🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Solfa hiç hissetmiyor musun canm

Tamam canım inşallah bu ay alırız güzel haberlerimizi. Ben de yarın gidiyorum doktora bakalım kist yoksa bana da Klomen der muhtemelen
İnşallah canım. Benim femara ile 1 yumurta oluşmuştu sanırım doktor bide klomeni denemek istedi. Yarın için heyecanlıyım 1 tane değil de 2 tane olmus olsa bari bide biz geçen ay çok değerlendiremedi sadece iğne gününü ve doktorun verdiği saat oldu çünkü eşim çok stres yaptı böyle görev givi oluyor yapamıyorum dedi adam resmen ve moralleri 0 yani bu sefer ona saat falan hicbirsey demicem adam benden uzaklaşmasın bide iğne gününden sonra 4-5 gün üst üste yapiscam adama

Gerçekten mi dünya küçük valla ne güzel olmuş canım senin ben nisan topiginde Bi testini gördüm orda çizgi vardır ya sen ne yaptın ben seni hamile sandim ya
Ya sorma bana kaç kere pozitif çıktı ama kanda bir şey çıkmadı regl oldum üstüne zaten. Şimdi 16sında çatladı yumurta sonuç bekliyorum ben yine test yaptım 2 gün önce erken gebelik ip gibi ince çıktı, dün sabah kaset yaptım çıkmadı. Ama erken gebeliğe de güvenemiyorum şimdi alsam pozitif çıksa, bebiş yoksa yine üzülcem ama beklemek de zor. Sigara içip duruyorum valla

Klomen daha çok yapar umarım kuzum. Ben adeetin 5. Günü sabah akşam içtim. Hep 3 yumurtam oldu. İlkinde bir tanesi iyiydi. Son kullandığımda iki tane 2 mm yumurta vardı çok güzellerdi. Umarım senin de güzel güzel yumurtaların olur da güzel güzel değerlendirirsiniz inşallah canım

2 2 tane 20 mm yumurtam var demek istedim canım. Eksik yazmışım "0" ı

Solfa hiç hissetmiyor musun canm
Aaşkolar imdaat bu yarın pik olurmu azıcık silik kontrol çizgisinden ?? Yarın olur demi?? Pakette 3 dakka bekleyin diyor 4 dk içinde böyle oldu

Eklentiler

• IMG_2344.jpeg
    76,5 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_2343.jpeg
    117,1 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_2342.jpeg
    148,2 KB · Görüntüleme: 19
Aaşkolar imdaat bu yarın pik olurmu azıcık silik kontrol çizgisinden ?? Yarın olur demi?? Pakette 3 dakka bekleyin diyor 4 dk içinde böyle oldu
Yarın sabah akşam yap test bence hatta bu akşam da yap, yarın pik öbürgün çatlama da olabilir yarın çatlayadabilir, her an çatlayabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…