🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Bende bir buçuk senedir canım bu 4. İğne son sonra aşılama nasipse o yüzden bu heyecan bide her ay ayni hüsran bir buçuk senedir olmaması sinir ediyor eşimde sıkıntı yok benimde yumurtalar büyüyor çatlıyor hormonlarım güzel bir pkos var oda ileri değil regllarim düzenli ama olmuyor anlamadım delircem artık 🥺
Yaa bak benim de aynı ya 🥺 aşılama da olmazsa baya moralim bozulacak

3 4 dk kaynayınca kokusu kalmıyo canm ya yoksa ben de içemem, inositollü şaseleri içemiyorum midemi bulandırıyo, soğan suyunu içebilitorum ama hatta yanına da sigara yakıyorum bitki çayı gibi 🤣
Hahahah sigarada içmiyorum ki 😂🙈 bende baya bi kaynattım ama yine de içemedim midem çok hassas benim herhalde ondan yapamıyorum

Hayırlısı canım senin var mı bi belirtin ağrın sızın? Ben de hiç bir belirti veya farklı bir durum yok
Benim iğne olduktan sonra sağ tarafında çok batma oldu ilk 3 gün zaten sağ tarafında yumurta aynı senin gibi büyümüştü soldaki küçük kalmıştı belkide piskolojik öyle hissettim bilmiyorum. Bugünde bayram temizliği yaptım akıntım çok oldu şimdide karnım ağrıyor biraz pişman oldum eğil doğrul yanlışmı ettim bilmiyorum iyice paranoyak oldum.😂

Benim iğne olduktan sonra sağ tarafında çok batma oldu ilk 3 gün zaten sağ tarafında yumurta aynı senin gibi büyümüştü soldaki küçük kalmıştı belkide piskolojik öyle hissettim bilmiyorum. Bugünde bayram temizliği yaptım akıntım çok oldu şimdide karnım ağrıyor biraz pişman oldum eğil doğrul yanlışmı ettim bilmiyorum iyice paranoyak oldum.😂
Yaa keşke yormasaydın kendini ama olacağı varsa her türlü olur bi de onu kafaya takma boşver. Biraz boşvermek lazım.

Yaa keşke yormasaydın kendini ama olacağı varsa her türlü olur bi de onu kafaya takma boşver. Biraz boşvermek lazım.
Ay kesinlikle buna katılıyorum. Kafaya takuyoruz da noluyor kendimize yazık ediyoruz. Oldu mu olmadı mu olcak mi birsuru stres. Halbuki tedavimizi olup akışına bıraksak hersey belki daha kolay olacak psikolojik olarak ama olur mu daha adete 10 gün kala teste başlıyoruz biz

Hahahah sigarada içmiyorum ki 😂🙈 bende baya bi kaynattım ama yine de içemedim midem çok hassas benim herhalde ondan yapamıyorum
Çok kaynstınca da pis oluyo tatı onu da denedim. Miden de hassas olabilir ama şifa yani sabah akşam aç karna 2 hafta tamamdır

Ay kesinlikle buna katılıyorum. Kafaya takuyoruz da noluyor kendimize yazık ediyoruz. Oldu mu olmadı mu olcak mi birsuru stres. Halbuki tedavimizi olup akışına bıraksak hersey belki daha kolay olacak psikolojik olarak ama olur mu daha adete 10 gün kala teste başlıyoruz biz
Yani evet biraz tevekkül edebilsek belki olacak, belki Yaradan onu istiyor

Sorma kuzum yaa mahvoluyoruz kendimize ediyoruz resmen. Hep de hamile kalanlar diyor düşünmeyi bıraktım hamile kaldım diye. Ah bir de biz uyabilsek. Düşünmeden durabilsek. Bayramda belki biraz havamız değişir inşallah.

Evet bi pişman oldum ama artık hayırlısı cidden doktor bana koşsanda zıplasanda sağlıklıysa olucağı varsa olur demişti bir kere çok doğru bekleyip görücez inş hepimiz güzel haberler veririz 🙏

Bir de aşılamanın şu güzelliği var. mesela eşin sperm testi hiç vermediyse onun sperm değerlerini görüyorsun. Güzel de sonuç çıkarsa baya rahatlıyor erkek. Onun da stres olması baya etki ediyor bence.
Eşim verdi onun güzel geldi sonuç ama olmuyor aşılama da farklı değilki aynı işlem yumurta tabiki iğne sperm veriyorlar

Eşim verdi onun güzel geldi sonuç ama olmuyor aşılama da farklı değilki aynı işlem yumurta tabiki iğne sperm veriyorlar
Tabi tabi aynı ama biz bilmiyorduk mesela sperm durumumuzu bizi beyin olarak çok rahatlattı. Çok şükür şimdilik ikimizde de sıkıntı yok. Doktorum bu değerlerle illaki olacak diyor. Bunlar hep rahatlatıyor insanı

Yani evet biraz tevekkül edebilsek belki olacak, belki Yaradan onu istiyor
Kesinlikle öyle bu ay kendimi çok yıprattım bu test konusunda inşallah bu tedaviden sonra istemiyorum sürekli test yapmak 14 gelince yapar ogrenirim varsa var yoksa yok Allah herseyin hayırlısını versin önce

Sorma kuzum yaa mahvoluyoruz kendimize ediyoruz resmen. Hep de hamile kalanlar diyor düşünmeyi bıraktım hamile kaldım diye. Ah bir de biz uyabilsek. Düşünmeden durabilsek. Bayramda belki biraz havamız değişir inşallah.
İnşallah artık başka şeyler düşünmek istiyorum psikolojik olarak ta çok yoruldum bu süreçte aklıma geldikçe başka bisey getiriyorum aklıma unutmaya çalışıyorum

X