🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Canım boşver çok didikleme gerçekten. Forumlarda çok çok basit diyorlar acımıyor diyorlar ama çok da araştırma boşver. Akışına bırak. Acıyor demiyorum ben. Ama beklediğim kadar kolay da değildi. Biraz hissediyorsun yapılırken. Ben hiç hissetmeyeceğim sanmıştım. İşlem sonrasında iyiydim hiçbir ağrısı sızı hissetmedim canım. Tabi o akşam biraz dinlenmek gerekiyor. Korkma ama, korkulup ertelenecek birşey değil. Benim canım tatlıdır..ben böyle diyorsam bana inan

İnşallah canım bir gün bebişlerimize kavuşuruz. Ben de şuan çok beklentili değilim ama son iki hafta kala beklentim zirve yapıyor. Yarın aşılamadan sonra heralde yine gün saymaya başlayacağım. Hakkımızda hayırlısı olsun. Allah sağlıklı gebelikler, hayırlı evlatlar versin

Doktorun aşılama yapalım derse de hiç erteleme kuzum.

3-4 günü var sanki kuzum. Değerlendirin bu günleri de. Adetten sonra başlamak gerekiyor değerlendirmeye. Yumurtlamadan sonrası değil ama öncesi önemli. Spermler içerde yaşıyor biliyorsun.
Aynen canım ya ben şeyden şüphelendim üstüne mi gördüm diye ama baya da adet oldum. Doktor demişti ki kan ver ben de artınca vermemiştim acaba kaçırdım mı diye bakmak için yaptım çnkü başlangıcı da bitişi de pembeydi. Evet bu günleri iyi değerlendirmek lazım

Keşke keşke öyle olsa kuzum. Bebiş sürpriz yapsa

Haber ver bize de canım
Bugün gittim doktora cnm henüz 17 olmuş ölçüsü yarın tekrar çağırdı yarına 18 olur diye geçen ayda sağ yumurtam büyümüştü bu ayda sağ büyümüş soldaki küçük kalıyor hep bu ay da çatlama ipnesi deneyelim dedi öteki ay aşılamaya geçeriz dedik sende son durumlar nasıl cnm

Oh bir tane elimizde yumurta var kuzum. Çok şükür. İnşaallah aşılamaya gerek kalmadan bu ay güzel haberlerini duyarız. Canım senin iğneden sonra ağrın oluyor mu? Benim geçen ay iğneden sonra çatlamaya 12 saat kala adet olacakmışım gibi ağrım olmuştu. Bu sefer hiç ağrım olmadı da ondan bi şaşırdım. Kızlar hepinize de soruyorum? İğne olunca çatlamaya yakın adet ağrınız oluyor mu?

Ben doğal takip devam ediyorum şimdilik soğan suyuna başlayacağım bu hafta bakalım nasıl olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…