🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Bencd olması muhtemel sonuçta yumurtlama ve çatlama da adet ağrısı yapıyo

Yarın iğne verebilir o zaman. Hadi bakalım

Yok cnm öyle bir ağrı olmamıştı bende sadece batmalar oldu iğne batması gibi arada oluyordu oda inş güzel haberler veririz bu ay birbirimize

Adete son 3 gün kaldı. Standart adet öncesi belirtileri dışında özel birşey yok. Bugün iğnenin 13. günü Direniyorum arkadaşlar test yapmaya. Adet günü yapıcam. Biraz gaz alabilir miyim? İş çıkışı eczaneye gidip, belli belirsiz varlığı yokluğu belli olmayan gölgeyi görüp meraktan çatlama fikri, çık aklımdan.

Kendin bakınca gölge görüyo musun
Selam canım bugün 9. Gün testim dün gece göğüs uçlarımın hassaslaştığını fark ettim hala devam ediyor bugün de kasık ve bel ağrılarım daha fazla hissediyorum

Eklentiler

• 81EEE0C3-7452-4327-9ECC-89FA900DD3CA.jpeg
    129,1 KB · Görüntüleme: 30
Dayan dayan canım az kalmış. Test yapma bence. Çok test yapmış ve negatif görmüş biri olarak söylüyorum ama yine karar senin. Geciksin inşallah o zaman çift çizgini de net kopkoyu gör. Şimdi silik çıktı çıkmadı bir sürü stres oluyor insan.

Ben de o hataya çok düştüm. Direnmeye çalışıyorum.

Bence o kadar beklemişsin az daha bekle canım. Stresi beklentisi çok oluyor bunsefer adet olcakaan olamıyorsun. Brbrk varsa yine stres. Az daha dayan beya 3 güncük kalmış

Biraz daha dayanmaya çalış kafanı meşgul edecek şeylerle uğraş ben oyun indirdim mesela biraz onunla kafa dağıtıyorum regli gününe kadar bekle bence cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…