nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

nagıhan canım üzülme bıdahakı sefere ınşallah olur

üzülmüyorum desemde içim yanıyor artık her ay hüsrana uğramaktan bıktım eşim sağolsun destek veriyor şakalar yapıyor ama enbüyük destekcim sissiniz sizi çoooooook seviyorum hihoyyythihoyyyt

aynen demet 2saattir arıyorum kendi özel mesaj yerimden baktım mesajlarımız sıralıya ordan mesaj yazdım nerdeyse gelsin diye orttada yok taşıdılarmıki sizde baksanızya özel yerinizden

üzülmüyorum desemde içim yanıyor artık her ay hüsrana uğramaktan bıktım eşim sağolsun destek veriyor şakalar yapıyor ama enbüyük destekcim sissiniz sizi çoooooook seviyorum hihoyyythihoyyyt

ah canım sende ıyıkı varsın bak ne güzel dertleşiyoruz inşallah hep derleşmeyız arada güzel haberlerde verırız en yakın zamanda allahtan ümit kesılmez

valla ben dayanamadım gulay ekledım senı canım benım tebrık ederım lıstemızde nısanın ılk haftasında 8 hamısımız oldu tebrıkler

ah demetcıgım ınşallah yarın görecegız şuanda bı belırtı yok ama bakalım ben ertesı gün tekrar yaptım ıkıncı çızgıyı bukez göremedım

şirincim demetle özelden bulmaya çalışıyoruz yanlız kaldınız kusura bakmayın
gülay sende canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…