halde çocuğu oldu.Ama ben çok istememe rağmen hala bekliyorum.Biliyorum bundada var bir hayır ama gel görki yüreğime söz geçmiyor.Hep rüyalarımda yaşıyorum anneliği bazen uyanmak istemiyorum.Evet bugün cuma sela ile ezan arasında birbirimize ismen dua edelim.Rabbim tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin bizlere...senağlama:1no2:

Her adet olduğumda olsun bi daha ay belki derdim.Ama böyle diye diye ikinci yılımıza yaklaştık.21 aydır anne olmak istiyorum ama yine ellerim boş...Artık çevremdekilerin soruları ile dahada yıpranıyorum.Artık herkes olmuyor gözüyle bakıyor.Takmamaya çalışsamda etkiliyor.Benden sonra evlenen bütün arkadaşlarımın hatta bi iki tanesi istemediği halde çocuğu oldu.Ama ben çok istememe rağmen hala bekliyorum.Biliyorum bundada var bir hayır ama gel görki yüreğime söz geçmiyor.Hep rüyalarımda yaşıyorum anneliği bazen uyanmak istemiyorum.Evet bugün cuma sela ile ezan arasında birbirimize ismen dua edelim.Rabbim tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin bizlere...senağlama:1no2:

Seni çok iyi anlıyorum canım,daha 8aylık evliolmama rağmen eltim şuanda hamile olduğu için birçok kişi sıra sizde demeye başladı,güya iyi bir şey söylüyorlar ama bizi sıkıntıya düşürmekten başka bir şey yapmıyorlar.Ben de biz daha istemiyoruz diyorum çünkü blseler heray bir de onlara cevap vermek zorunda kalacam daha da strese girecem.doktora gittin mi canım belki küçücük de olsa bir sorun vardır ve düzelecek birşeydir.Aslında çok takmak da engellermiş hamileliği ayşe arman ın yazısı var onu göndereyim sana.:1hug:

AMIN :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X