nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

canım sen gene çalışıp birşeylerle uğraşıyorsun biz devamlı kafamızda hiç çıkmıyor senin de çıkmıyordur ama evde daha zor tedavi görüyormusunuz

yok cnm doktor bana sorunun yok senın esınınde yok 1 yıl olmadan dokunmıyacam sana strestendır bıde yguluyor bana nıye ole yapıyosun dıye ama o anda bogasım gelıyor yemın ederım ya ınsanın elınde degıl kı nasıl yapmıyım ha dıyınce olmuyor ıste aman ne bılıyım kısmet artık...sen kac yıllık evlısın cnm kac aydır ıstıyosun ...ayretten işte olmak cok daha sınır bısey cunku olmsuzluklar oluyor ozaman ıste sınırler tepeye cıkıyor keske ev hanımı olsaydım hıc ole deme

bizde 5yıllık evliyim 5sene hiç korunmadık benim puroblemlerim vardı 2sene sonra öğrendim doktorlar sadece para yiyiyor hep boşa paramız gitmiş enson gittiğim doktor iyiydi

hadi ya.. evet kesınlıkle ole cnm doktorlar nasıl daha cok kazanayım dıye dusunuyor..gecmıs olsun allahım ınsalla sanada en kısa zamanda hayırlı evlat nasıp eder..benım doktorumda cok ii bılgın olsun dıye soluyorum kactane cocugu olmayan arkadaslarımı hamıle bıraktı ama tek sorunu 1 yıl onceden mudahele etmemesı kadıkoy sıfada doktorum cok iidir cok bılgılıdır egemen anım aklında bulunsun gene senın tavsıye ederım

benim doktorumda şimdi çok iyi 8 9 doktordan sonra buldum ama işişten geçti benim tüplerim tıkalıydı açık ameliyat oldum açıldı kistler vardı alındı hemde 20 kadardı düşüne biliyormusun şuan iyiyim ama artık doktorada gitmiyorum tekrar hgs çektirdim açıkmış

bende güzel yalıdayım bende dırogoz dakigüven tıp merkezine gidiyorum kartal araştırmada görevli

ay cnm ınanamıyorum ya nasıl doktorlarmıs ole gormedılermı hıc ya 20 tane kıst olana kadar ...ama olsun bundan onra ersey ınsallah ıstedıgın gıbı olur canım umarım bukadar ezıyetten sonra ıkız bebek verırır rabbım sana hayırlısıkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

ya internet kesildi aycanım ikiz istemem kaynanam gelir yazarken sana gülmekten ölüyorum

sırnaşık şey kız alemsın sankı 1 tane olunca gelmıyecekmı ole bı gelecek kı aynı dert bendede var bıde ılk torun allah 3 bakıcım olsa gene gelır gene gelır:teytey:

hayır gelmesin istemiyorum ben bakarım bizim kinin 3 cü 4cüde geliyor görümcem hamile 2aylık belki buay hamile kalırsam fazla kalamaz kızına gider ohhhhhhhhhhhh nefred ediyorum ondan

umarım ozaman bu ay ozellıkle hamıle kalırsın cnm ...ben nefret etmıyorumda cok karısıyor ıstedıgını yaptırıyor bı sekılde o benı sınır edıyor yapımdan dolayıda bunu kabul edemıyorum yoksa severım onuda ıste genede ıstemem ama benımkınde kesın kalır gozunu dıkmıs bıze beklıyor vallaklava:

biraz uzak bize yani gelse kalır 40 kı çıkıncaya kadar bekler valla aman birlaf söylerim oturur yerine nebuya tedavi görürken kimse yok herkese çocuğumun olmadığını söylüyor son ra torun sevecek haaahhayt:jeyyar:

evet canım gec gelıyor bende senınkını gec alıyorum... aman zor ısler bu cocukta ne zormus evlenmeden once sankı dakkasında cocuk olurmus gıbı gelıyordu bana sankı ılk gunden oluyor gıbıydı bıleydım hıc beklmezdım valla salak gıbı

selam kızlar. nasılsınız ben berbatım...silin beni listeden senağlama sanırım hastalanıyorum 4gün önceden Çok üzgünüm çoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…