nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

DUNYANIN EN SABIRLI ANNE ADAYLARI

****sevo81.........::CüvCüv:

****nisabeyza....:CüvCüv:

*****christian_loubouti ........:CüvCüv:

*****nisa3...........::CüvCüv:

****eslemim7..........:CüvCüv:

****estrlm.........::CüvCüv:

*****realnese..........::CüvCüv:

******gulay30...........:::CüvCüv::

1)hulya80.......7......nisan ???

2)elifyaren.....8.....nisan ???

*****EYLEM EYLEM.....8..... NİSAN???

3)BRC1769......9......NİSAN ???

4)Dilşahım......9......nisan ????

5)duygudb....10....nisan???

6)cancan.....11....nisan???

7)aslı_ist.......12......nisan....hihoyyyt

8)umut31.......12....nisanhihoyyyt

9)daisy84.........12.....nisanhihoyyyt

10)telsin......12......nisanhihoyyythihoyyyt

12)ummahan_d.......13....nisanhihoyyyt

13)prettybaby.....13......nisanhihoyyyt

14)my_lıttle......14.....nısanhihoyyyt

15)tırtıl klebek......14......nisanhihoyyyt

16)samyelım......14.....nisanhihoyyyt

17)BUMUYANİ....15.....NİSANhihoyyyt

18)TUNESAR....15....NİSANhihoyyyt

19)sweetbaby...15....nisanhihoyyyt

20)ezgi.....15.....nisanhihoyyyt

21)selma41.....15....nisan ???

22)acier......16......nisanhihoyyyt

23)der_35....18......nisanhihoyyyt

24)kuskonmaz.....18.....nisanhihoyyyt

25)nehir67.......19.....nisanhihoyyyt

26)arya....19.....nisanhihoyyyt

27)bonus55.....20......nisanhihoyyyt

28)berfe.......20......nisanhihoyyyt

29)whoareyoupeople.....20......nisanhihoyyyt

30)ozgunz.....21....nisan....hihoyyyt

31)kestane.......21......nisanhihoyyyt

32)fatmazehra......21.....nisanhihoyyyt

33)muzurperi.....22....nisanhihoyyyt

34)sessizdeniz.....23.....nisanhihoyyyt

35)ecrin1001.....23.....nisanhihoyyyt

36)akasya123.....23.....nisanhihoyyyt

37)sweet33......24.....nisanhihoyyyt

38)womarch....24....nisanhihoyyyt

39)bırkan......24....nısanhihoyyyt

40)demet_yaren......25....nisanhihoyyyt

41)GİZEMX......25......NİSAN hihoyyyt

42)carides......25.....nisan

43)white_rose23........26......nisanhihoyyyt

44)DALİA.....27.....NİSANhihoyyyt

45)hpthoney.....27.....nisanhihoyyyt

46)pslokum.......27.....nisanhihoyyyt

47)beyazgelıncık.....28.....nisanhihoyyyt

48)beril.....18....nisanhihoyyyt

49)sugıbıyım....29.....nisanhihoyyyt

50)srnrc.....29......nisanhihoyyyt

ARKADASLAR SADECE ADET TARTIHLERINIZI YAZIN BEN EKLIYORU

Son düzenleme:
Ah canim ya alistik bu sonlara dimi zamangectikce dahada koyuyo insana.umudunu yitirme arkadasim moral en onemlisi

ahah hemde nasıl koyuyor çokkötü bu çocuksuzluk allah düşmanıma vermesin eşim de çok üzülüyor onun üzüntüsü biyandan isyan etmek istemiyorum allahım diyorum niye istemiyenlere veriyorsunda bizim gibi yanıp tutuşanlara vermiyorsun diyorum allah sevdiği kuluna acı verirmiş umudum bitmedi ama şimdi karışıma başladım sabah çok kötü ya zor yedim bebiş diye diye 3bardak suyla yedim allah tez zamanda bizi güldürsün:çok üzgünüm::çok üzgünüm:kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

kızlar 2 gün önce sol kasıgımda cok agrım vardı ve kahverengi akıntıda gelmişti bende doktorumun daha önce bana verdiği progestan diye bir ilaç vardı onu içmeye başladım agrım da kesildi akıntı da bu ilaç yumurtanın tutunmasını saglıyomuş ama döllenmemiş ise zaten adet tarihi geldiğinde yine kırmızı kartı görüyosun.

bende incir kuru yapiyorum bu ay esime de keciboynuzu kuru uyguluyoruz hahaha ay cok komigiz ya.esime baska bisey icin desem azina surmez cicuk diyince her aksam kendi kaynatiyo iciyo yaa ahahah allahim gor bizi halimizebak:))

bende incir kuru yapiyorum bu ay esime de keciboynuzu kuru uyguluyoruz hahaha ay cok komigiz ya.esime baska bisey icin desem azina surmez cicuk diyince her aksam kendi kaynatiyo iciyo yaa ahahah allahim gor bizi halimizebak:))

canım benim eşimde gitmiş kendisi alıp gelmiş o keçi buynuzu pekmezini hergün içmişti incir kürünü nasıl yaptın canım sen bende yarın başlasam olurmu adetimin 3 cü günü yarın akıl verin he buarada balı çörek otunu tarçına başladım bügün çok iğrenç zor yiyorumÇok üzgünüm çoook

naber nagihan hastalanmışsın sende sanırım :KK43:( ümitler bidahaki aya kaldı .. bende bekliyorum işte pek de ümit kaldı sayılmaz ama listenin sonunu yine yakaladım

şirincim iyi akşamlar nasılsın nezamandır görüşemiyoruz
demette yok nerdesiniz yaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ben izmitteydim haftasonu canım... geliyoruma rada yoksuunuz... akşamlarıda genelde eşim alıyo bilgisayarı.. haftaiçide okuldayım öle işte görüşemedik bi türlü

evet ya hastalandım teste almıştım yapamadım çok kötü olmuştum ama 2gün sonra tekrar ümitler başlıyor

evet ya hastalandım teste almıştım yapamadım çok kötü olmuştum ama 2gün sonra tekrar ümitler başlıyor

evet canım moralini yüksek tut... gelecek bebişlerimiz merak etme.. bende her seferinde forumu okumayacağım diyorum. ama dayanamayıp geliyorum. bağımılılık yaptı.. merak ediyorum sizleri...

oooooooooooooooooo kileri görüyorum kimleri amanında amanın kim gelmişşşşşşşşşşşşşşsırnaşık şey

kızlar bende lısteykı guncellemek ıcın gırdım yarın sızınle konusmam gerekıyor benım halaaaaa lekelenmem sozs konusu yarın dr arıcam sızlere haber verırım

X