🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Benimde aşırı derece sarı beyaz karışık akintim başladı pedle gezdim bütün gün 1 haftanın akıntısı yeni geliyor heralde

Geçiyor ya ama işte zamanın içinde yavaş gibi hissediyoruz oysaki akıp gidiyor. Hep beklenti ve meraktan biraz akışına bırakabilsek tadı çıkacak ama
Aynen öyle biz kendimizi catlatiyoruz boşuna aslında yani benim yarın adet görmem mi gerekiyor 14. Gün 15. Güne falan aksar belki zamanında çatlayıncaya 14. Gün adet geliyormus heralde

Aynen öyle biz kendimizi catlatiyoruz boşuna aslında yani benim yarın adet görmem mi gerekiyor 14. Gün 15. Güne falan aksar belki zamanında çatlayıncaya 14. Gün adet geliyormus heralde
Bence bir iki günün daha var ama yarın bidaha test yapcan mı sabah. Bir şeyler değişmiş olabilir

Bence bir iki günün daha var ama yarın bidaha test yapcan mı sabah. Bir şeyler değişmiş olabilir
Bilmiyorum yarın tam 14. Gün catlamadan sonra eğer varsa da çıkar yoksa da çıkmaz diye düşünüyorum ama elim test yapmaya hiç gitmiyor üst üste negatif görünce olmamış gibi hissediyorum. Aksi gibi hiç adet belirtim de yok kasık ağrım da kalmadı göğüs uclarim elleyince aciyor bide bugün akintim sarı gibi baya geldi

Gün doğmadan neler doğar. Olmayadabilir tabi ama illa öğrenceksin sonucunu inş hayırlı bir bebiş haberi alırız

Kızlar bugün iğnenin 9. Günü tamamen hayali çizgi oldu yarın negatif olur bence artık

Eklentiler

• IMG_20230415_091458.jpg
    94,4 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20230415_090902.jpg
    149,3 KB · Görüntüleme: 31
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…