🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Neden ahri kesici ictin icme

Uzulmeyelim benim de kahverengi akintim devam ediyor kanamam durdu da dolktor yerlesme kanamasi dedi pazsrtesi ultrasona gidecem ama icim huzursuz niyeyse sanki bebegim benimle kalamayacak gibi hissediyorum

Uzulmeyelim benim de kahverengi akintim devam ediyor kanamam durdu da dolktor yerlesme kanamasi dedi pazsrtesi ultrasona gidecem ama icim huzursuz niyeyse sanki bebegim benimle kalamayacak gibi hissediyorum
Yok yok kuzum sen hele hiç olumsuz düşünme. Pazartesi göreceğiz o keseyi Allah'ın izniyle

Öyle şeyler düşünme güzel şeyler düşün hayırlısıyla inşallah güzel haberler almaya devam edeceksin

Kızlar acil fikriniz lazım, polikistik over kilo + adet düzensizliği bikaç aydır düzenli + yumurtlama dönemindeyim takvim öyle diyor polikistik kistler mevcut sağ overde zincirlenmiş haldeler ve orası çok aktif hep orda ağrı oluyor yumurtlamada şuan yine ağrım var girip çıkıyor ağrı neden hep kistik olan yer aktif ya böyle olan varmı aramızda sap over hem kistli hem aktif kaliteli yumurta ordan çıkması imkansız nerdeyse

Bebişim şu an yumurtlamanı takip ediyor musun? Benim iki yumurtalığım da overli ikisinde de yumurta oluşup büyüyor sanırım. Benim de şu an en çok sap ağrıyor ama sol da ben de burdayım diyor. Ağrıma dediğim de böyle aşırı doluluk hissi ve overden dışarı doğru ittirme gibi bi batma. Adetin düzenliyse yumurtlaman da düzenlidir büyük ihtimalle

Yumurtlamayı takip etmeyi bırakmıştım canım aldığım testlerde geçen bozuk çıktı bugün yine alıp bakıcam ama gece öyle sağ overde ağrı oldu ki hala hissediyorum sağdan yumurtluyorum hep buna eminim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…