🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Iyi akşamlar. Bende hafif pkos var. Bu ay 5 gün letu kullandım. 1 hafta sonra kontrole gittim 19 mm yumurtam varmış. Dün otrivielle çatlama iğnesi oldum. Bu akşam ilişki oldu. Beklerken de sizin topiği takip edeyim. Zaman çabuk geçer diye düşündüm.

Iyi akşamlar. Bende hafif pkos var. Bu ay 5 gün letu kullandım. 1 hafta sonra kontrole gittim 19 mm yumurtam varmış. Dün otrivielle çatlama iğnesi oldum. Bu akşam ilişki oldu. Beklerken de sizin topiği takip edeyim. Zaman çabuk geçer diye düşündüm.
Sana da hayırlı olsun canım😀

Selam kızlar bu ay bende elendim ümitlenmiştim ister istemez 😞 kaset test yaptım az önce kıpkırmızı negatif ama anlamadığım altınada ovilasyon yaptım hala ovilasyonda iki çizgi çıkıyor. Karnım çok ağrıyor heran regli oldum olucam sabahta açık kahverengi lekelenme oldu 😞

üsteki iki tanesi kaset gebelik test alttaki ikide ovilasyon testi niye hala ovilsyonda çift çizgi çıkarki ozaman anlamadım
BA7C16BA-CCF0-407C-BA1C-84213B4A6F91.jpeg

Selam kızlar bu ay bende elendim ümitlenmiştim ister istemez 😞 kaset test yaptım az önce kıpkırmızı negatif ama anlamadığım altınada ovilasyon yaptım hala ovilasyonda iki çizgi çıkıyor. Karnım çok ağrıyor heran regli oldum olucam sabahta açık kahverengi lekelenme oldu 😞
Umarım yerleşmedir kuzum 😔 ben hala toparlanmaya çalışıyorum. Bu ay çok dağıldım üzüldüm. Nasip Allah sağlıklısını nasip etsin hepimiz için

Merhaba hoşgeldin canım. Umarım birlikte güzel haberlerimizi alırız.

Umarım yerleşmedir kuzum 😔 ben hala toparlanmaya çalışıyorum. Bu ay çok dağıldım üzüldüm. Nasip Allah sağlıklısını nasip etsin hepimiz için
Bende çok kötü oldum ağladım 😞 yani hayal bile ettim yarın eşime doğum günü hediyesi olarak verip söyleyecektim baya heveslenmiştim kısmet birgün bizde olucaz elbet ☹️ yerleşme olsa bu kadar ağrı olmazdı karnım çok ağrıyor benim Regil günlerimde çok ağrılı olur aynısı hiç ümidim yok oyüzden akşama kırmızıları görürüm.

İğneden sonra max kaçıncı günde adet olunuyor bilem arkdaş var mı? Dün kandan negatifi gördüm bugün adetimin ilk günü , normalde gününde sabahtan olurdum ne gelen var ne giden adet belirtim de yok. Bir bilinmezin içindeyim resmen

İğneden sonra max kaçıncı günde adet olunuyor bilem arkdaş var mı? Dün kandan negatifi gördüm bugün adetimin ilk günü , normalde gününde sabahtan olurdum ne gelen var ne giden adet belirtim de yok. Bir bilinmezin içindeyim resmen
Benim bugün 16 cı günüm iğne vuralı hala olmadım bugün muhtemelen olurum bekliyorum ama 18 gün sonra görenleri okudum kişiye göre değişiyor cnm.

edahandro edahandro bugün gittim canım sol tarafta 2 tane biri 14 mm biri 16 mm dedi 17 de diyebiliriz dedi cumartesi tekrar çağırdı demek klomen bende tamamen yeterli değil

Benim bugün 16 cı günüm iğne vuralı hala olmadım bugün muhtemelen olurum bekliyorum ama 18 gün sonra görenleri okudum kişiye göre değişiyor cnm.
Evet mesela ben 14.gun negatifti kanda ve idrarda 18.gun adet oldum sandim ama eski kanmis ve regl degilmis. Su an 4.5 haftalik hamileyim

Benimde 16. Günüm. Kan verdiniz mi hiç. 18 gün sonra adet olanlar gecikme yaşayarak mı oluyorlar bilginiz var mı?
Yok ben kan vermedim. Elimde kart test vardı onu yaptım negatif çıktı sonuç birde sabah kahverengi bir lekelenme oldu ağrımda var heran olacak gibi bekliyorum. Ama yarına kader olmazsam erken gebelik testi alıp denicem bu seferde inş öyle birşey olur yined eiçşmde ufakta olsa ümit var :KK43:

X