🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

@savascii @aysegulibis95 @defnew Kızlar doktorla görüştüm yumurta çatlamış dün, dedi son 3 gün ilişki olursa gebelik şansı var vaktinde çatlamış, bugünü de değerlendir dedi. Gögüs uçlarım da yumurtamla çatlamış sanki acıyo resmen🤣 belki de önrümde ilk kez yumurtam çatladı hiç böyle hissetmemiştim yok kasık ağrısı yok gögüs ucu ağrısı vs
Ay çok sevindim kuzum. Değerlendir inşallah ♥️🍼🤰

İnşallah canım ya burda iki kişide gördüm yüksek rakamla biri öğrenmiş biri olmamış tabi ama benimde bu 4. İğnem ya merak ettim ama sonuç hüsran 😁gerçi hiç umudum yoktu ama ağrım arttı ya sanki bir anda vücudum kopuyor uyku hali ayrı halsizlik midem kötü ondan verdim oda yok baksana bu ayda olmaz
Canım daha iğnenin etkisi olabilir. Çok erken veriyorsunuz kız testleri. Çok riskli geliyor bana. Böyle yapıp üzülen çok oluyor. Allah tamamına erdirsin kuzum inşallah. Bebiş haberlerini de alalım inşallah

İnşallah canım ya burda iki kişide gördüm yüksek rakamla biri öğrenmiş biri olmamış tabi ama benimde bu 4. İğnem ya merak ettim ama sonuç hüsran 😁gerçi hiç umudum yoktu ama ağrım arttı ya sanki bir anda vücudum kopuyor uyku hali ayrı halsizlik midem kötü ondan verdim oda yok baksana bu ayda olmaz
Yok yok umudunu kaybetme hiç. Daha erken kuzum. Bir kaç güne belli olacaktır. İnşallah adetin gecikir ondan sonra verirsin çıkar inşallah. Benim doktorum ne idrar ne kan hiçbir testi yapmamı istemiyor. İğne olduğumuz için yanıltıcı oluyormuş. Tabi ben geciktiktenn sonra yapıcam inşallah testleri ama daha çok erken. Aşılama gününü sayarsam 6. Gündeyim

İnş vardır kuzum başka ne belirtin var

Yok yok umudunu kaybetme hiç. Daha erken kuzum. Bir kaç güne belli olacaktır. İnşallah adetin gecikir ondan sonra verirsin çıkar inşallah. Benim doktorum ne idrar ne kan hiçbir testi yapmamı istemiyor. İğne olduğumuz için yanıltıcı oluyormuş. Tabi ben geciktiktenn sonra yapıcam inşallah testleri ama daha çok erken. Aşılama gününü sayarsam 6. Gündeyim
Doktoruma söyledim 4 gün sonra bidaha ver dedi demekki belli oluyor 12. Günde öyle dediğine gofe

İnş vardır kuzum başka ne belirtin var
Benim iğne hep erken gidiyor vucudumdan ama ara ara göğüslerim aciyo sızlıyor sütyen giyince daha çok acıyor kasıklarımda hafif ağrı var iki tarafta bilmiyorum ama midem çok kötü uyku hali sürekli var 11 saat uyuyorum yataktan kalkmak istemiyorum ama bunlar iğneden kaynaklıdır tam bilmiyorum

Benim iğne hep erken gidiyor vucudumdan ama ara ara göğüslerim aciyo sızlıyor sütyen giyince daha çok acıyor kasıklarımda hafif ağrı var iki tarafta bilmiyorum ama midem çok kötü uyku hali sürekli var 11 saat uyuyorum yataktan kalkmak istemiyorum ama bunlar iğneden kaynaklıdır tam bilmiyorum
Tüm iğnelerde oluyor muydu peki böyle

Kaçıncı günün iğne oldumu canım kaç yumurtam vardı boyu rahim kalınlığı çok soru soruyorum sanırım 😊
Sor sor canım yoksa zaman geçmiyor. Ben 12 Nisan iğne, 13 nisan aşılama oldum. 20 mm iki yumurtam vardı. Bi tane de minik arkadan gelen var ama o önemsiz sanırım doktorum birşey demedi onun için. İğne gününü sayarsam, iğne olalı 7 gün olmuş. Kalınlığı iyi dedi üç çizgiyi gördü am onun boyutunu bilmiyorum kuzum. Senin kaç yumurtan oldu? Takviye kulanıyor musunuz?

Bu kadar yaşamamıştım ben uyumam normalde sevmem bu kadar uyumayı ama şuan hep sersem geziyorum hayırlısı canım ama bu iğnede 4 oluncada umut sıfır 😊 senin durumun ne
Benim yumurta çatladı öyle bekliyorım 2 hafta falan beklemem lazım sanırım hesaplayıncq

Canım daha var. Bundan sonraki adet gününden 14 gün çık. O ortalama yumurtlama tarihin olur. Ama o günler de hiç güvenilir değil canım. Mesela 28 Nisan adet başlangıç gününse. 14 Nisan yumurtlama günün. Bu teste göre de daha var canım bir kaç gün. Tam pik görüp silikleşmesi lazım
Teşekkür ederim canım☺️ adetler bu ara düzensiz bakalım nolcak

Sor sor canım yoksa zaman geçmiyor. Ben 12 Nisan iğne, 13 nisan aşılama oldum. 20 mm iki yumurtam vardı. Bi tane de minik arkadan gelen var ama o önemsiz sanırım doktorum birşey demedi onun için. İğne gününü sayarsam, iğne olalı 7 gün olmuş. Kalınlığı iyi dedi üç çizgiyi gördü am onun boyutunu bilmiyorum kuzum. Senin kaç yumurtan oldu? Takviye kulanıyor musunuz?
Benim bu donduncu iğne canım ilk 5 yumurta vardı olmadı sonra 2 olmadı yine 2 olmadı şimdi 1 tane 21 mm bide 17 mm küçük vardı iğne oldum hayırlısı rahim kalınlığı 7 dedi geçen ay 6 ydi biraz kalınlaşmış iyi dedi ama anlamadım bu ayda olmazsa aşılama yi dusunucem ama şuan özele gidiyorum çok pahalı devlete geçmeyi düşünüyorum

X