🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Kizlae catlarma ignemin 10.gunu hala pozitif cikiyor ben etkisinin gectigini dusunuyorum artik ve cok heyecanliyim aksam da silik cikiyor sabah koyu

Önceki gebeliğimde 20 beta böyle çıkmıştı muhtemelen 4 beta hiç çıkmazdı

Eklentiler

• IMG_20220908_081108.jpg
    104,5 KB · Görüntüleme: 43
Bu en son 15 dk once yaptim bence idrar rengi de onemli koyu sari oluyo benim
Dün yapmışmıydın canım test karşılaştırma yapardık. Bu aydan bende çok ümitliyim ya hamile kaldığım zamanki gibi kasıklarım ve belim ağrıyor baya

Ayakta durup biraz fazla iş gördümmü direk kasıklarıma ve sırtıma ağrı giriyor canım sende durumlar nasıl
Ay ben daha yeni 2 tane kapi sildim cok yormadan kendimi uzandim cay iciyorum sol kasigimda agri var :)) bence biz hamileyiz bak demedi deme.. ben sali gunu kan verdim 17.77 cikti carsamba verdim 12 cikti dusuyor ama iki gunde bu kadar dusuyorsa bi iki gun daha var sence ignenin etkisi gecmemis midir bence gecti bu da benim yukselen betam ile beraber olusan silik cift cizgi :)) doktorum da oyle dedi ignenin etkisi gececek senin beta yukselecek oyle anlayacagiz dedi

Canim bugunu ve pazar gununu mutlaka degerlendir yumurtlayacaksin.. yarin yar siliklesirse catlamissindir
Bakayım silikleşcek mi ama silikleşirse de tam büyümrden çatlamış demektir yeterince koyu değil ama yaklaşıyor sanırım senin testin de hiç negatife dönmedi değil mi

O zaman 2 gün sonra bidaha verdiğinde yükselmesi lazım illa kesin silikleşcek diye bir şey olmayabilir tabi

Hahah ay yerim enerjiye bak inşallah olur bende adetin bitmesini bekliyorum pko var ya bende bakalım bu ay klomensiz yumurtlama olcakmı merak ediyorum
Ben olmaz diyordum bende çünkü adet bittiğinde 14 mm yumurtam vardı o söndü bu yenisini hiç beklemiyordum açıkçası, doktor olabilir dedi ama ben inanmıyordım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…