🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Ay ben daha yeni 2 tane kapi sildim cok yormadan kendimi uzandim cay iciyorum sol kasigimda agri var :)) bence biz hamileyiz bak demedi deme.. ben sali gunu kan verdim 17.77 cikti carsamba verdim 12 cikti dusuyor ama iki gunde bu kadar dusuyorsa bi iki gun daha var sence ignenin etkisi gecmemis midir bence gecti bu da benim yukselen betam ile beraber olusan silik cift cizgi :)) doktorum da oyle dedi ignenin etkisi gececek senin beta yukselecek oyle anlayacagiz dedi
Ayy inşallah 🤲🏻🤲🏻 doktorun iğne etkisi için kaç gün sürer dedi canım. Kuzum hep aynı oranda betan düştüyse eğer dediğin gibi ihtimal var tabiki. En doğrusu yarın sabahki testinde belli olur bence

Ayy inşallah 🤲🏻🤲🏻 doktorun iğne etkisi için kaç gün sürer dedi canım. Kuzum hep aynı oranda betan düştüyse eğer dediğin gibi ihtimal var tabiki. En doğrusu yarın sabahki testinde belli olur bence
Ben 2 doktora gidiyorum biri 2-3 gun surer dedj biri 10. Benim su an 9.gunum

Ben olmaz diyordum bende çünkü adet bittiğinde 14 mm yumurtam vardı o söndü bu yenisini hiç beklemiyordum açıkçası, doktor olabilir dedi ama ben inanmıyordım🤣
İnş tutar ya bende umutsuzum okadar ilaç tedavi yok yani olmayınca olmuyor ama takviyeler pko ya iyi geldi biraz 🙏🏼 inş benimde yumurtlamam olur atarım artık yorum yaparsın 🤣

İnş tutar ya bende umutsuzum okadar ilaç tedavi yok yani olmayınca olmuyor ama takviyeler pko ya iyi geldi biraz 🙏🏼 inş benimde yumurtlamam olur atarım artık yorum yaparsın 🤣
Her zaman beklerim burdan destekleşmek beni çok iyi etkiledi çünkü çevreme deli gibi göeünmek istemiyorum1, 2. Baskı oluyor daha ailem pco olduğumu bilmiypr üzülüp endişelenmesinler istedim sonra sıkı takibe alcaklar falan🤣

Her zaman beklerim burdan destekleşmek beni çok iyi etkiledi çünkü çevreme deli gibi göeünmek istemiyorum1, 2. Baskı oluyor daha ailem pco olduğumu bilmiypr üzülüp endişelenmesinler istedim sonra sıkı takibe alcaklar falan🤣
Boşver ya kimse bilmesin ben söyledimde noldu ağzıma etti bıraktı herkes en son ben piskologa giderken buldum kendimi ,herkes mutluydu halinden ben çektim milletin acı sözlerini kısırsın menepozsun.. daha 25 yaşındayım 25 allahın cahilleri .. destekleşmek güzel tabi ki🥰 banada iyi geliyor yanlız olmadığımı hissediyorum birsürü kadın bizle beraber bekliyor🥹🙏🏼 Rabbim herkesin gönlüne göre versin

Boşver ya kimse bilmesin ben söyledimde noldu ağzıma etti bıraktı herkes en son ben piskologa giderken buldum kendimi ,herkes mutluydu halinden ben çektim milletin acı sözlerini kısırsın menepozsun.. daha 25 yaşındayım 25 allahın cahilleri .. destekleşmek güzel tabi ki🥰 banada iyi geliyor yanlız olmadığımı hissediyorum birsürü kadın bizle beraber bekliyor🥹🙏🏼 Rabbim herkesin gönlüne göre versin
Aynen oyle en iyi biz birbirimizi anlariz er ya da gec bizde anne olacagizz ❤️

Amin kuzum o kadar haklısın ki yani kötü bir şey demezler ama sürekli sormaları bile bi farklı şimdiden soruyolar bilseler daha çok sorarlar🤣

Ignenin 9.gunu aksam bu sekilde cikti sabah daha sililti koyulasmis sag kasigimda frna batiyor. Benim hormon sanirim yukseliyooo

Eklentiler

• Screenshot_20230414_233909_Chrome.jpg
    Screenshot_20230414_233909_Chrome.jpg
    84,7 KB · Görüntüleme: 38
X