🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Benim yumurtam igneden 3 gun sonra catlamisti kizlar bu arada gec dollenme olabilir sizde de
İğneden sonra çatlamama ihtimali var mı? Çatladığını nerden anladınız? Akıntıdan mı? Eğer öyleyse bende br kere öyle yapışkan akıntı olmuştu o da soğan kürü denediğim zamandı, ozamanda kocamla tartışmıştık bos içmiştim hep soğanı böğğğ . İğneden sonra hiç öyle bir akıntı görmedim hep beyaz akıntı var

Ben catlama belirtisi hiic yasamadim akintim gelmedi ama vajinam tabi hep islakti

Yok canım biliyorum onu ben en son yaptığında da görmüştüm çizgi bidaha yapmadın mı

Çok saol canım inşallah yarın öğrenicem bakalim

Merhaba benim de bugün reglimin 4. Günü dün hastaneye gittim ve dün ogrendjm doktorum hafif pcos var sende dedi bu ay yumurta takibi yaptiricam klomene bugün başladım sabah akşam gunde iki kere estrofem diye bir ilaç verdi günde bir kere dedi ve forcefert diye takviye edici verdi hakkımızda hayırlısı olsun inşallah Perşembe tekrar gideceğim

Hadi bismillah canım sana da

Çok heyecanlandım normalde hep klomenle oluyordu
canım bakabilirmisin az önce yaptım 7-8 dk önce silik çıktı acaba test mi bozuk yada akşam saati diye mi böyle çıktı sence? Öğlen yaptığımda daha koyuydu gece de çok ağrım olmuştu yumurtlamadan emin oldum takvimde aynını gösteriyor tarih çatlamıştır diye Düşündüm ama bilemedim ilk yaptığım test koyudan bi tık silikti

Yarın bir daha yap sabah bence emin ol bi iki gün daha devam et silikleşip pik olabiliyormuş

Eklentiler

• Screenshot_20230426_224849_Instagram.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 26
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…