nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

kızlar moralim bozuldu adet olmama daha 8 gün var ama bugün kahverengi akıntı ve pembemsi akıntım geldi sonra kesildi sol kasıgım agrıyo heralde bu ay erken adet olucam ama niye öyle oldu anlayamıyorum canım cok sıkıldı .

umarım kızlar sizin dediginiz gibi hamiş olurum bu ay ama bu belirtileri adet olmadan 1 gün önce yasıyorum ben bu ay sadece adetime 8 gün varken bu belirtileri yasamam beni sasırttı yine de yerleşme kanaması olması için dua edicem

Arkadaşlar lütfen biri bana cevap yazsın.Yumurtlama gününde ilişkiye girdik.Ertesi kahverengi bi akıntım oldu.ertesi akşamda girdik.kurulanırken siyah sümüksü az bişeyler geldi.Bikaç gündür gelmeye dvam ediyor.ınternete ya enfeksiyon diyo ya mantar diyo ya hamileleik diyo.Eşim ilaç tedavisinde ilk ayın sonunda .Etki etmiş olabilirmi spermlerie gebelik için.Yada bana ne oluyor....................

ınş.Öyledir...Ama çokta ümitlenmek istemiyorum.2 yıldır artık acaba demekten çok sıkıldım.Hiç bişey yapamıyorum ne spor ne başka bişey.Ya varsa diye...Bu nezamana kadar sürecek böyle.Hayırlısıyla bi gelse kuzum....Artık bekletmese bizi...ıçimdeki özlem hergün büyüyor sızıda...senağlama

Ma soyle bırsey var yerlesme kanaması olması ıcın yumurtlamadan 4_5 gun sonra rahme yerlesıyor embryo sen yınede dr sor cnım yumurtlama mumkun degıl hemen ılıskıye gırcesın ve hemen kahve akıntının gelmesı

arkadaşım inş yerleşme lekeleridir.eyer öyleycse çok dikkat etmen lazım mesela bu dönem sırt üstü yatman lazım benim bundan önceki düşüğümde aynı senin gibi adetim 1 hafta önce hafif aralıklarla ve leke şeklinde olmuştu doktorum çok dikkatli olmamı söyledi ...ama benim yoğun iş tempom nedeniyle ben kaybetmiştim .dikkat et arkadaşım inş bebeişin vardır.

demet merhaba canım bu ayki liste ne kalabalık ya çok sevindim...7 hamişiniz olmuş darısı hepinizin başına inş.:Saruboceq:

DUNYANIN EN SABIRLI ANNE ADAYLARI

****sevo81.........::CüvCüv:

****nisabeyza....:CüvCüv:

*****christian_loubouti ........:CüvCüv:

*****nisa3...........::CüvCüv:

****eslemim7..........:CüvCüv:

****estrlm.........::CüvCüv:

*****realnese..........::CüvCüv:

******gulay30...........:::CüvCüv::

1)hulya80.......7......nisan ???

2)elifyaren.....8.....nisan ???

*****EYLEM EYLEM.....8..... NİSAN???

3)BRC1769......9......NİSAN ???

4)Dilşahım......9......nisan ????

5)duygudb....10....nisan???

6)cancan.....11....nisan???

7)aslı_ist.......12......nisan....hihoyyyt

8)umut31.......12....nisanhihoyyyt

9)daisy84.........12.....nisanhihoyyyt

10)telsin......12......nisanhihoyyythihoyyyt

12)ummahan_d.......13....nisanhihoyyyt

13)prettybaby.....13......nisanhihoyyyt

14)my_lıttle......14.....nısanhihoyyyt

15)tırtıl klebek......14......nisanhihoyyyt

16)samyelım......14.....nisanhihoyyyt

17)BUMUYANİ....15.....NİSANhihoyyyt

18)TUNESAR....15....NİSANhihoyyyt

19)sweetbaby...15....nisanhihoyyyt

20)ezgi.....15.....nisanhihoyyyt

21)selma41.....15....nisan ???

22)acier......16......nisanhihoyyyt

23)der_35....18......nisanhihoyyyt

24)kuskonmaz.....18.....nisanhihoyyyt

25)nehir67.......19.....nisanhihoyyyt

26)arya....19.....nisanhihoyyyt

27)bonus55.....20......nisanhihoyyyt

28)berfe.......20......nisanhihoyyyt

29)ozgunz.....21....nisan....hihoyyyt

30)kestane.......21......nisanhihoyyyt

31)fatmazehra......21.....nisanhihoyyyt

32)muzurperi.....22....nisanhihoyyyt

33)sessizdeniz.....23.....nisanhihoyyyt

34)ecrin1001.....23.....nisanhihoyyyt

35)akasya123.....23.....nisanhihoyyyt

36)sweet33......24.....nisanhihoyyyt

37)womarch....24....nisanhihoyyyt

38)bırkan......24....nısanhihoyyyt

39)demet_yaren......25....nisanhihoyyyt

40)GİZEMX......25......NİSAN hihoyyyt

41)carides......25.....nisan

42)white_rose23........26......nisanhihoyyyt

43)DALİA.....27.....NİSANhihoyyyt

44)hpthoney.....27.....nisanhihoyyyt

45)pslokum.......27.....nisanhihoyyyt

46)beyazgelıncık.....28.....nisanhihoyyyt

47)beril.....18....nisanhihoyyyt

48)sugıbıyım....29.....nisanhihoyyyt

49)srnrc.....29......nisanhihoyyyt

ARKADASLAR SADECE ADET TARTIHLERINIZI YAZIN BEN EKLIYORU

Son düzenleme:
Eylem cım canım benım ya cogu akadas adet tarıhlerı gecıyo ve bı bılgı vermıyorlar baska topıklere yazıyorlar bende sıldım gecen lerı ama test yapmadıysan eklım senı ıstersen

ayyyy yıne lısteye gırmek ıstıyommm valla dortur bu lıstelere gırıyorum fakat sonunu getıremıyorum malesf 4 duşuk yasadım kızlarrrrr hamıs arkadslar lütfen dua edın bana bu sefer melegımı kucagıma alayım tum tahlıller yapıldı hersey normal denemekten baska caremız yokmus allahım ne olur yuzumuzu guldurrrrr........... bu ay calısmadım ama dıger ay ns hamısler lıstesınde olmak ıstıyom rabbım yardımcımız olsunnnnn..............

demet cim benisil bacııııımm kırmızı kartı malesef yedim erken geldi şoklardayım başaramadık okadarda çalışmıştık ben şimdi hangisine yanayım alıpta yapamadığım testtemi yoksa kocacığımamı haa söyleyin yazık okadarda yoruldu kıyamam ben ona senağlamasenağlamaÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…