nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

kızlar merhaba benım adetıme daha 10 gun var ama baaya cok akıntım var
bırde rahımımde bıraz agrı var neden acaba merak edıyorum
bılen vaarsa cevaplarsa sevınırım
ıns buu ay gelır melegım hepımıze gelır
ben ılk bebegımı kaybettım cunku

Üzülme canım ya seni çok iyi anlıyorum. Sizin sorununuz ne?
Benim eşimde varikosel var. Bu ay eğer hamile kalamazsam ki büyük ihtimalle kalamıycam amaliyat olacak.

arkadaşlar bu ayda yüzüm gülmedi psikolojım altüst oldu bu ay çok ümitlenmiştim... ama hayırlısı demekten başka çaremyok bu ay çok dikkat etcem
- ateş ölçme yöntemini kullanıcam
-gün aşırı ve sabahları ilişki
-eşime keçi boynuzu
-kendıme polenli bal
-marankinin tarifi (aslanpençesi, civan perçemi..vs)
-ayaklar havada

artık daha da oolmazsa ben bu diyardan giderim :)

babygame
arkadaşım senin eşinin siper sorunu var demi benim arkadaşımında eşi ameliyat olacaktı ev alınca olmadı kadın şimdi 3aylık hamile şimdi şoktalar ama eşine çok pekmez bal keçi buynuzu yedirmiş allah işte nasıl mutlular şimdi dokta gidip asla çocuğun olmaz demiştin hamile kaldı eşim demek istiyormuş yani anlıyacağın biraz daha bekle eşinin canı yanmasın ama genede siz bilirsiniz kaç senelik evlisin arkadaşımın biride eşi ameliyat olun ca 2ay içinde hamile kaldı biraz kafan karıştı ama söylemek istedim

beyaz gelincik deme öyle dur ayakları dikmekten bacaklarım ağrıyor ama biliyorum bizimde yüzümüz gülecek hayırlısı olsun sağlıklı biz başında olalım

arkadaşlar bana yardım edin lütfen çok kötüyüm vajınam inanılmaz sızlıyor şişeye sıcak su koydum vajınaya koydum ama zararı olur diye korkuyorum günüme 10 gün var birzararı olurmu veya sizin bildiğiniz birşey varmı kafamçokkarıştı

nagihan tam oaraya koyma çünkü sıcak pek ii gelmez eğer gebelik falan varsa karnına ayagına koy o rahatlatır. biraz önce iyiydin birden oldu galiba dikkat et kendıne ...geçmiş olsun

canım sağol senlekonuşurken aslında size onu soracaktım sen öyle yazınca yazarken unuttum asıl sorum buydu

canım benim bir kızım var zaten. 8 yaşında. Onu yapmak içinde 7 ay falan uğraşmıştık. İkinci için zaten 3 yıla yakındır uğraşıyorum. Doktor bu şartlarda olmaz dedi . İnşallah bir mucize olur ve gerek kalmaz amaliyata. Zaten eşim de çok sıcak bakmıyor, ben çok çok ısrar ediyorum. Yaş oldu 35, bekleyerek vakit kaybetmek istemiyorum.
Umarım listedeki herkes bu ay hamile kalır. Yazılanları okudukça çok üzülüyorum.

nagıhaan noldu canım hayırıdr iimisin....buarada beni silebilirsınız lısteden dun kan testı yaptırmıstım gunumu beklıyemedım bugun aldım sonucu negatıf...

Hamura canım daha adetıne varmıs be guzelım 7 de olacakmıssın gec dolleme olabılme ıhtımalını neden dusunmuyorsun 7 de sılerım

kıslar bende bu ay kendimi hiç dinlemicem umutlanmıcam olursa olur dicem ama duamıda etcem nagihan geçmiş olsun canım inşşalh iisindir bende bu ay :lepi: soğan kürü incir kürü bide karışımlı macun bacaklar foraaaa.:jeyyar: koçişe keçi boynuzu vs:CüvCüv::CüvCüv: denicem inşşalh bu ayda bi çok kişiyiyi aramızdan ane yaparız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…