🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

benim pazartesi olan yumurtlamam iğne olmama rağmen perşembe günü çatladı. ve senin yaşadığın belirtiler vardı. ben zaten yumurtlama olmadığını bu belirtilerden anlamıştım.

benim pazartesi olan yumurtlamam iğne olmama rağmen perşembe günü çatladı. ve senin yaşadığın belirtiler vardı. ben zaten yumurtlama olmadığını bu belirtilerden anlamıştım.
Çok ilginç aslında çatlama iğneden 36 saat sonra çatlıyor ben ama iğne olmadım en son şubatta oldum iğne ara verdim tedaviye bide pko var bende adeti bekliyorum bakalım nolcak şuan iğnenin kaçıncı günü ?

evet canım geçen ayda aynısı oldu bende iğne pek olay yaratmıyor. geçen ay iğneyi pazar oldum yumurtlama pzt idi benim çarşamba günü kanama ile catlamam oldu. bu ay cumartesi iğne oldum ama perşembe günü akıntı ile çatlama olduğunun farkına vardım.
pko da biliyorsun yumurtlama günü net değildir belki de ancak çatlama olgunluğuna erişmiştir.

iğneden sonra 10. gün.... benim bir yumurtamda iğneden önce kendiliğinden çatladı....

Anladım canım ay sonu mu oldu iğne eğer öyleyse iğnenin 10cu günü filan oluyor sanırım .. pkoda yumurtlama belli değil ama takviye sayesinde hemen hemen nerdeyse aynı tarih te olmaya başladı . Sadece 2 gün filan oynuyor Buda benim için çok iyi gelişme

iğneden sonra 10. gün.... benim bir yumurtamda iğneden önce kendiliğinden çatladı....
Evet öyle olabiliyormuş doktorum banada demişti kendiliğinden çatlayabilir ama ben garanti olsun diye sana iğne veriyorum demişti bir bildiği vardır diye düşündüm zaten ardından hemen Progestan fitil veriliyor bi umut ama olmadı tabi

Benimde yarın 10. Günüm bugün 9. Günde test yaptım silik çizgi çıktı çok hafif dünkünde bu kadar belli değildi Mehrii34
Pozitife dönme ihtimali var ozaman gülüm ya sürekli takip et yada hiç etme adeti bekle insan çok yıpranıyor aslında en doğrusu hiç test yapmamak adeti beklemek bu şekilde çok bunaltıcı oluyor

evet pko da adet düzeni çok öenmli.... ilk gebeliğimden önce pko vardı adetim düzene girdikten 5 ay sonra tedavisiz gebe kalmıştım şimdi 15 yaşında kızım var.

evet aynen kuzum sol taraftaki kendi çatladı sağ tarafı riske atmamak için doktorum yinede iğne verdi....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…