🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Adetinizin 3. Günü sabahtan randevu bulmaya çalışın. Hormon testinizi de verirsiniz doktor muayeneden sonra karar veriyor hangi testleri isteyeceğine. Vakit kaybetmemiş olursunuz. Allah hepimize saplıklı bebiş nasip etsin inş

Kendiliğinden olur diye pek acele etmedik. Baktık 2 sene olmuş bile İlk defa başladık tedaviye. Daha hsg den bahsetmedi doktor. Açıkçası biraz pişmanlık var keşke önceden doktora gitseydim diye ama işte
Canım selam bnde geçen ay klomen kullanmiştim keşke öncesnde hsg çektirseydm dedm 7aylık evliyim bnde ama bu ay çekilebildim ondada dr bu ay korunun dedi korundk hep ayın 15i bekliyorum bnde femara başlancak inşallah bu arada hsg temiz çikti keşke sende heosnden önce hag deneseydn bn çok pişmanm

Valla ilk önce kaç aylık evlisinşz ona bakşyor doktorlar canım bu sürede çocuk korunmasiz illişkiye eapmen olmamişsa ilaca başlatiyor sen baya olmuş hemen zaman kaybetmeden git bnce bn 7aylık evliyim bak mesela yaşim geçiyo die gittim bnde 29yasındayim ilaca başlatti hemen klomen ama tutmadi sonra hsg çektirdim bu ayda femara başlancak

Bu ay tutar canım inş. Hsg sonrası ihtimal artıyor

bekliyorum sabirsizlikla artik10. Gün test yapmaya başlarım
Ben bikaç gün ovu testbyaptım. Yumurta var ama koyulaşma yok. Bozulan yumrtayı mı görüyor acaba yenş yumurta mı çıktı ki çarş öğrencrm ama onu bile beklemek zor

Ben bikaç gün ovu testbyaptım. Yumurta var ama koyulaşma yok. Bozulan yumrtayı mı görüyor acaba yenş yumurta mı çıktı ki çarş öğrencrm ama onu bile beklemek zor
Seninde az kalmış kuzum ovulasyona çok takılma unuttum bide kusura bakma sen şuan ilaç kullanıyor muydun

Seninde az kalmış kuzum ovulasyona çok takılma unuttum bide kusura bakma sen şuan ilaç kullanıyor muydun
Yok canım dopal takip yapıyoruz kendi halinde ne olduğunu bir görelim dedi ona göre olmazsa diğer ay bakacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…