🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Aynen canım... Pko da en büyük sorun insülin direnci sorunu.... Bunun için bu ilaç hem adeti duzenlemede hem de insülin direncini kirmada büyük etkili
Bende yok o canım.test yaptık insülin direnci yok hormon sorunum yok Kilo da zayıf ama adet düzensizliği var.3 aydır duphaston aldım işte hala olmadı gebelik.letu kullanıyorum şuan.2 ay klomenle olmadı zamb kaybıydı klomen

Günaydın. Iğnenin 15. Günü. Uygulamaya göre adet günüm yarın. Sabah sabah kalktım test yaptım. Alın yazım kadar temiz, bembeyaz çıktı. Ben bu ay elendim arkadaşlar. Sizlere başarılar. ✋

Ay hadi bakalım benim yumurta sönmüş🤣 önceki adetten kalmış meğersem regl olmadan 14 mm gelişmişti ama sağlıklı olması tabi 28gün gecikme üstüne. İnş yenisini oluşturur vücudum
O nasıl oluyor canım acaba.sönme dediğin.onyumuetan ne zaman oluşmuştu mesela adetin kaçıncı günü

O nasıl oluyor canım acaba.sönme dediğin.onyumuetan ne zaman oluşmuştu mesela adetin kaçıncı günü
Şöyle 3.günü bakıldığında 14 mmdi. 5 gün sonra baktığımızda şekli bozulmuştu patlamış futbol topu gibi olmuştu 8mm e düşmüş. Onu o regl içinde attım

Şöyle 3.günü bakıldığında 14 mmdi. 5 gün sonra baktığımızda şekli bozulmuştu patlamış futbol topu gibi olmuştu 8mm e düşmüş. Onu o regl içinde attım
O geç büyümüş demek önceki aydan canım.benimde adetin ilk günü yumurta var dedi 8 mm umarım sorun yapmaz bize dedi.letu alıyorum şuan

Valla bugün yapmadım canım vazgeçtim yapacaktım aslında. Sabah göğüslerimin hassasiyetinin fazlalaşmasıyla uyandım vardı ama bu kadar acımıyodu dokununca bile kendini belli ediyor ama bu adet belirtisi fe olabilir 🙃 yarın 12. Günüm yarın yaparım
Tamam canım bekleyelim 🥰 geç olsun güç olmasın 🙏🙏

Kızlar yorum yapın lütfen

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    60,4 KB · Görüntüleme: 32
X