🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Evet mesela ben 14.gun negatifti kanda ve idrarda 18.gun adet oldum sandim ama eski kanmis ve regl degilmis. Su an 4.5 haftalik hamileyim
Burada zaten bize en güzel moral sen oldun cnm hayırlısıyla inş sağlıklı bir şekilde bebişini kucağına alırsın acaba kaset test yaptım oyüzden mi böyle sonuç aldım acaba diye ister istemez kendimi yine ümitlendiriyprum.

Kızlar bugün iğne günü dahil 13. gün dayanamadım kaset test yaptım negatif çıktı ben umudu kestim sanırım bu ay
Kaset test bence doğru veriyi vermez çünkü adet gecikmesinden sonra yapılıyor bende yaptım bugün negatif sonuç aldım ne kadar doğru bilmiyorum aslında ama en güzeli erken gebelik testi yapmak

Diğer ayın yumurtası byümeye başlamıştır canım o zaman belki de

Ah canım ah. O kadar iyi anlıyorum ki. O hayal kırıklığını artık çok çok iyi biliyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun. Bugün adetin üçüncü günü hala gözlerim doluyor. Umarım Mayıs bizim ayımızdır demekten başka çare yok

Adet gününe kadar ozaman bizim yumurtlama çatlamıyormu anlamadım ki
Canım mesela bugün adetin 3. Günü benim. Doktor içerde yumurta gördü. Geçen aydan kalma. Önemsiz dedi. Atılacak dedi. Muhtemelen ben de adetten önce ovulasyon yapsam seninki gibi silik çıkacaktı. Heralde böyle sonradan oluşan yumurtalar birşeyler öyle çıkartıyor testleri

Çok sevindim canım. İki yumurta çok iyi. Sağlıkla büyüsünler.

E güzel işte. Neden yeterli değil dedim canım. 16-17mm iyi bence? Maşallah iki tane yumurtan olmuş ne güzel
Canım ben dün başka doktora çıktım hiteroskopi hiç yaptırmadım hsgm temiz çıkmıştı bu yapmak istiyorum dedi sen yaptırdın mi hiç korkuyorum açıkçası

Canım ben dün başka doktora çıktım hiteroskopi hiç yaptırmadım hsgm temiz çıkmıştı bu yapmak istiyorum dedi sen yaptırdın mi hiç korkuyorum açıkçası
O neymiş hiç bilmiyorum. Ben bugün rahim filmi mi çektirsek hocam dedim. Gerek yok dedi benimki. Üç kere aşılama yapalım ondan sonra gerek duyarsak yaptırırız dedi. Heteroskopiyi hele hiç bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…