🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Oh bir tane elimizde yumurta var kuzum. Çok şükür. İnşaallah aşılamaya gerek kalmadan bu ay güzel haberlerini duyarız. Canım senin iğneden sonra ağrın oluyor mu? Benim geçen ay iğneden sonra çatlamaya 12 saat kala adet olacakmışım gibi ağrım olmuştu. Bu sefer hiç ağrım olmadı da ondan bi şaşırdım. Kızlar hepinize de soruyorum? İğne olunca çatlamaya yakın adet ağrınız oluyor mu?
Bencd olması muhtemel sonuçta yumurtlama ve çatlama da adet ağrısı yapıyo

Bugün gittim doktora cnm henüz 17 olmuş ölçüsü yarın tekrar çağırdı yarına 18 olur diye geçen ayda sağ yumurtam büyümüştü bu ayda sağ büyümüş soldaki küçük kalıyor hep bu ay da çatlama ipnesi deneyelim dedi öteki ay aşılamaya geçeriz dedik sende son durumlar nasıl cnm
Yarın iğne verebilir o zaman. Hadi bakalım

Oh bir tane elimizde yumurta var kuzum. Çok şükür. İnşaallah aşılamaya gerek kalmadan bu ay güzel haberlerini duyarız. Canım senin iğneden sonra ağrın oluyor mu? Benim geçen ay iğneden sonra çatlamaya 12 saat kala adet olacakmışım gibi ağrım olmuştu. Bu sefer hiç ağrım olmadı da ondan bi şaşırdım. Kızlar hepinize de soruyorum? İğne olunca çatlamaya yakın adet ağrınız oluyor mu?
Yok cnm öyle bir ağrı olmamıştı bende sadece batmalar oldu iğne batması gibi arada oluyordu oda inş güzel haberler veririz bu ay birbirimize 🙏

Adete son 3 gün kaldı. Standart adet öncesi belirtileri dışında özel birşey yok. Bugün iğnenin 13. günü Direniyorum arkadaşlar test yapmaya. Adet günü yapıcam. Biraz gaz alabilir miyim? İş çıkışı eczaneye gidip, belli belirsiz varlığı yokluğu belli olmayan gölgeyi görüp meraktan çatlama fikri, çık aklımdan. 😅😅

Kendin bakınca gölge görüyo musun
Selam canım bugün 9. Gün testim dün gece göğüs uçlarımın hassaslaştığını fark ettim hala devam ediyor bugün de kasık ve bel ağrılarım daha fazla hissediyorum

Eklentiler

• 81EEE0C3-7452-4327-9ECC-89FA900DD3CA.jpeg
    81EEE0C3-7452-4327-9ECC-89FA900DD3CA.jpeg
    129,1 KB · Görüntüleme: 30
Adete son 3 gün kaldı. Standart adet öncesi belirtileri dışında özel birşey yok. Bugün iğnenin 13. günü Direniyorum arkadaşlar test yapmaya. Adet günü yapıcam. Biraz gaz alabilir miyim? İş çıkışı eczaneye gidip, belli belirsiz varlığı yokluğu belli olmayan gölgeyi görüp meraktan çatlama fikri, çık aklımdan. 😅😅
Dayan dayan canım az kalmış. Test yapma bence. Çok test yapmış ve negatif görmüş biri olarak söylüyorum ama yine karar senin. Geciksin inşallah o zaman çift çizgini de net kopkoyu gör. Şimdi silik çıktı çıkmadı bir sürü stres oluyor insan.

Dayan dayan canım az kalmış. Test yapma bence. Çok test yapmış ve negatif görmüş biri olarak söylüyorum ama yine karar senin. Geciksin inşallah o zaman çift çizgini de net kopkoyu gör. Şimdi silik çıktı çıkmadı bir sürü stres oluyor insan.
Ben de o hataya çok düştüm. Direnmeye çalışıyorum.

Bence o kadar beklemişsin az daha bekle canım. Stresi beklentisi çok oluyor bunsefer adet olcakaan olamıyorsun. Brbrk varsa yine stres. Az daha dayan beya 3 güncük kalmış

Biraz daha dayanmaya çalış kafanı meşgul edecek şeylerle uğraş ben oyun indirdim mesela biraz onunla kafa dağıtıyorum 😂 regli gününe kadar bekle bence cnm

X