🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Eklentiler

• 38C49031-9E36-46F2-A642-8B0373E3B4CD.jpeg
    38C49031-9E36-46F2-A642-8B0373E3B4CD.jpeg
    40 KB · Görüntüleme: 30
36 saat değilde 33 saat sonra ilişki oldu canım bizim heralde çok geç oluyor diye doktorum öyle dedi gece 12 buçukta ilişki oldu sabah 6 da oldu 39. Saat yani bide 11 de yine değerlendirdik ne olur ne olmaz diye bundan sonra bir boş bir dolu devam edicez
Anladım canım hadi bismillah hayırlı haberler olsun bu ay hepimize

Kızlar bugün hıdrellez Allah dualarım
Canım benim ilk aşılamamdı. Forumlarda hep çok kolay denildiği için çok kolay diye gitmiştim o sebeple biraz hayalkırıklığı oldu. Beklediğim kadar kolay değildi ama zor veya aşırı ağrılı diyemem. İki dakika anca sürüyor işlem
işlem sırasındamı peki ağrılı oluyor yoksa sonrasındamı ? korktuğum için bu kezde aşılamadan kaçtım dedim yine ilaç ve çatlama olsun diye ama bir sonraki ay deneriz artık dedi doktorda kaçış yok gibi :KK43:

@aysegulibis95 cnm sen nasılsın hamilelik nasıl gidiyor? herhangi bir problem yoktur inş.
Onun bebeği gitti canım tutunamadı kimyasalmış maalesef. Ama güzel tarafı klomene ilk aydan vücudu cevap verdi doktoru demiş rahat hamilr kalabilirsin kendi kendine de

Canım ben de geçen ay çok beklentiliydim. Zaman geçmiyordu. Sonrasında baya üzüldüm. Bakalım bu ay nasıl olacak. Umarım çok beklentiye girmem ama elimizde değil malesef. Bi de bu ilaçlar iğneler gebelik belirtisi yaşatıyor insana, iyice hevesleniyorum. Umarım bu ay gönlüne göre olur canım.
ahhh bende aynı şeyleri yaşadım 14 günde reglide olmadım17 i günü buldu ister istemez çok umutlandım.Oluncada çok üzüldüm şuan nedense hiç bir beklentim yok ister istemez geçen aydan ötürü umudum kırıldı ama regli gününe 5 6 gün kala yine çok düşünmeye ve umutlanmaya başlıyorum.Bide klomen bende çok yan etkide yaptı sıcak basma sık tuvalete çıkma dediğin gibi gebelik belirtileri yaşatıyor insana hayırlısı olsun inş hepimiizn birgün hepimiz hamiş kalıcaz zamanı gelince zamanımızı bekliyoruz sadece.

Selam kızlar nisan ayında klomen + çatlatma iğnesi oldum fakat gebelik oluşmadı 🥺 normal adet günümde adet oldum. Adetin 2.günü kontrole gittim kan tahlilinde estradiolüm ( östrojen ) yüksek çıktı 211 gibi bi değer. İlaçlardan olduğunu düşünüyorum çünkü daha önce ki kontrollerde normaldi östrojenim. Kist vs. gözlenmedi. Tahlil sonucum çıktıktan sonra tekrar doktora gitmedim. Doktor aşırı ilgisiz olduğu için moralim de çok bozuktu. Tuhaf bir ruh halindeydim. Sonra pişman oldum gerçi ☹️ bu ay ilaç kullanmıyorum. Klomeni de ilk defa kullanmıştım zaten. Kilo aldırdı bana resmen şiştim. Birde işe yaramayınca ilaç kullanmak istemedim. 😓 Adetim 5 gün sürdü 6. Gün ilişki yaşadık. Sonraki sabah yumurta akı kıvamında inanılmaz yoğun bir akıntı yaşadım 2-3 gün sürdü. İlk ilişkiden 6 gün sonra çamaşırımda pembe- kahverengi bi kaç damla kan olduğunu gördüm. Yani döngümün 11. Gününde. sebebini anlayamadım. Bakalım bu ay ne olacak. ☹️ ilaçlar tüm dengemi bozdu gibi geliyor.

X