🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Bugun ignenin tam 2.haftasi tek cizgilerle uyandim. Ben birakiyorum bir sure kafami dinlicem veren de Allah Alan da boyle ustune dustukce olmuyor anladim psikolojim bozuldu iyice.. 13 gun silik cikti ya son gune kadar

Bugun ignenin tam 2.haftasi tek cizgilerle uyandim. Ben birakiyorum bir sure kafami dinlicem veren de Allah Alan da boyle ustune dustukce olmuyor anladim psikolojim bozuldu iyice.. 13 gun silik cikti ya son gune kadar
İğne etkisi yeni geçmiş demek ki kuzum hayırlısı olsun hakkında ama kırmızıyı görene kadar da olmadı bitti bu iş deme😊

Ben doktordan geldim canım femaradan klomene geçirdi beni cuma başlıcam 5 gün 27 sinde kontrole çağırdı bu ay da klomen deneyelim dedi eğer bu ay da olumlu sonuç almazsak anestezili rahim filmi dedi
Anladım canım. Kaç ay denedin famera peki. Aşılama da yapmış mıydı sana canm sadece iğne mi olmuştun

Ben doktordan geldim canım femaradan klomene geçirdi beni cuma başlıcam 5 gün 27 sinde kontrole çağırdı bu ay da klomen deneyelim dedi eğer bu ay da olumlu sonuç almazsak anestezili rahim filmi dedi
Ay rahim filminden korkuyorum ya. İnşallah ihtiyaç olmaz kuzum. Yoksa ben de çektiricem bu gidişle. Aşılama bile zor geldi bana bi de öyle film işleri beni baya korkutuyor

X