🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Kuzum yumurtan çatladıktan 14-15 gün sonra adet olunuyor ama inşallah adet olmazsın geç döllenme olmuştur ve yarın istediğin o çizgiyi görürsün

Zaten 2 3 ay yumurtlamayı bozuyor bu kadar gecikme maalesef. Bi deneyebilirim macunu ben de

Canım sen aşılama olmadın iğne oldun değil mi sadece? Hangi gün oldun iğneni? Tam tarih versene bi. Bi hesap yapcam

İlaç kullanırken yapmıştım yumurta olduğu halde ikinci çizgi bile çıkmamıştı sonra yapmadım hiç
Bende 1 nisanda vurdum bugün 13. Günümüz bu sabah ben test yapmadım artık negatif görmekten sıkıldım akşam yaptım negatiffi çünkü sen yaptın mı
Bende öyle aslında Test yapmayı düşünmüyorum sonu hep hüsran olduğu için içimden gelmiyor olurda adet olmazsam doktora giderim düye düşünüyorum

İğnenin 8. Gününden selamlar en geç 10. Günde negatifi görürüm artık bence

Eklentiler

• IMG_20230414_172315.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20230414_172300.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 31
İğnenin 8. Gününden selamlar en geç 10. Günde negatifi görürüm artık bence
Baya silikleşmiş 10 olmasa da 11. Gün görürsün bence bi konuya biri paylaşmış 40lardan 4e kadar düşmüş hcg değeri sonra 84e yükselmiş birden acaba o 4 iken değer negatif çıktı mı testi bence 30un üstünde gölge vs çıkartıyodur

Tabi tabi pik bu geliyor geliiiiyoooorrr yarın veya pazar çatlamış olursun kuzum. Doktor kontrolün ne zamandı?
Yarın 12de ay kaç mm oldu ki yani 3 günde de çatlayacak kadar büyüdüyse ancak duadandır 12mmden 18mm 3 günde zor yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…