🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

@savascii @aysegulibis95 @defnew Kızlar doktorla görüştüm yumurta çatlamış dün, dedi son 3 gün ilişki olursa gebelik şansı var vaktinde çatlamış, bugünü de değerlendir dedi. Gögüs uçlarım da yumurtamla çatlamış sanki acıyo resmen🤣 belki de önrümde ilk kez yumurtam çatladı hiç böyle hissetmemiştim yok kasık ağrısı yok gögüs ucu ağrısı vs
Hayırlısı olsun tatlım 😍 bu süreci keyfli ve stresiz geçir

Benim bu donduncu iğne canım ilk 5 yumurta vardı olmadı sonra 2 olmadı yine 2 olmadı şimdi 1 tane 21 mm bide 17 mm küçük vardı iğne oldum hayırlısı rahim kalınlığı 7 dedi geçen ay 6 ydi biraz kalınlaşmış iyi dedi ama anlamadım bu ayda olmazsa aşılama yi dusunucem ama şuan özele gidiyorum çok pahalı devlete geçmeyi düşünüyorum
Bennde devlette bulabilirsem aşılama için olur çünkü pahalı ama doktorumı çok sevyom özeldekini de ya

İğnesiz sanırım dimi canım
Evet sadece takip yaptık canım, bu ay olmazsa diğer ay aşılama yapalım dedi. Ben bi ay mola verip soğan suyu yapcam, olmazsa aşılama yapcam aklımda kalcak çnkü soğansuyuna ben çok inanıyorum ne zamannadetim gecikse imdadıma koştu 2 günde

Bnim reglim günü gününe geliyor şükür canım ama doktor pkos var dedi ondan olmuyor soğan suyu herşeye iyi gelmiyormus ama dikkat et canm
Evet sadece takip yaptık canım, bu ay olmazsa diğer ay aşılama yapalım dedi. Ben bi ay mola verip soğan suyu yapcam, olmazsa aşılama yapcam aklımda kalcak çnkü soğansuyuna ben çok inanıyorum ne zamannadetim gecikse imdadıma koştu 2 günde

Benim bu donduncu iğne canım ilk 5 yumurta vardı olmadı sonra 2 olmadı yine 2 olmadı şimdi 1 tane 21 mm bide 17 mm küçük vardı iğne oldum hayırlısı rahim kalınlığı 7 dedi geçen ay 6 ydi biraz kalınlaşmış iyi dedi ama anlamadım bu ayda olmazsa aşılama yi dusunucem ama şuan özele gidiyorum çok pahalı devlete geçmeyi düşünüyorum
Ben o kalınlık olayını hiç bilmiyorum, iyi diyor bana hep, üç çizgi var gebeliğe hazır diyor. benim yaştan dolayı doktorum aşılama önerdi. İlk iğnem ilk aşılamam benim. İkinci klomenim. İlkinde olan yumurtlaarı beğenmemişti doktor. 14-16-28 mm vardı. Evet özeller gerçekten fırladı. Umarım aşılamaya gerek kalmadan gebelik haberini alırız canım

Ben o kalınlık olayını hiç bilmiyorum, iyi diyor bana hep, üç çizgi var gebeliğe hazır diyor. benim yaştan dolayı doktorum aşılama önerdi. İlk iğnem ilk aşılamam benim. İkinci klomenim. İlkinde olan yumurtlaarı beğenmemişti doktor. 14-16-28 mm vardı. Evet özeller gerçekten fırladı. Umarım aşılamaya gerek kalmadan gebelik haberini alırız canım
Biraz önce durumadim yine kan verdim 1.38 e düşmüş yok anlaşılan olsa ya az yukselirdi

Biraz önce durumadim yine kan verdim 1.38 e düşmüş yok anlaşılan olsa ya az yukselirdi
Kız Sen sağlıkçı mısın? Bu ne hız.. canım yıpratıcı bi süreç. Umarım gebesindir ama bu milimlik oynamalarla anlaşılmaz muhtemelen. Bir kaç gün geçsin az sabret kuzum.

Bnim reglim günü gününe geliyor şükür canım ama doktor pkos var dedi ondan olmuyor soğan suyu herşeye iyi gelmiyormus ama dikkat et canm
Bende de pcos var kuzum. Rahim kalınlaşmanla ilgili sorun yoksa ya da incelmesi, soğan suyu östorojen zaten hangi gün başladığın önemli nasıl kullandığın. Sorun nasıl kullanacağını bilmemekte

Sor sor canım yoksa zaman geçmiyor. Ben 12 Nisan iğne, 13 nisan aşılama oldum. 20 mm iki yumurtam vardı. Bi tane de minik arkadan gelen var ama o önemsiz sanırım doktorum birşey demedi onun için. İğne gününü sayarsam, iğne olalı 7 gün olmuş. Kalınlığı iyi dedi üç çizgiyi gördü am onun boyutunu bilmiyorum kuzum. Senin kaç yumurtan oldu? Takviye kulanıyor musunuz?
Benimde aynı bende 11. Günde oldum iğneyi hayırlısı hakkımızda 🙏

Bu soğan suyunu bi ben yapamıyorum herhalde öğürmekten için çıktı ya benim 🙈 burnumuda kapattım yani kokuyu almamak için ama yok yani nafile ben yapamadım ☹️

Evinin altı hastane o zaman 😅😅 dayanamıyor insan o kadar haklısın ki ama bir kaç ay böyle olursa çok yıpranırsın. Ben 1 senedir deniyorum. Hiç kan vermedim daha 😅 maşallah sana
Bende bir buçuk senedir canım bu 4. İğne son sonra aşılama nasipse o yüzden bu heyecan bide her ay ayni hüsran bir buçuk senedir olmaması sinir ediyor eşimde sıkıntı yok benimde yumurtalar büyüyor çatlıyor hormonlarım güzel bir pkos var oda ileri değil regllarim düzenli ama olmuyor anlamadım delircem artık 🥺

Bu soğan suyunu bi ben yapamıyorum herhalde öğürmekten için çıktı ya benim 🙈 burnumuda kapattım yani kokuyu almamak için ama yok yani nafile ben yapamadım ☹️
3 4 dk kaynayınca kokusu kalmıyo canm ya yoksa ben de içemem, inositollü şaseleri içemiyorum midemi bulandırıyo, soğan suyunu içebilitorum ama hatta yanına da sigara yakıyorum bitki çayı gibi 🤣

Bende bir buçuk senedir canım bu 4. İğne son sonra aşılama nasipse o yüzden bu heyecan bide her ay ayni hüsran bir buçuk senedir olmaması sinir ediyor eşimde sıkıntı yok benimde yumurtalar büyüyor çatlıyor hormonlarım güzel bir pkos var oda ileri değil regllarim düzenli ama olmuyor anlamadım delircem artık 🥺
Zamanı var bebişin demek ki canım gününü bekliyor😊

X