nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

prettybaby
aynı tarihlerimiz belirti varmı sende benim belim çok ağrıyor birde kasığım inşallah hamileyimdir ama ben inanı yorum buay mutlu olacağım içim de bir his var yarabbim güldür bizi

ay canım ya çok üzüldüm inşallah birdahaki aya bence sende başla bu küre herkese söylüyorum hamile kalsınlar diye
Hangi küre cnm nasıl uygulanıyor yaz bakalım, valla burdaki aktarlar benden geçiniyor ne duyduysak denedik ama daha faydasını göremedik alıştık nasıl olsa sen yaz onuda deneriz:)))

canım çörek otu tarçın bal birer kaşık hepsinden sabah akşam aç karnına yeniliyor canım okumuşssundur ya okumadınmı gebelk bölümünde

Hepsinden birer kaşık yani tamam cnm sağol yarından itibaren deneyelim bakalım, ben bu ay böğürtlen kökü,aslanpençesi,civanperçemi, tarçın ve zencefil karışımı çay yaptım sürekli kendime sadece adet düzenledi diyebilirim..onun dışında pek bi işe yaramadı:)))

canımadetin 2ci günün den başlanıp 20 gün uygulanı yormuş canım ya gebelik bölümün de bir bakın herkes yazmış hamileleride görür sünüz morel olur

benim yarın 2.günüm zaten tam zamanında öğrenmiş oldum yarın sabah başlarım neyse ben kaçıyorum cnm,iigeceler..

nagihan senin bulduğun macun nasıl bilmiyorum ama benim aldığım kavanozda satılıyo içinde bi çok tohum var ne bilim işte bi deniyim dedim bu gün benimde regli biteli üçüncü günüm üç gündrü deniyorum acayip karnım ağrıyo intap varmış gibi hayırdır inşşalh hayırdr inşşalh ya bide benim 3 haftadr acayip belim ağrıyo neyin nesiyse nagiş senin bulduğun karışım ne?

prettybaby
aynı tarihlerimiz belirti varmı sende benim belim çok ağrıyor birde kasığım inşallah hamileyimdir ama ben inanı yorum buay mutlu olacağım içim de bir his var yarabbim güldür bizi

canım benım ıns dedıgın gıbı cıkar ve hamiş olursun
bugun 8gun var bendekı belırtıler acaıp bır gaz sancısı ve gergınlık var
cok sınırlıyım bırde sarıya yakın bır akıntım var
ama ben pek umutlu degılım
cunku ılk bebegımde 10 gun varken anlamıstım
goguslerımde damarlar olusmustu hemde nasıl ve hıssetmıstım
ama malesef 4.ayda kalbı durdu yavrumun
ıns sen hamıle olursun beklıycez bakalım
allahım herseyın hayırlısı ver hepımız ıcın

slm kızlar yoksunuz yinee?? dün de ben yoktum... bana gelenler bugün geldi((( kesin sonuç... ama listeyi sondan yakalıyorum 29 nisan:)))) nagihancım şu karışımı bende denemeye başlıyorum.. bal tarçın çörek otu dimi şekerim....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…