🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Yarın iğne olalı 15 igneden sonra 14. Günüm testler negatif artık adet olmam gerekiyor ama bende ne adet ne hamilelik gram belirti yok. İyice kafayı sıyırdım sanırım. Yarın falan adet olurum diyordum ama şuanlik hicbisey yok belki yarın olur bilemiyorum ama çok sinirlerim alt üst oldu ya savascii savascii edahandro edahandro Y yenibirhayal
Kuzum yumurtan çatladıktan 14-15 gün sonra adet olunuyor ama inşallah adet olmazsın geç döllenme olmuştur ve yarın istediğin o çizgiyi görürsün🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Bu macunu kullanmadan once 1 kere ovulasyon denemistim yumurtlama gormedim daha sonra çatlatma oldum yumurtalarim gelismedigi halde iğne oldum yani yani yeterince kaliteli yumurtlama olmuyordu macunu kullanmaya baslayinca hem duzenli hormonlatima baktiriyordum progestan artmismi diye yani yumurtlama olmusmu diye oluyordu sağ yumurtligimda argi ve vajinal islaklik beraberinde gogus hassasiyeti basliyordu yani yumurtlama belirtileri belki yumurtlama oluyor ama yetersiz bu arada 28 gun gecikme cok 2. sene benim de 19 gun gecikmem olmustu dongunun bu kadar uzamasi yumurtlama gununuzu tahmin etmeyi zorlastiriyor.
Zaten 2 3 ay yumurtlamayı bozuyor bu kadar gecikme maalesef. Bi deneyebilirim macunu ben de

Yarın iğne olalı 15 igneden sonra 14. Günüm testler negatif artık adet olmam gerekiyor ama bende ne adet ne hamilelik gram belirti yok. İyice kafayı sıyırdım sanırım. Yarın falan adet olurum diyordum ama şuanlik hicbisey yok belki yarın olur bilemiyorum ama çok sinirlerim alt üst oldu ya savascii savascii edahandro edahandro Y yenibirhayal
Canım sen aşılama olmadın iğne oldun değil mi sadece? Hangi gün oldun iğneni? Tam tarih versene bi. Bi hesap yapcam

İlaç kullanırken yapmıştım yumurta olduğu halde ikinci çizgi bile çıkmamıştı sonra yapmadım hiç
Bende 1 nisanda vurdum bugün 13. Günümüz bu sabah ben test yapmadım artık negatif görmekten sıkıldım akşam yaptım negatiffi çünkü sen yaptın mı
Bende öyle aslında Test yapmayı düşünmüyorum sonu hep hüsran olduğu için içimden gelmiyor olurda adet olmazsam doktora giderim düye düşünüyorum

İğnenin 8. Gününden selamlar😂 en geç 10. Günde negatifi görürüm artık bence

Eklentiler

• IMG_20230414_172315.jpg
    IMG_20230414_172315.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20230414_172300.jpg
    IMG_20230414_172300.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 30
İğnenin 8. Gününden selamlar😂 en geç 10. Günde negatifi görürüm artık bence
Baya silikleşmiş😊 10 olmasa da 11. Gün görürsün bence😊 bi konuya biri paylaşmış 40lardan 4e kadar düşmüş hcg değeri sonra 84e yükselmiş birden acaba o 4 iken değer negatif çıktı mı testi bence 30un üstünde gölge vs çıkartıyodur

X