🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Günaydın. Iğnenin 15. Günü. Uygulamaya göre adet günüm yarın. Sabah sabah kalktım test yaptım. Alın yazım kadar temiz, bembeyaz çıktı. Ben bu ay elendim arkadaşlar. Sizlere başarılar.
Hadi bakalım regl gelecek mi? Belki geç döllenmedir ama yine de umutlanmamak lazım

Canım sen de ne var ne yok? Geldi mi yumurtlama günlerin? Ben de hafif kasık ağrısı oluyor arada. İğneden sonraki 4. Günümdeyim, aşılamanın 3. Günü.
Kuzum dur atayım yumurta testim böyle. 3 4 güne pik bekliyorum ama belli de olmaz tabi. Soğan suyuna başladım dün gece hemen koyulaştırdı çizgimi gördüğün gibi. Şifa bu ya resmen. Bu ay olursa soğan suyundan dicem yani pcoslara acccaaayip iyi geliyor

Eklentiler

• 20230510_205128.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 45
İyi yapmışsın soğan suyunu çok şifalı diyorlar. Şifa olsun. Evet hemen koyulaştırmış. Bir kaç güne yumurtlarsım canım hayırlısıyla

Yok yumurta olan taraf ağrıyor canım. İğnenin etkisi sanırım. Çatlatma iğnesi heralde sonraki günlerde de orayı dürtüklüyor. Çatlamadıysa çatlasın diye heralde. Tamamen kendi yorumum.
Hahah yumurtanın olduğu tarafın ağrıması iyi bence. hayırlı sonuçlar olsun inşallah canım. Bak hamile kalıp bebesi olan olursa ultrason görüntülerini de istiyorum ha

Hahah yumurtanın olduğu tarafın ağrıması iyi bence. hayırlı sonuçlar olsun inşallah canım. Bak hamile kalıp bebesi olan olursa ultrason görüntülerini de istiyorum ha
Soğan suyunu nasıl yapıyorsunuz ne kadar içiyorsunuz ben hiç yapmadım iğnenin 12. Günü testim negatif hsg çekilecek adetten sonra doktorum hsg olduğu ay boş bırakıyoruz tedavi uygulamıyoruz dedi bu ah soğan suyunu deniyim diyorum

Bence dene. Dıştan ince kabuğu soyup 2ye bölcen, 1,5 su bardağıyla atcan tencereye, kaynamaya başlayınca 5 dk tutcan soğumadan içcen. Sabah ve akşam aç içmen lazum. Regl bitince 2 gün sonra başla tam 10 gün aksatmadan yap. Benim bir günde yumurtamı büyüttü yani. Hamile olmadığjndan emin ol regl ol ondan sonra bitince başla

Çok teşekkür ederim deniyim bari bu ay sonrasında soğan kokuyomusunuz ya onu napçaz

Ama benim sorunum zaten çatlamaması büyütçem nasıl çatlatçam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…