🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Yaa ben de bugünkü testini merak ediyordum. İnşallah vardır bebiş. Merakla bekliyorum canım
Yaptım canım da işte göğüs hassasiyeti akıntı Kaşık ağrıları devam iğne sonrası 10. Gün

Eklentiler

• 20A87676-3B14-4800-A03E-6CF5BA6ADB9C.jpeg
    83,7 KB · Görüntüleme: 25
Yaptım canım da işte göğüs hassasiyeti akıntı Kaşık ağrıları devam iğne sonrası 10. Gün
Evet dünün aynısı gibi. Ama daha 10. Gün erken. 10. Günde zaten kana anca düşüyor. 12. Günde idrara düşüyor kuzum.. benim önceki aşılamada olmamıştı ama bu sefer kasık ağrım var nedense. Biz dün aşılamadan sonra da akşam değerlendirdik. Bi yerde okudum ne çok sperm o kadar iyi diye. Elimizden geleni yapıyoruz artık bu kucaklar dolsun kuzum.

Allah gönlüne göre versin inşallah tez zamanda kavuş bebeğine inşallah bu sefer olumlu sonuç alırsın

Canım bende de yumurtalıkların da doluluk hissi ile akıntı geldi. Ordan anlıyorum. Geçen ayda iğneden 3 gün sonra kendiliğinden çatladı

Benim bugün hala kasığım hafif hafif ara ara sızlıyor. Önceki aşılamamdan farklı olarak Aşılama sonrası ilk defa böyle sızlama oldu.

Benim bugün hala kasığım hafif hafif ara ara sızlıyor. Önceki aşılamamdan farklı olarak Aşılama sonrası ilk defa böyle sızlama oldu.
Ümit hep var bana doktorum hiç aşılama demedi bu ay olmazda rahiö filmi dedi rahim filmi yapıldığı ay boş bırakıyoruz tedavi uygulamıcaz dedi sonra yine iğneyi dener belki birkaç defa

Ben Karalar bağlamaya başladım ne bileyim her ay aynı şey zaten test yaparken bile negatif çıkçağını bilerek yapıyorum umudum var ama kayboluyor
Yavrum bunu şuanda çoğumuz yaşıyoruz bazen o kadar emin oluyoruz ki sonra bi bakiyoruz adet olmuşuz.... Bunu yaşaman tedirginlik duyman normal ama ümitsizliğe düşme..... Ben ilk gebeligimde arkadaşımın zoru ile test yaptım hemen çıkmadı ona kızdım beni hayale sürükledin diye testi çöpe attım o geri almış 2 dk bı baktık pozitif sende bı bakmissin pozitif

Tabi ki orası öyle benden çok fazla yıllardır bekleyen çok kadın vardır eminim bazen kendimi suçluyorum o kadar sene bekleyen insanlar var diye. Allah’ın izniyle bende bir gün yaşarım inşallah anneliği En büyük duam o yüzden elimden geleni yapıyorum. Gerisi takdiri ilahidir

Ümit hep var bana doktorum hiç aşılama demedi bu ay olmazda rahiö filmi dedi rahim filmi yapıldığı ay boş bırakıyoruz tedavi uygulamıcaz dedi sonra yine iğneyi dener belki birkaç defa
Tamam canım. Peki rahim filmini çektirirken anestezili mi çektireceksin? Benim doktoruma da ben söyleyince yazın bakalım belki çekeriz dedi. Aklına ben soktum yani. Ama kesin anestezili yaptıracağım baya korkuyorum ondan

Doktoruma sordum ağrılı oluyormuş dedim biz anestezili çekiyoruz dedi anesteziyle olucak olmadaydı da ben isterdim zaten

Iyi akşamlar. Yarından sonra adet günüm. Karın ağrısı ve şişkinlik yaşadım bugün. Ama adet olacağımdan mı yoksa gebelikten mi bilemiyorum. Benim iş anca teste kaldı.

evet pko da adet düzeni çok öenmli.... ilk gebeliğimden önce pko vardı adetim düzene girdikten 5 ay sonra tedavisiz gebe kalmıştım şimdi 15 yaşında kızım var.
Canım adet düzeni için duphaston mu kullandın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…