🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Progestab çoğu doktor veriyor sanırım benimki söylemedi acaba unuttunuz diye sordum özellikle başka yapmam gereken birşey varmı diye oda yok regli olursan gel yine konuşuruz program yaparız yine dedi olmazsanda test verirsin bakarız dedi sadece 🤷‍♀️ acaba duruma göreni değişiyor vermeleri doktorun dicem benim iki tane kimyasal gebeliğim oldu üstelik size ilacı yazarken birşey dediki doktor
İlacı yazarken gebelik oluşursa tutunsun diye veriyorum dedi başka bir şey demedi çatlatma iğnesi oldum ben de bu ay. Bugün doktorumu aradım baş dönmesi normal herkeste oluyor dedi

Hamilelik döneminde yani döllenmeden hemen sonra ilk değişen yer Göğüsler oluyor eğer değişim görüyorsan bence dikkat et biraz kendine bakalım yumurtlamadan üstüne 14 gün say zaten gününü biliyorsun ya daha rahat olur 14 15 gün geçince test yaparsın. Benim 4. Gün bugün bitti yani bende şaşırdım leke geliyor sadece 😒 yarın klomene başlıyorum hayırlısıyla bayramın ilk günü bu bayram bana hayurli gelir inşallah. Bu arada hayırlı bayramlar 🙏🙏
Amin amin hepimize hayırlı gelsin bu bayram inş. Valla kuzum sigara içiyorum ve pozitifi görmeden de bırakabileceğimi sanmıyorum🤣 Allah yardımcım olsun

Yani yumurtlamadan beri göğüs ucu şişti ve acıyor, yumurtalıklarda doluluk var ve akıntım hala kesilmedi. Yani diğer belirtileri genelde yaşıyabiliyorum çok dikkatimi çekmedi hep var mı yok mu ama resmen göğüs ucu değişti biraz o kafamı kurcalıyor. Takipteyim bakayım 4 gün oldu daha yumurtlayalı. Ne zaman adet olmam lazım ne zaman teste başlasam onu düşünüyorum. Sen nasılsın bakem regl devam mı
Aaa bende şimdi aklımdan bunu geçiriyordum biliyor musun göğüs uçlarım şiş ve acıyor benimde 18 i yumurtlamaydı

Aaa bende şimdi aklımdan bunu geçiriyordum biliyor musun göğüs uçlarım şiş ve acıyor benimde 18 i yumurtlamaydı
Benim de 16sı, 17 sabahı çatlamıştı artık. Ve 2 gün sonradan başladı. Garip geldi bana da 😊 hacimsel sertlikte ve boyutta artış var ama sadece uçlarda

Benim de 16sı, 17 sabahı çatlamıştı artık. Ve 2 gün sonradan başladı. Garip geldi bana da 😊 hacimsel sertlikte ve boyutta artış var ama sadece uçlarda
Evet ve sert dimi kahverengi olan kısım bile sertleşmiş gibi geliyor bana. Yürürken tşhirtüm falan sürtünce bile acıyor. Şuan yatıyorum mesela hafif hafif bi sızlama var. Akıntımda devam ediyor kasıklarda bacaklarda hafif ağrı var. Ama kasık ağrım ayakta durunca artıyor.

Evet ve sert dimi kahverengi olan kısım bile sertleşmiş gibi geliyor bana. Yürürken tşhirtüm falan sürtünce bile acıyor. Şuan yatıyorum mesela hafif hafif bi sızlama var. Akıntımda devam ediyor kasıklarda bacaklarda hafif ağrı var. Ama kasık ağrım ayakta durunca artıyor.
Evet kasık ağrısı ayağımı çıplak basınca da oluyor bazen hareket ederken. Ara dönemde böyle ağrımazdı ama üşütmüş de olabilirim. Ama akıntım hiç kesilmedi. Ovulasyonu yanlış mı okudum dedm yine test yaptım gece bembeyaz hiç çizgi bile yok, çizgisiz görmemiştim hiç adetim geciktiğinde bile vardı. Ovulasyon ağrısı da değil. Regl ağrısı mı erken başladı acaba🤣 ona da 9 gün var🤣

Evet kasık ağrısı ayağımı çıplak basınca da oluyor bazen hareket ederken. Ara dönemde böyle ağrımazdı ama üşütmüş de olabilirim. Ama akıntım hiç kesilmedi. Ovulasyonu yanlış mı okudum dedm yine test yaptım gece bembeyaz hiç çizgi bile yok, çizgisiz görmemiştim hiç adetim geciktiğinde bile vardı. Ovulasyon ağrısı da değil. Regl ağrısı mı erken başladı acaba🤣 ona da 9 gün var🤣
İnşallah bebiştendir 🙏🏻 ben ilk defa klomen kullandım bu ay ondan mı acaba diyorum

İlacı yazarken gebelik oluşursa tutunsun diye veriyorum dedi başka bir şey demedi çatlatma iğnesi oldum ben de bu ay. Bugün doktorumu aradım baş dönmesi normal herkeste oluyor dedi
bende dün bitirdim progestanı,günüme 3 gün kaldı,fakat akıntım ve kasık ağrılarım geçmedi hamilelik belirtisi mi yoksa ilaç etkisi mi bilmiyorum günüm gelene kadar test yapmayacağım

INANILMAZ BISEY OLDUUU ADET OLDUM SANDIM AMA BEN SANIRIM HAMILEYIMMMM SABAH EVDEKI SON TESTLERI YAPTIM ADET OLDUM SANDIM AMA PEMBEMSI BISEY GELDI IKI TEST YAPTIM SONUCLAR ASAGIDAA

Eklentiler

• 16821382453488676923169356480227.jpg
    16821382453488676923169356480227.jpg
    34,2 KB · Görüntüleme: 48
bende dün bitirdim progestanı,günüme 3 gün kaldı,fakat akıntım ve kasık ağrılarım geçmedi hamilelik belirtisi mi yoksa ilaç etkisi mi bilmiyorum günüm gelene kadar test yapmayacağım
Aynen canım insan anlayamıyor. Kullandığımız ilaçlar da gebelik belirtisi göstermemize sebep oluyor diyorlar. Ben de gecikmeyi görmeden test yapmayı düşünmüyorum. Zamanında çok test harcadım çok da üzüldüm.

X